صندلی ژیمناستیک بریتانیا اصرار دارد که ورزش بریتانیا به نهاد رفاهی مستقل نیاز دارد | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس ژیمناستیک بریتانیا از دولت خواسته است تا یک نهاد رفاهی مستقل برای محافظت از ورزشکاران در تمام رشته‌های ورزشی ایجاد کند – و اطمینان حاصل کند که نهادهای حاکم دیگر با هزینه‌های قابل توجهی در رسیدگی به موارد حفاظتی مواجه نخواهند شد.

مایک دارسی در یک مداخله قابل توجه گفت که در حالی که مزایای ورزش واضح است، تعداد اتهامات سوء استفاده در چندین ورزش در سال های اخیر – از جمله دوچرخه سواری بریتانیا، شنا بریتانیا، باب سورتمه بریتانیا و دو و میدانی بریتانیا – نشان می دهد که سیستم فعلی اغلب شاکیان را ترک می کند. ناراضی و در بلاتکلیفی در حالی که منتظر عدالت بودند.

دارسی به آبان نیوز گفت: «زمان آن رسیده که گلوله را گاز بگیریم. وقت آن رسیده که دولت بپذیرد که زمان اقدام فرا رسیده است. ما باید به عنوان یک ملت نشان دهیم که به همان اندازه که به جدول مدال ها اهمیت می دهیم به رفاه ورزشکاران نیز اهمیت می دهیم.

دارسی گفت که او بدنه جدید را مانند ضد دوپینگ بریتانیا تصور می کند – که نه تنها شامل بازرسان، کارشناسان حفاظتی و داوران می شود، بلکه تضمین می کند که بهترین تمرین ورزشی ایمن در سراسر ورزش بریتانیا ترویج می شود.

او گفت: «چنین ارگانی اقتصاد مقیاس روشنی نیز خواهد داشت. به جای اینکه از 40 رشته ورزشی مختلف المپیک بخواهیم سیستم های خود را اجرا کنند، می توانیم یک نهاد متمرکز به عنوان مرکز برتر داشته باشیم. ما همچنین تضاد منافع را از سیستم خارج خواهیم کرد و همه به درستی به نتیجه اعتماد بیشتری خواهند داشت.»

دارسی گفت که اگرچه بریتیش ژیمناستیک اکنون بیش از 1 میلیون پوند در سال برای رفاه و محافظت در پی بررسی وایت ریویو – که موارد وحشتناکی از قلدری، سوء استفاده و تبعیض را نشان می‌دهد – هزینه می‌کند، هنوز برای مقابله با همه 1326 نگرانی تلاش می‌کند. از جولای 2020 با تیم ورزش رفاه و ایمن خود بزرگ شده است.

او گفت: «این سخت است زیرا ما حجم قابل توجهی داریم و شکایات در سطح بالایی هستند زیرا آگاهی و تمایل بیشتری برای صحبت کردن وجود دارد که خوب است. اما من به پیشرفت ما نگاه می‌کنم و هنوز فکر می‌کنم ورزشکاران و همه افراد درگیر شایسته بهتر از آنچه که فکر می‌کنم می‌توانیم انجام دهیم، هستند.

دارسی گفت که همانطور که همه چیز وجود داشت، حداقل سه چیز در رویکرد فعلی اشتباه بود. اول، بریتیش ژیمناستیک «برای رسیدگی به این نوع پرونده‌ها مجهز نبود» زیرا تخصص یا منابع لازم برای اجرای یک فرآیند نیمه قضایی در مقیاس بزرگ را نداشت. دوم، شاکیان اغلب مجبور بودند برای اجرای عدالت بیش از حد منتظر بمانند. و سوم، از آنجایی که بریتیش ژیمناستیک یک محقق، قاضی و هیئت منصفه است، یک طرف یا طرف دیگر اغلب فکر می‌کردند که باید مغرضانه باشد.

او گفت: «حتی اگر منابع بسیار بیشتری در اختیار داشتیم، مطمئن نیستم که هرگز بتوانیم از این واقعیت فرار کنیم که به عنوان یک نهاد حاکم ملی وسط می‌نشینیم، قوانین را وضع می‌کنیم، و ما بازپرس، قاضی و هیئت منصفه هستیم». . “من فکر می کنم این مکان بسیار ناپسندی است که هر NGB خود را پیدا کند.”

بریتیش ژیمناستیک تنها بدنی نیست که با افزایش هزینه‌های حفاظتی مواجه است. سال گذشته دو و میدانی بریتانیا 600000 پوند برای چنین مواردی هزینه کرد و در حال مبارزه با ورشکستگی است. دارسی گفت: «ورزش می‌تواند خود را در موقعیت دشواری قرار دهد که در آن یا آنقدر پول خرج می‌کنند که رفاه مالی NGB را به خطر می‌اندازد، یا مجبور می‌شوید در زمینه‌های دیگر کم کنید. بنابراین این یک سری از انتخاب های ناخوشایند است که هیچ کدام عالی نیستند.

این اولین باری نیست که برای چنین نهاد مستقلی فراخوان داده می شود، با گزارشی که توسط تانی گری تامپسون در سال 2017 مورد تحسین قرار گرفت، توصیه مشابهی را ارائه کرد. با این حال، همانطور که دارسی اشاره کرد، از آن زمان تاکنون اتفاق کمی افتاده است. او گفت: «اما ما از ورزشکاران جوان و والدین می‌خواهیم که مطمئن باشند ورزش‌هایی که فرزندانشان را برای شرکت در آن می‌فرستند مکان‌های امنی هستند و اگر مشکلی پیش بیاید، با آن برخورد مناسبی صورت خواهد گرفت».

وزارت دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش مستقیماً در مورد تماس های دارسی اظهار نظری نکرد. اما در بیانیه ای اعلام کرد که “متعهد است تا حد امکان ورزش برای همه ایمن باشد و به همکاری با این بخش برای تقویت سیستم در صورت نیاز ادامه خواهد داد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …