5 نفر در طرح دیپلم پرستاری جعلی در فلوریدا به گناه خود اقرار کردند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پنج نفر در فلوریدا جنوبی به دلیل مشارکت در یک طرح کلاهبرداری با سیم که یک میانبر غیرقانونی برای پرستاران مشتاق برای دریافت مجوز و یافتن شغل ایجاد کرد، گناهکار شدند.

میامی — پنج نفر در فلوریدا جنوبی به دلیل مشارکت در یک طرح کلاهبرداری سیمی که یک میانبر غیرقانونی برای پرستاران مشتاق برای دریافت مجوز و یافتن شغل ایجاد کرد، اعتراف کردند.

کریستال لوپز و دامیان لوپز، هر دو از شهرستان پالم بیچ، فلوریدا؛ فرانسوا لگاگنور، از شهرستان ناسائو، نیویورک؛ رینوسو سیده، از شهرستان یونیون، نیوجرسی؛ و یلوا سنت پریکس، از شهرستان سافولک، نیویورک؛ چهارشنبه گذشته در دادگاه فدرال میامی به جرم توطئه کلاهبرداری اعتراف کرد. در جلسه 27 ژوئیه هر یک از آنها به 20 سال زندان محکوم می شود.

بر اساس کیفرخواست‌های هیئت منصفه، در مجموع 25 نفر در اوایل امسال در کلاهبرداری که بیش از 7600 مدرک تحصیلی پرستاری تقلبی از سه دانشکده پرستاری مستقر در فلوریدا را فروخت، متهم شدند. مدارس درگیر – کالج سینا، دانشکده پرستاری پالم بیچ و موسسه بین المللی قلب مقدس – اکنون تعطیل هستند.

در طول جلسات اعتراف گناه، دامیان لوپز، Legagneur، Seide و Saint Preux اعتراف کردند که از افرادی که به دنبال مدارک پرستاری بودند که به آنها اجازه می‌دهد به عنوان پرستار عملی یا حرفه‌ای ثبت‌شده، دارای مجوز و مجوز کار کنند، درخواست و استخدام کردند. کریستال لوپز اعتراف کرد که در نقش خود به عنوان مدیر مالی دانشکده پرستاری پالم بیچ، درخواست‌هایی را برای افرادی که مدارک تحصیلی و ریز نمرات مدرسه پرستاری تقلبی صادر شده بود، بررسی می‌کرد و هر دانش‌آموز 15000 دلار برای مدارک به دانشکده پرداخت می‌کرد.

مدارک و ریز نمرات جعلی برای افرادی که آنها را خریداری کرده بودند، واجد شرایط شرکت در آزمون سراسری بورد پرستاری بودند. دادستان ها گفتند که اگر آنها قبول می شدند، می توانستند مجوزها و مشاغل را در ایالت های مختلف دریافت کنند.

مقامات فدرال گفتند که حدود 2400 نفر از 7600 دانش آموز در نهایت امتحانات صدور مجوز خود را گذراندند – عمدتاً در نیویورک. پرستاران دارای گواهینامه در نیویورک مجاز به تمرین در فلوریدا و بسیاری از ایالت های دیگر هستند. مقامات فدرال گفتند که بسیاری از این افراد ممکن است گواهینامه خود را از دست بدهند، اما احتمالاً مورد اتهام جنایی قرار نخواهند گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …