یورگن کلوپ از لیورپول می‌خواهد پس از صعود به اروپا فشار خود را حفظ کند | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یورگن کلوپ اعتراف کرد که پس از تضمین حضور لیورپول در لیگ اروپا در فصل آینده با پیروزی 3-0 مقابل لستر، احساس آرامش می‌کند، اما بازیکنانش را به چالش کشید تا رقبای خود را برای کسب رتبه چهار تیم برتر حفظ کنند، زیرا آنها به تلاش‌های اخیر خود ادامه دادند. جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا

کرتیس جونز دو بار گلزنی کرد تا اینکه ترنت الکساندر-آرنولد با یک ضربه ایستگاهی عالی در مقابل گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، هفتمین پیروزی متوالی را به ثمر رساند تا از هر دو تیم منچستر یونایتد رتبه چهارم و نیوکاسل رتبه سوم فاصله بگیرد. که یک بازی مقابل لیورپول در دست دارند. رتبه ششم در این فصل اکنون بدترین سناریو برای لیورپول است که روز شنبه قبل از سفر روز آخر به ساوتهمپتون میزبان استون ویلا است.

کلوپ اعتراف کرد که شش هفته پیش به شدت به شانس لیورپول برای بازی در اروپا شک دارد. لیورپول پس از شکست 3-0 مقابل ولوز در ماه فوریه دهم بود، اما از آن زمان تاکنون دو بازی لیگ را باخته است، آخرین بازی در منچسترسیتی در ماه آوریل. کلوپ در پاسخ به این سوال که آیا او پس از یک فصل آزمایشی از امنیت فوتبال اروپا راحت شده است، پاسخ داد: “به طور گسترده. شش، هفت هفته پیش باور نمی‌کردم این اتفاق بیفتد. آنچه در آن زمان کمبود داشتیم، آشکارا یکپارچگی بود.

تنها یک راه برای ما وجود داشت که تقریباً در تمام بازی‌هایمان پیروز شویم. این احمقانه است، اما این وضعیتی بود که ما در آن قرار داشتیم. ما قبل از بازی می دانستیم که اگر بازی را ببریم، به لیگ اروپا صعود خواهیم کرد، که کاملاً از جایی که آمده ایم عالی است.

بقیه در دستان ما نیست اما می دانیم که باید تمام بازی ها را تا پایان فصل ببریم تا شانس داشته باشیم. [of qualifying for the Champions League]. وظیفه ما حفظ فشار است. محتمل نیست، اما اگر نه، این بهتر از چیزی است که شش، هفت هفته پیش می‌توانستیم انتظار داشته باشیم.»

لستر دوشنبه آینده قبل از میزبانی از وستهام در روز پایانی به نیوکاسل می رود، اما به طور قابل توجهی، سرنوشت آنها دیگر در کنترل آنها نیست. دین اسمیت، مدیر موقت لستر، اصرار داشت که با وجود ششمین شکست در 9 بازی، می تواند این باشگاه را در لیگ برتر حفظ کند. اسمیت گفت: «بله، البته که دارم. “اگر اینجا بنشینم و “نه” بگویم احمق خواهم بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …