نیکول چواستک، مجری رادیو ABC، پس از ارائه ادعای قلدری، از پخش خارج شد | شرکت پخش استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیکول شواستک، پخش کننده منطقه ای ABC، که چندین هفته پیش از روی آنتن ناپدید شد، یک ادعای قلدری علیه ABC در کمیسیون کار منصفانه ارائه کرده است.

به عنوان مجری برنامه رانندگی منطقه ای ایالتی ویکتوریا برای بیش از 11 سال، Chvastek توسط برخی از شنوندگان وفادار که از ABC درخواست کرده اند تا او را بازگرداند، از دست داده است. نمایش رانندگی به هر منطقه منطقه ای در سراسر ویکتوریا، جنوب نیو ساوت ولز و شرق استرالیا جنوبی می رسد.

آبان نیوز استرالیا دو هفته پیش از رادیو ABC پرسید که او کجاست و یکی از سخنگویان گفت که او “تا اواسط ماه مه در مرخصی است”.

اما روز سه‌شنبه، سخنگوی ABC تایید کرد که او در انتظار ادعای کمیسیون کار منصفانه در مرخصی است.

وکیل Chvastek، مارک کومیتو از Stal Employment Lawyers، گفت که موکلش تصمیم مبنی بر راه اندازی اقدام قانونی علیه ABC را «بی اهمیت تلقی نمی کند» اما او نمی تواند جزئیات ادعای او را توضیح دهد.

کومیتو به آبان نیوز استرالیا گفت: «نیکول یک روزنامه‌نگار و مجری ارشد است و همانطور که می‌دانید برای مدتی در ABC مشغول ارائه برنامه Drive بوده است.

او مجری بسیار تحقیق شده و بسیار معتبری است و می‌خواهد این موضوع در اسرع وقت حل شود.»

کومیتو گفت که او می خواهد این موضوع به سرعت حل شود تا بتواند به پخش برنامه خود بازگردد.

Chvastek تهیه کننده سابق Jon Faine در ABC Melbourne، از سال 2012 روزانه سه ساعت به طور زنده از استودیو Ballarat ABC پخش می شود.

یکی از شنوندگان دادخواستی را آغاز کرد و از او خواست تا دوباره به کار خود بازگردد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در طومار آمده است: «بنابراین ABC اکنون به ما و سایر حامیان نیکول چواستک و رانندگی سراسر ایالت می‌گوید که او در ماه ژوئن به صندلی خود بازخواهد گشت. «از چند هفته به چند ماه گذشته است! چرا؟ امیدوارم گمراه نشویم من اکنون از حامیان می‌خواهم که به ABC ایمیل بزنند و حمایت و دلایلی که می‌خواهید نیکول را به برنامه‌اش بازگردانید، بیان کنند.»

یکی دیگر از شنوندگان گفت: «نیکول به عنوان یک مجری یکپارچگی دارد و مسائل منطقه را با تجربه حرفه ای و شخصی می داند.»

Chvastek گزارشگر سابق اخبار شبکه هفت و گوینده تلویزیون برای اخبار آسیا و اقیانوسیه ABC International در طول بحران سونامی جنوب آسیا است.

یکی از سخنگویان گفت که برنامه درایو توسط Warwick Long از Shepparton ارائه می شود در حالی که استودیوی Ballarat در حال بازسازی است.

تیم لی، کمیسر کار منصفانه، روز پنجشنبه در ملبورن درخواست دستور توقف قلدری علیه ABC را خواهد شنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …