رئیس Anglicare می گوید فقدان مسکن مقرون به صرفه به استرالیا منطقه ای آسیب می رساند | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

افزایش 40 دلاری در هر دو هفته به پرداخت افراد جویای کار، تعداد اجاره های مقرون به صرفه را در سراسر استرالیا از تنها چهار اتاق در خانه های مشترک به 5 اتاق افزایش می دهد.

کاسی چمبرز، مدیر اجرایی Anglicare، روز سه‌شنبه به باشگاه ملی مطبوعات گفت که این بر اساس عکس فوری مقرون به صرفه بودن اجاره Anglicare است. عکس فوری سال 2023 که قبل از بودجه فدرال در ماه گذشته منتشر شد، 46000 ملک اجاره ای را در سراسر استرالیا تجزیه و تحلیل کرد، بر این اساس که آیا اجاره بیش از 30 درصد از بودجه خانوار برای خانواده های مختلف کم درآمد هزینه می کند یا خیر.

چمبرز به عنوان بخشی از یک پانل در مورد مقرون به صرفه بودن مسکن در استرالیای منطقه ای صحبت می کرد. او گفت زمانی که Anglicare عکس فوری مقرون به صرفه بودن اجاره خود را 10 سال پیش آغاز کرد، این باور وجود داشت که مناطق منطقه ای مقرون به صرفه تر هستند.

او گفت: “این حقیقت در آن زمان نبود و قطعا اکنون هم نیست.”

وضعیت برخی از مناطق بدتر از مناطق دیگر است: در کوئینزلند مرکزی، او گفت، تنها 9 مورد از 397 لیست اجاره ای که در این گزارش مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت، برای زوجی با دو فرزند که هر دو در جویای کار زندگی می کردند، مقرون به صرفه بود، و فقط در ساحل شمالی نیو ساوت ولز. 8 درصد از لیست اجاره ها برای زوجی که دو فرزند داشتند و هر دو به طور تمام وقت در مشاغل با حداقل دستمزد کار می کردند مقرون به صرفه بود.

او گفت: «ما دیگر مسکن ارزان قیمت را در مناطق نمی بینیم. “شما در واقع تعداد مشاغل موجود را از طریق قیمت اجاره یا رهن خود خریداری می کنید.”

چمبرز گفت که افزایش سرسام آور اجاره بها در مناطق منطقه ای تأثیرات قابل توجهی بر سایر خدمات مانند مراقبت از سالمندان دارد، زیرا مستمری بگیرانی که در اجاره های خصوصی زندگی می کنند تصمیم گرفتند زودتر از زمان ممکن به مراکز نگهداری از سالمندان اقامتی نقل مکان کنند زیرا نمی توانند با اجاره بها همگام شوند.

او خواستار بازگشت به مسکن اجتماعی و مقرون به صرفه با بودجه عمومی شد، به جای تکیه بر بخش خصوصی و طرح هایی مانند تجهیز منفی، امتیازات مالیاتی بر عایدی سرمایه و کمک به اجاره مشترک المنافع.

او گفت: «ما اکنون دلارهای مشترک المنافع بیشتری را برای این سه پرداخت نسبت به خرید مسکن خرج می‌کنیم، و با این حال، مقرون به صرفه بودن مسکن هرگز کمتر نبوده است. “هر کسی می تواند ببیند که این رویکرد در حال شکست است.”

آنا نیلگاما، مدیر اجرایی موسسه املاک استرالیا، و نماینده مستقل هند، هلن هاینس نیز در این پنل حضور داشتند.

نیلگاما گفت که قیمت خانه و مسائل مربوط به تامین اجاره در استرالیای منطقه‌ای از سال 2021 کاهش یافته و اکنون به سطح قبل از همه‌گیری بازگشته است، اما این منجر به افزایش تعداد اجاره‌های مقرون به صرفه نشده است.

او به دولت فدرال پیشنهاد کرد که از 60 میلیون دلار تخصیص داده شده تحت توافقنامه ملی مسکن و بی خانمانی برای پرداخت به دولت های محلی برای ارسال نامه به نرخ پردازان در تلاش برای بازگرداندن “خانه های خالی یا نهفته” به استخر دائمی اجاره استفاده کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او گفت: “شایر یوروبودالا در ساحل جنوبی این کار را انجام داد و با موفقیت 18 ملک جدید را به استخر اجاره ای خود بازگرداند.”

Neelagama همچنین پیشنهاد داد که زمین‌ها و خانه‌های متعلق به دولت‌های ایالتی و قلمرو، حسابرسی شود تا خانه‌های پلیس یا معلمان که زمین‌های خالی و متعلق به دولت هستند که تحت پوشش زمین قرار گرفته و توسعه نیافته بودند، آزاد شود.

او پیشنهاد کرد استرالیا همچنین باید به خانه‌های پیش ساخته یا مدولار – «هر خانه‌هایی که می‌توانیم به سرعت وارد زمین شویم» – به عنوان راهی برای اسکان کارگران کلیدی نگاه کند.

هاینز گفت که از سال 2016 تعداد افراد بی خانمان در وانگاراتا، یک شهر خدمات منطقه ای ویکتوریایی در قلب رای دهندگان او، 67 درصد افزایش داشته است. او ملاقات با مردی را که ریچارد نامیده بود و از بلوک دوش در یک مکان عمومی استفاده می کرد، توصیف کرد. پارک می کند و پس از قطع رابطه و مشکلات سلامت روان در یک چادر زندگی می کند. او یک آشپز ماهر در منطقه‌ای است که به گردشگری متکی است و کارگران مهمان‌نوازی در آن تقاضای زیادی دارند، اما وضعیت مسکن او یافتن شغل را «کاملاً غیرممکن» کرده است.

هاینز گفت: «فقدان مسکن مقرون به صرفه در هند تأثیرات اقتصادی بر جریان دارد. “هر وقت با یک صاحب کسب و کار صحبت می کنم، آنها به من می گویند که نمی توانند جای خالی شغلی را پر کنند زیرا مردم جایی برای زندگی پیدا نمی کنند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …