جا مورانت، مردانگی و راه غلط تفنگ | ممفیس گریزلیز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من به زودی به داستان آشفته جا مورانت خواهیم رسید. اما اول، یک تاریخچه شخصی. من در دالاس جنوبی بزرگ شدم. خانه ما بارها شکسته شد. درایو بای ها یک اتفاق عادی بود. من اغلب می پریدم، پیاده به مدرسه می رفتم و برمی گشتم. فرار از آن سطح از برزخ برای آسایش موجودات سرمایه داری آمریکای میانه کار کوچکی نبود. بسیاری از دوستانم در گروهک‌ها شرکت داشتند. من هرگز شرکت نکردم – خیلی ترسیده بودم. صدای پاپ من را تا جایی که می توانست از خیابان دور نگه می داشت، در حالی که از خودش و خانواده اش در برابر وحشت بیرون از خانه محافظت می کرد. او چندین اسلحه داشت. یک گلاک داخل کمد کنار تختش استراحت کرد. یک تفنگ ساچمه ای بالای پشته ای از مجلات ماکسیم در بالای کمد قرار داشت.

اکثر مردم محله من اسلحه گرم داشتند: بسیاری از افراد چپ مانند تنها افرادی هستند که در ایالات متحده طرفدار اسلحه هستند، سرخپوستانی هستند که برای جنگ نژادی آماده می شوند. اما جوامع سیاه‌پوست و قهوه‌ای نیز حامیان حقوق اسلحه زیادی دارند. آنها اعضای NRA نیستند و با کلاه ماگا برای دفاع از قوانین اسلحه پس از تیراندازی در مدرسه راهپیمایی نمی کنند، اما وجود دارند. به عنوان بزرگسالی که هنوز در کاپوت در تگزاس زندگی می‌کنم، هرچند که یک نجیب‌زاده هستم، هنوز یک تفنگ ساچمه‌ای را در کمد خود نگه می‌دارم. بزرگ شدن در فقر بیماری است که هرگز آن را کاملاً درمان نمی کنید. من فقط یک بار اسلحه ام را لمس کردم – زمانی که به خانه رفتم. امیدوارم همینطور بماند. من اسلحه ام را بیرون نمی آورم. و اگر این کار را می‌کردم، در لایو اینستاگرام نبود، کاری که مورانت، یک بازیکن جوان با استعداد فوق‌العاده NBA، دو بار انجام داده است.

آخرین حادثه – و داستان‌های نگران‌کننده زیادی در مورد مورانت وجود دارد – روز یکشنبه زمانی رخ داد که ویدیویی از او در حال سوار شدن بر ماشین با دوستانش منتشر شد و همراه با NBA YoungBoy رپ می‌زد. تا اینجا خیلی بی گناه اما در یک نقطه مورانت در حالی که اسلحه ای در دست دارد دیده می شود. بلافاصله پس از آن، ممفیس گریزلیز اعلام کرد که مورانت را از تمام فعالیت های مرتبط با بسکتبال محروم کرده است. قراردادهای اسپانسری سودآور او، از جمله قرارداد با نایک، ممکن است در خطر باشد و تعلیق قبلی او به دلیل یک حادثه مرتبط با اسلحه دیگر در ماه مارس ممکن است برای او 40 میلیون دلار حقوق دریافت کند. ممکن است موردی وجود داشته باشد که او CBA NBA را نقض کرده است، که بازیکنان را از داشتن سلاح گرم “از هر نوع” در موقعیت های مختلف منع می کند. همچنین بیان می‌کند که بازیکنان باید تیم‌های خود را در مورد اسلحه‌های گرم مطلع کنند و مدرکی مبنی بر ثبت‌نام ارائه کنند و به آدام سیلور، کمیسر NBA، اجازه جریمه و تعلیق بازیکنان را به دلیل «رفتار مضر برای انجمن» بدهد.

اما از آنجایی که تنسی یک ایالت آزاد است، مورانت طبق قوانین ایالتی کاری غیرقانونی انجام نداد. و بسیاری به درستی به ریاکاری رسانه های دست راستی که مورانت را مورد ضرب و شتم قرار می دهند، در حالی که موفق به محکوم کردن جمهوری خواهان سفیدپوست که سلاح گرم خود را در ملاء عام به نمایش می گذارند، اشاره کرده اند.گاهی با بچه ها). واضح است که ایده یک مرد سیاهپوست که دارای تفنگ باشد یا در دست داشته باشد، صرف نظر از موقعیت یا وضعیت، ایده ای ترسناک برای همه است، صرف نظر از وابستگی سیاسی.

دلایل دیگری نیز وجود دارد که می‌توان مورانت را کمی سست کرد. در برخی از گزارش های رفتار وی به سوء مصرف الکل اشاره شده است. در مصاحبه ای با ESPN در ماه مارس با Jalen Rose، که اکنون شبیه یک شیرین کاری روابط عمومی به نظر می رسد، او گفت که با اضطراب و استرس سر و کار دارد. اساساً او رفتار اخیر خود را با این مسائل روحی و روانی مرتبط می کند. من با مورانت احساس همدلی کردم، زیرا من نیز با اضطراب و افسردگی شدید روبرو هستم. خوشبختانه دارو مصرف می کنم، زیرا مسائل روانی از نظر ژنتیکی با هر دو طرف سابقه خانوادگی من مرتبط است. ماه آینده سال متانت خواهد بود. من مجبور شدم الکل را از زندگی ام کنار بگذارم تا بتوانم دوباره کنترل بدی ها و اعتیادهایم را به دست بیاورم. اگر مورانت نیز با اضطراب دست و پنجه نرم کند، قابل درک است. مطمئناً، او میلیون‌ها دلار دارد، اما او همچنین به‌عنوان بهترین بازیکن جوان آمریکایی در لیگی که بسیاری از بزرگ‌ترین ستاره‌های آن در حال حاضر از خارج از ایالات متحده هستند (فقط یک بازیکن در تیم اول NBA امسال از این تیم است، نظارت رسانه‌ای شدیدی دارد. ایالات متحده آمریکا).

من همچنین می دانم که مورانت از کجا آمده است. او در یک خانه ثابت و دو والدینی در سامتر، کارولینای جنوبی بزرگ شد: پدرش یک بسکتبالیست سابق است که به پسرش این بازی را آموزش داده است. او مفتخر است که پدرش در هر بازی خانگی او را از روی صندلی های زمین تشویق می کند. من می دانم که چقدر می تواند معنی دار باشد، زیرا پدرم هر قسمت از پادکست نیکز را که من هم مجری آن هستم تماشا می کند. او همچنین تک تک مقالات NBA را که من می نویسم می خواند. اما سامتر، مانند دالاس جنوبی، دقیقاً بل ایر نیست. نرخ جرایم خشونت آمیز آن دو برابر میانگین ملی است و متوسط ​​درآمد خانوار کمتر از دو سوم میانگین ایالات متحده است. خوشبختانه مورانت در دوران رشد از خشونت دور ماند و از سیستم حقوقی دور ماند و در نهایت توسط گریزلیز در پیش نویس 2019 به عنوان شماره 3 انتخاب شد.

با گفتن همه اینها، واضح است که مورانت در حال بازی کردن است. حتی ممکن است بگویید که در 23 سالگی، او در سن خود بازی می کند. او قبلاً توسط NBA به دلیل فلش کردن اسلحه در لایو اینستاگرام تعلیق شده بود و خیلی زود تصمیم گرفت دوباره این کار را انجام دهد. اما بسیاری از بازیکنان NBA وجود دارند که در شرایط سخت‌تری نسبت به مورانت بزرگ شده‌اند – لبرون جیمز در میان آنها – و به خوبی از هر مشکلی دور مانده‌اند.

مورانت، مانند بسیاری از جوانان در ایالات متحده، مسلح بودن را به سخت بودن مرتبط می داند. مخصوصاً زمانی که اثراتی را که یک اسلحه می تواند شخصاً، نسبت به دوستان و حتی دشمنان انجام دهد را ندیده باشید: این اسلحه فقط به یک نماد تبدیل می شود تا یک سلاح. اگر قرار بود کسی به مورانت بیفتد، مطمئناً ارتشی از دوستان و چوب لباسی‌ها برای دفاع از او خواهد داشت. او حتی مجبور نیست ماشه را فشار دهد، اگر به آن می رسید. این “تجمل” داشتن افرادی است که برای شما سوار می شوند. اما مورانت خود و اطرافیانش را در معرض خطر قرار می دهد. برخی از دوستانی که من با آنها بزرگ شدم بر اثر خشونت گروهی مرده اند. برخی دیگر هنوز در سبک زندگی ای هستند که در 17 سالگی شروع کرده بودند و 20 سال بعد در خشونت های دوره ای از بین می روند. بسیاری به مواد مخدر گره خورده اند و شکسته اند. برخی موفق شدند، اما نه بسیاری. من نعمت های خود را یکی از آنها می شمارم.

تصویری که مورانت به دنبال کنندگان و طرفداران خود ارائه می کند، تصویری است که در آستانه خشونت قرار دارد. این تصویری است که از زخم‌های دفاع شخصی گذشته به دست نمی‌آید. او به میراث گروه‌بازی‌ها ادامه نمی‌دهد. هیچ چیز غیرقانونی در مورد لذت بردن از یک شب بیرون رفتن با دوستان در باشگاه استریپ یا سوار شدن به اطراف با دوستان خود در ماشین با اسلحه در حالت حمل باز وجود ندارد. اما در چارچوب رفتار او در ماه‌های اخیر، بحث قانونی یا غیر قانونی بودن او نیست. در مورد اپتیک است. به خصوص اپتیک مورانت مردانگی، صلابت و استفاده از تفنگ را تبلیغ می کند. و آنچه تماشاگران، به ویژه جوانترین و آسیب پذیرترین آنها، می بینند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …