پنس به دنبال اجرای 2024 است، با استفاده از کتاب بازی ریگان، نه ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق، انتظار می‌رود به زودی یک کمپین طولانی برای کاخ سفید علیه رئیس‌جمهوری که تحت رهبری او خدمت می‌کرد، اعلام کند و خود را به عنوان یک «محافظه‌کار کلاسیک» معرفی کند که حزب جمهوری‌خواه را به ریشه‌های قبل از ترامپ باز می‌گرداند. افراد نزدیک به آقای پنس

آقای پنس با توسل به انجیلی ها، اتخاذ موضعی تندرو در حمایت از ممنوعیت سقط جنین فدرال، ترویج تجارت آزاد و عقب راندن از تلاش های جمهوری خواهان برای نظارت بر تجارت های بزرگ بر اساس دلایل ایدئولوژیک، تلاش می کند تا فضایی را در حوزه اصلی جمهوری خواهان ایجاد کند. او با چالش‌های مهمی مواجه است، در نظرسنجی‌ها بسیار عقب است و هیچ تلاشی برای هدایت انرژی‌های پوپولیستی که از حزب جمهوری‌خواه پیشی می‌گیرد، انجام نداده است.

در نشانه ای که کمپین او در هفته های آینده اعلام خواهد شد، یک ابر PAC طرفدار پنس به نام متعهد به آمریکا در حال راه اندازی است. یک عامل کهنه کار جمهوری خواه، اسکات رید، که مبارزات انتخاباتی باب دول را در سال 1996 اداره می کرد و استراتژیست ارشد سیاسی طولانی مدت اتاق بازرگانی ایالات متحده بود، این گروه را در کنار جب هنسارلینگ، دوست نزدیک پنس که با او در کنگره خدمت می کرد، رهبری خواهد کرد. .

آقای پنس خود را در موقعیت بسیار غیرعادی می‌بیند که معاون سابق رئیس‌جمهوری است که تلاش می‌کند دوباره وارد گفتگوی ملی شود. وجهه سیاسی که او در دوران رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ ایجاد کرد، حداقل تا زمان قطع رابطه آنها در 6 ژانویه 2021، بیش از آن که پرچمدار باشد، بسیار متقاعدکننده بود. در نظرسنجی های اولیه ملی و ایالتی رای دهندگان اولیه جمهوری خواه در سال 2024.

نامزدی پنس به شدت بر جلب نظر رأی دهندگان انجیلی تمرکز خواهد کرد، به ویژه در آیووا، جایی که سوپر PAC در حال آماده شدن برای سازماندهی همه 99 شهرستان است. مجمع انتخاباتی آیووا اولین رقابت برای رقبای جمهوری خواه ریاست جمهوری اوایل سال آینده است.

آقای پنس، فرماندار سابق ایندیانا، در مصاحبه اخیر خود گفت: «آیووا بیش از هر ایالت دیگر اتحادیه احساس ایندیانا می کند. “این فقط احساس می کند خانه است.”

در تماس اخیر با خبرنگاران، آقای رید، که به رهبری سوپر PAC طرفدار پنس کمک خواهد کرد، جلسات حزبی آیووا را «رویداد تعیین‌کننده» نامزدی آقای پنس توصیف کرد و پیش‌بینی یک انفجار قدیمی از سیاست خرده فروشی بود. او گفت: “ما آیووا را در همه 99 شهرستان سازماندهی خواهیم کرد، مثل اینکه او را برای کلانتر منطقه انتخاب می کنیم.”

اگر آقای ترامپ نماینده راست نو پوپولیست باشد، آقای پنس در قالب رونالد ریگان خود را برای کاندیداتوری برای ریاست جمهوری آماده می کند. شرط بعید تیم او این است که یک “ائتلاف ریگان” – متشکل از راست مسیحی، محافظه‌کاران مالی و شاهین‌های امنیت ملی – می‌تواند در حزبی که توسط آقای ترامپ تغییر شکل داده است، جمع شود.

آقای پنس در این مصاحبه گفت: “ما باید در برابر آهنگ آژیر پوپولیسم که به اصول محافظه کارانه متصل نیست، مقاومت کنیم.”

به گفته یک فرد آشنا با پیش نویس، انتظار می رود در یک سخنرانی سه شنبه شب در نیوهمپشایر با تمرکز بر اقتصاد، آقای پنس خواستار “تجارت آزاد با کشورهای آزاد” شود.

او خود را یک «محافظه‌کار ریگان» معرفی می‌کند و مواضع کاملاً متفاوتی از آقای ترامپ و آقای دیسانتیس در مورد مهم‌ترین مسائل سیاسی در چارچوب رقابت جمهوری‌خواهان در سال 2024 اتخاذ می‌کند. با این حال، مخالفت مستقیم با آقای ترامپ، آقای پنس را مجبور می‌کند تا با تناقضات ذاتی حضور در پست آری رئیس‌جمهور به مدت چهار سال در میان آشفتگی‌های دولت ترامپ، مقابله کند.

آقای رید گفت: «این کمپین قرار است دوباره مایک پنس را به عنوان مرد خودش به کشور معرفی کند. «مردم مایک پنس را می شناسند. فقط او را خوب نمی شناسند.»

باید دید که آقای پنس چقدر مکرراً در مورد لحظه ای که او را در دو سال گذشته تعریف کرده است صحبت خواهد کرد: رد کردن او در 6 ژانویه از کمپین فشار آقای ترامپ برای وادار کردن او به فراتر رفتن از اختیارات قانون اساسی خود در حالی که رئیس جمهور بایدن در کالج انتخاباتی پیروز شود. گواهی شد.

این موضوع با پایگاه حزب جمهوری خواه یک موضوع برنده نیست. اما تیم آقای پنس بر این باور است که به اندازه کافی جمهوری خواه وجود دارد که ممکن است با توصیف آقای پنس به عنوان پایبندی به اصول قانون اساسی بر آنها پیروز شود.

آقای پنس تقریباً به تنهایی در میان میدان‌های جمهوری‌خواه بالقوه در دفاع از دیدگاه‌هایی که زمانی موضوع استاندارد حزب او بود، ایستاده است.

نمونه موردی: آقای پنس می گوید که تامین اجتماعی و مدیکر باید به عنوان بخشی از هر طرح جدی برای مقابله با بدهی ملی کاهش یابد. قبل از اینکه آقای ترامپ در سال 2015 وارد سیاست ملی شود، قطع برنامه های استحقاق ارتدکس جمهوری خواهان بود. اما آقای ترامپ این را تغییر داد. رئیس جمهور سابق در کمپین سوم خود قول داده است که هیچ کدام از برنامه ها را قطع نکند و در این مورد به آقای دیسانتیس حمله کرده و مدعی شده است که فرماندار این برنامه ها را قطع خواهد کرد.

آقای پنس گفت: «این نسبتاً قابل توجه است که جو بایدن و دونالد ترامپ موضع یکسانی در مورد پرداخت بدهی مالی دارند: موضعی که هرگز به تأمین اجتماعی و مدیکر دست نخواهند داد.

آقای پنس گفت که “به مردم توضیح خواهد داد” که چگونه “بحران بدهی” بر فرزندان و نوه های آنها تأثیر می گذارد. او می‌گوید برنامه او برای کاهش مزایا شامل پرداخت‌های تامین اجتماعی و مدیکر برای افرادی که امروز بازنشسته می‌شوند یا در ۲۵ سال آینده بازنشسته خواهند شد، نخواهد بود. اما او ایده هایی برای کاهش هزینه ها ارائه خواهد کرد برای افراد زیر 40 سال

آقای پنس در سیاست خارجی نیز تضاد آشکاری ایجاد می کند. هم آقای ترامپ و هم آقای دیسانتیس این سوال را مطرح کرده اند که آیا ایالات متحده باید از اوکراین در مبارزه با تهاجم روسیه حمایت کند. آقای پنس این نبرد را نسخه ای مدرن از جنگ سرد می داند.

آقای پنس گفت: «حزب جمهوری‌خواه جنبشی در جریان است که تعهد ما به رهبری جهان آزاد را کنار می‌گذارد و این سوال را مطرح می‌کند که چرا ما در اوکراین حمایت نظامی می‌کنیم».

برخلاف تقریباً همه جمهوری‌خواهان اصلی که برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می‌شوند، آقای پنس همچنان از تصمیم‌های جورج دبلیو بوش، رئیس‌جمهور سابق آمریکا برای حمله به افغانستان و عراق دفاع می‌کند، اگرچه او در این مصاحبه اذعان داشت که اطلاعات «سلاح‌های کشتار جمعی» که آقای بوش برای توجیه این حمله استفاده می‌کرد. حمله عراق اشتباه بود.

آقای پنس گفت: «پس از 11 سپتامبر، رئیس جمهور دکترینی را بیان کرد که من کاملاً از آن حمایت می‌کردم، و آن این بود که اگر دشمنان شما به عقب بروند، برای دشمنان شما سخت‌تر می‌شود که قدرت ایجاد کنند.»

آقای پنس همچنین در برابر خشم های ضدشرکتی که امروز بر سیاست جمهوری خواهان مسلط است، مقاومت می کند و استدلال می کند که دولت محدود به معنای عدم مداخله در بخش خصوصی است. او یکی از اولین جمهوری خواهانی بود که از آقای دیسانتیس به خاطر مبارزه اش با دیزنی انتقاد کرد.

از نظر سیاستمداران راست جدید مانند آقای دیسانتیس، محافظه‌کاران با دولت محدود نسبت به این واقعیت که لیبرال‌ها از نهادهای بزرگ آمریکایی – دانشگاه، شرکت‌های Fortune 500، رسانه‌های خبری – سبقت گرفته‌اند، ساده لوح هستند و محافظه‌کاران باید از قدرت دولتی برای مبارزه استفاده کنند. .

آقای پنس به عنوان یک محافظه‌کار اجتماعی سرسخت شرکت خواهد کرد و با آقای ترامپ در مورد سیاست سقط جنین مخالفت خواهد کرد. آقای ترامپ هفته گذشته در تالار شهر خود با سی ان ان، بارها از گفتن اینکه از ممنوعیت فدرال سقط جنین حمایت می کند خودداری کرد. او گفته است که این موضوع باید به دولت ها سپرده شود.

آقای پنس بدون عذرخواهی، ممنوعیت ملی سقط جنین را تایید می کند.

آقای پنس گفت: “برای رئیس جمهور سابق و دیگرانی که آرزوی رسیدن به بالاترین مقام در کشور را دارند تا این موضوع را فقط به ایالت ها واگذار کنند، من فکر می کنم اشتباه است.” مشاور ارشد او، مارک شورت، گفت که آقای پنس ممنوعیت ملی 15 هفته ای را به عنوان یک “آستانه حداقلی” در نظر می گیرد و از تلاش های فدرال برای “حفاظت از زندگی از ابتدای بارداری” حمایت می کند.

احتمال کمی وجود دارد که آقای پنس تأییدیه های بسیاری از اعضای کنگره دریافت کند. تیم او اصرار دارد که آقای پنس نیازی به مقامات منتخب برای تضمین اعتبار او ندارد. با این حال، همچنین مشخص نیست که چه تعداد از کمک کنندگان جمهوری خواه از پیشنهاد او حمایت خواهند کرد. به گفته دو نفر با دانش مستقیم، یک نشانه اولیه از علاقه هفته گذشته در دالاس هنگامی که میلیاردر راس پروت جونیور، توسعه‌دهنده املاک و پسر نامزد سابق ریاست‌جمهوری، ناهار را برای آقای پنس با دیگر اهداکنندگان بزرگ میزبانی کرد، در دالاس ظاهر شد. دور همی.

در میان استخدام‌شدگان برای سوپر PAC که از آقای پنس حمایت می‌کند، بابی ساپارو است که رهبری مبارزات انتخاباتی موفقیت‌آمیز فرماندار برایان کمپ در جورجیا در سال 2022، یکی از معدود نقاط درخشان جمهوری‌خواهان در انتخابات میان‌دوره‌ای بود. آقای ساپارو قول داد که این تلاش را با آقای پنس “تکرار” کند.

در حال حاضر، آقای پنس نشان می‌دهد که حاضر است بدون یکی از اصلی‌ترین کمپین‌های ریاست‌جمهوری جمهوری‌خواهان در دوران مدرن انجام دهد: سیاست‌های کوبنده آقای ترامپ و جنگ مداوم علیه رسانه‌ها.

آقای پنس گفت: «مردم می‌خواهند ببینند که ما به آستانه‌ی مدنیت در بحث‌های عمومی برگردیم. و وقتی این را می‌گویم، وقتی به مردم می‌گویم که فکر می‌کنم دموکراسی به دوزهای سنگینی از مدنیت بستگی دارد، پاسخ بسیار غم انگیزی از جمعیت دریافت می‌کنم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …