Vodafone 11000 شغل در سراسر جهان را طی سه سال آینده کاهش می دهد | وودافون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

غول اپراتور تلفن همراه مشکل دار وودافون قرار است 11000 شغل از نیروی کار جهانی خود را طی سه سال آینده کاهش دهد.

این شرکت که شاهد کاهش قیمت سهام خود به پایین ترین حد در دو دهه گذشته بوده است، گفت که برای رقابت با رقبا و بهبود تجربه ده ها میلیون مشتری خود، نیاز به بازسازی ساختار کسب و کار خود دارد.

این تعدیل مشاغل که به دنبال اعلام برنامه صرفه جویی 1 میلیارد یورویی (870 میلیون پوندی) در نوامبر در نوامبر انجام شد، اولین حرکت بزرگ مدیر اجرایی جدید گروه، مارگریتا دلا واله است.

دلا واله، مدیر مالی سابق، که ماه گذشته به عنوان مدیر اجرایی منصوب شد، گفت: «امروز برنامه‌هایم برای وودافون را اعلام می‌کنم. عملکرد ما به اندازه کافی خوب نبوده است. برای ارائه مداوم، Vodafone باید تغییر کند.

Vodafone که حدود 18 میلیون مشتری تلفن همراه در بریتانیا و بیش از 1 میلیون مشتری پهنای باند دارد، در مراحل پایانی ادغام با Three برای ایجاد بزرگترین شرکت تلفن همراه بریتانیا برای رقابت با رقبا است.

دلا واله گفت: «اولویت‌های من مشتریان، سادگی و رشد هستند. “ما سازمان خود را ساده می کنیم و پیچیدگی ها را کاهش می دهیم تا رقابت خود را دوباره به دست آوریم. ما منابع را برای ارائه خدمات با کیفیت مورد انتظار مشتریان خود تخصیص خواهیم داد.»

در ماه نوامبر، Vodafone پیش‌بینی سود سالانه خود را کاهش داد و برنامه کاهش هزینه‌های یک میلیارد یورویی، از جمله کاهش مشاغل، برای مقابله با افزایش قبوض انرژی و تورم را اعلام کرد.

یک ماه بعد، این شرکت نیک رید کهنه کار دو دهه وودافون را پس از افت 40 درصدی ارزش بازار طی چهار سال تصدی او به عنوان مدیر اجرایی، از قدرت کنار زد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …