افشای مالی نیکی هیلی هزینه های صحبت و سایر درآمدها را نشان می دهد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیکی هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر سازمان ملل متحد، طبق فرم افشای مالی شخصی او، در سال منتهی به ورودش به رقابت های ریاست جمهوری، حداقل 1.2 میلیون دلار – و بالغ بر 12 میلیون دلار – از صحبت هایش در سال منتهی به رقابت های ریاست جمهوری درآمد کسب کرده است.

این افشاگری که روز دوشنبه در کمیسیون انتخابات فدرال ارائه شد، همچنین نشان می‌دهد که خانم هیلی همچنان در هیئت مدیره گروه یونایتد هومز، یکی از بزرگ‌ترین سازندگان خانه در جنوب شرقی و یک شرکت سهامی عام است که در آن سهام دارد.

این پرونده نشان می‌دهد که چگونه خانم هیلی تجربیات خود را در دولت ترامپ و دفتر فرمانداری به فرصت‌های سودآور در بخش خصوصی تبدیل کرد و چگونه این تعهدات به مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری او منتقل شده است.

نامزدهای ریاست جمهوری معمولاً بلافاصله پس از ورود به رقابت از هیئت مدیره شرکت ها استعفا می دهند تا از بروز هرگونه درگیری جلوگیری کنند.

سخنگوی خانم هیلی در مورد این پرونده یا در مورد ادامه خدمت خانم هیلی در هیئت مدیره خانه های متحده اظهار نظری نکرد.

خانم هیلی ده ها نامزدی سخنرانی را فهرست کرد که برای هر یک از آنها مبلغی بین 100001 تا 1 میلیون دلار را گزارش کرد. این رویدادها شامل رویدادهایی در مرکز امور اسرائیل و یهودیان در مونترال، شرکت خدمات بارکلیز در نیویورک، و شرکای مراقبت بهداشتی Water Street در شیکاگو بود.

وال استریت ژورنال ماه گذشته گزارش داد که خانم هیلی در 30 مارس، حدود 6 هفته پس از ورود به رقابت های ریاست جمهوری، گزینه های سهام از United Homes به ارزش نزدیک به 300000 دلار دریافت کرده است.

در این پرونده، خانم هیلی گزارش داد که بین 250000 تا 500000 دلار سهام در Great Southern Homes دارد که پس از ادغام عمومی به United Homes تبدیل شد.

پرونده خانم هیلی همچنین نشان داد که او برای کتابی که در اواخر سال 2022 نوشت، «اگر می‌خواهی کاری انجام شود»، که مجموعه‌ای از داستان‌هایی از زنانی است که الهام‌بخش او بوده‌اند، 100000 تا 1 میلیون دلار حق امتیاز به دست آورده است. او هیچ حق امتیازی در دو کتاب قبلی گزارش نکرد.

خانم هیلی همچنین گزارش داد که او یک مشاور ارشد در Prism Global Management است که در صفحه لینکدین آن به عنوان یک پلت فرم سرمایه گذاری مستقر در ایالات متحده که نوآوران مخرب مرحله رشد در ایالات متحده و آسیا را هدف قرار می دهد، توصیف شده است.

او بین 100000 تا 1 میلیون دلار هزینه مشاوره از Prism گزارش داد.

این پرونده نشان می دهد که خانم هیلی همچنین دارای 250000 دلار سهام در بوئینگ است، غول هوافضا که او حدود یک سال پس از ترک دولت ترامپ در هیئت مدیره آن خدمت کرد. او در مارس 2020 از هیئت مدیره بوئینگ استعفا داد و گفت که با تصمیم این شرکت برای درخواست کمک فدرال مرتبط با کووید موافق نیست.

شین گلدماچر گزارش کمک کرد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …