مایکل گوو به حمله به پیشنهاد حزب کارگر برای تمدید حق رای پیوست – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

وزیر مدارس بریتانیا قول داد مقاله ساتس را که دانش‌آموزان را اشک می‌ریزد بررسی کند.

نیک گیبوزیر مدارس قول داده است که مقاله جنجالی Sats را بررسی کند، که گفته می شود پس از ابراز نگرانی گسترده معلمان و والدین در مورد دشواری این آزمون، برخی از دانش آموزان را “اشک می ریزند”. سالی ویل گزارش ها.

صبح بخیر. ریشی سوناک بعداً به ایسلند می رود، جایی که در یک نشست نادر از رهبران کشورهای شورای اروپا (تنها چهارمین جلسه از نوع خود از زمان تأسیس شورای اروپا پس از جنگ جهانی دوم) شرکت خواهد کرد و در آنجا تلاش خواهد کرد. بین المللی کردن کمپین دولت خود برای “توقف قایق ها”، تحت فشار قرار دادن تغییراتی در سیستم حقوقی بین المللی که ممکن است به کشورهایی مانند بریتانیا کمک کند.

اما در حالی که سوناک خارج از کشور است، کنفرانس محافظه کاری ملی (NatCon) ادامه خواهد داشت. این حزب از محافظه کاری پرچم، ایمان و خانواده دفاع می کند که کاملاً متفاوت از محافظه کاری لیبرال کامرون است که حداقل تا زمان برگزیت در حزب حاکم بود، و کاملاً مشخص نیست که کجای سوناک روی همه اینها ایستاده است. (او یک محافظه‌کار اجتماعی مناسب است، اما ممکن است در مورد برخی از عناصر ترامپی‌تر همه این موارد تردید داشته باشد، و استراتژیست‌های شماره 10 معتقد نیستند که جنگ‌افروزی با فرهنگ عجیب و غریب یک استراتژی برنده انتخابات است.)

مایکل گوومنشی تراز اول، زمانی ایده‌آلوژ اصلی محافظه‌کاری کامرون بود، اما در سال‌های اخیر جابه‌جا شده است و امروز بعدازظهر او ستاره‌دار NatCon shindig است. او یک شبه دیلی میل را با حمله به طرحی که حزب کارگر برای گسترش حق رای به اتباع اتحادیه اروپا و نوجوانان 16 و 17 ساله ارائه کرده است، خوشحال کرد. گوو در نامه‌ای به کیر استارمر که توسط روزنامه مشاهده شد، می‌گوید:

به نظر شما چرا کاهش امتیاز نهایی شهروندی بریتانیا – حق رای در انتخابات عمومی – درست است؟

به کسانی که می گویند رویکرد شما برای تضعیف برگزیت – و «تقلب» سیستم رأی گیری برای انتخابات ملی و همه پرسی طراحی شده است، چه می گویید؟

آیا هنوز هم نظر شما این است که «سن بزرگسالی در بیشتر موارد» 18 سال است یا این حوزه دیگری است که رویکرد خود را در آن تغییر داده اید؟

البته، از آنجایی که گوو، وزیر نقش مهمی در معرفی قانون انتخابات ایفا کرد، که مسلماً «امتیاز نهایی شهروندی بریتانیا» را محدود می‌کرد، زیرا می‌گفت مردم نمی‌توانند بدون کارت شناسایی عکس‌دار رأی دهند. دیروز Jacob Rees-Mogg در کنفرانس NatCon گفت که این به منزله یک جعلی است. با شانس، از Gove خواسته می شود تا امروز پاسخ دهد.

دیروز کی یر استارمر در مصاحبه ای با ال بی سی تاکید کرد که طرف تصمیم نهایی در مورد تمدید حق رای نگرفته است، اما توضیح داد که چرا می تواند موردی را برای تمدید آن به اتباع اتحادیه اروپا که برای مدت طولانی در بریتانیا زندگی می کنند، ببیند. به افراد 16 و 17 ساله

در اینجا دستور کار روز است.

9.30 صبح: کابینت صندلی ریشی سوناک. او همچنین میزبان اجلاس Farm to Fork در مورد امنیت غذایی در شماره 10 است.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

11:30 صبح: جیمز کلورلی، وزیر امور خارجه، به پروتکل لردها در مورد کمیته ایرلند/ایرلند شمالی مدرک می دهد.

11:45 صبح: پت کالن، دبیر کل کالج سلطنتی پرستاری، در کنفرانس RCN سخنرانی می کند.

ساعت 2 بعدازظهر: مایکل گوو، دبیر هم سطح، در کنفرانس ملی محافظه‌کاری در لندن سخنرانی می‌کند.

بعد از ظهر: سوناک در نشست شورای اروپا در ایسلند شرکت می کند.

اگر می‌خواهید با من تماس بگیرید، ویژگی «به ما پیام بفرستید» را امتحان کنید. اگر روی رایانه شخصی یا لپ تاپ مطالعه می کنید، آن را دقیقاً زیر خط کناری – در سمت چپ صفحه نمایش خواهید دید. (هنوز در برنامه موجود نیست.) این برای افرادی است که می خواهند مستقیماً به من پیام دهند. به نظر من بسیار مفید است که افراد پیام می دهند تا به اشتباهات اشاره کنند (حتی اشتباهات تایپی – هیچ اشتباهی برای اصلاح آنقدر کوچک نیست). اغلب سوالات شما را نیز بسیار جالب می دانم. من نمی توانم قول بدهم که به همه آنها پاسخ دهم، اما سعی می کنم به هر تعداد که می توانم پاسخ دهم، چه در نظرات زیر خط، چه به صورت خصوصی (اگر آدرس ایمیلی بگذارید و به نظر مناسب تر است) یا در وبلاگ اصلی، اگر فکر می کنم موضوع مورد علاقه گسترده ای است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …