قانونگذاران واشنگتن در مورد سیاست مواد مخدر به توافق می رسند، از جرم زدایی خودکار اجتناب کنند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رهبران دموکرات و جمهوری خواه در مجلس ایالتی واشنگتن به توافقی آزمایشی بر سر یک سیاست جدید مواد مخدر دست یافته اند، سیاستی که از تبدیل ایالت به دومین ایالتی که در اختیار داشتن مواد کنترل شده جرم زدایی شده است جلوگیری می کند.

توسطED KOMENDA Associated Press

جلسه ویژه قانون مواد مخدر واشنگتن

بایگانی – بیماران در 27 مارس 2020 در کلینیکی در المپیا، واشینگتن، برای دریافت دارو برای اعتیاد به مواد افیونی صف می کشند. (AP Photo/Ted S. Warren, File)

آسوشیتدپرس

سیاتل — رهبران دموکرات و جمهوری خواه در مجلس ایالتی واشنگتن روز دوشنبه به توافقی آزمایشی بر سر یک سیاست جدید مواد مخدر دست یافتند، سیاستی که از تبدیل ایالت به دومین ایالتی که مالکیت مواد کنترل شده را جرم زدایی می کند، جلوگیری می کند.

قانونگذاران سه‌شنبه زمانی که برای یک جلسه ویژه به المپیا بازگردند، سازش را بررسی خواهند کرد. فرماندار جی اینسلی پس از اینکه نتوانستند یک سیاست جدید مواد مخدر را پیش از تعطیلی اواخر ماه گذشته تصویب کنند، آنها را به سر کار فراخواند.

بر اساس این قرارداد، نگهداری عمدی یا استفاده عمومی از مقادیر کم مواد مخدر غیرقانونی یک جنایت فاحش است که مجازات آن تا شش ماه حبس برای دو جرم اول و تا یک سال پس از آن خواهد بود.

اما پلیس و دادستان ها تشویق می شوند تا پرونده ها را برای درمان یا خدمات دیگر منحرف کنند و این اقدام میلیون ها دلار اضافی را برای برنامه های انحراف و تأمین مسکن کوتاه مدت برای افراد مبتلا به اختلالات مصرف مواد فراهم می کند.

یک قانون موقت 2 ساله که مالکیت عمدی مواد مخدر را غیرقانونی می‌کند، در تاریخ 1 ژوئیه منقضی می‌شود. بنابراین، اگر مصالحه تصویب نشود، نگهداری مواد مخدر – حتی فنتانیل و سایر مواد افیونی خطرناک – طبق قوانین ایالتی غیرقانونی می‌شود. تنها ایالت دیگری که تلاش کرده است مالکیت مواد مخدر را جرم‌زدایی کند، همسایگی اورگان است، جایی که این آزمایش شروعی دشوار دارد.

قانونگذاران هر دو طرف گفتند که این توافق تعادلی بین دلسوزی و مسئولیت پذیری برای کسانی که با اختلال سوء مصرف مواد دست و پنجه نرم می کنند ایجاد می کند. نماینده راجر گودمن، دی-کرکلند، آن را “یک مصالحه منصفانه که به نگرانی های فوری در مورد بی نظمی عمومی می پردازد، اما از شیوه های مبتنی بر شواهد در کمک به افراد نیازمند پیروی می کند” نام برد.

هم گودمن و هم نماینده جمهوری خواه پیتر آببارنو، از Centralia، گفتند حتی در صورت تصویب مصالحه، کار زیادی باقی خواهد ماند، زیرا حتی با بودجه اضافی، دولت هنوز ظرفیت برنامه درمان یا انحراف مورد نیاز برای مقابله با اعتیاد را ندارد. بحران

آببارنو گفت: “ایالت واشنگتن یک دهه از داشتن ارائه دهندگان درمان و داشتن فضای بستر و امکانات درمانی کافی عقب است.” “حتی وقتی این سیاست را تصویب کنیم، باز هم شاهد کاهش فوری جرم یا سوء مصرف مواد نخواهیم بود.” زیرا ما توسعه نیروی کار و زیرساخت لازم برای مقابله با رمپ‌های خارج از سطح این لایحه را نداریم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …