احضاریه ایلان ماسک به خاطر نقش جی پی مورگان در فعالیت های جفری اپستین | الون ماسک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته دادگاه، جزایر ویرجین ایالات متحده، کارآفرین میلیاردر خودرو به موشک، ایلان ماسک را روز دوشنبه احضار کردند تا اسنادی را در مورد نقش بانک جی‌پی مورگان چیس در فعالیت‌های جفری اپستین، مجرم جنسی فقید، زمانی که او مشتری بود، به دست آورد. تشکیل پرونده.

دولت جزایر ویرجین از بانک به دلیل قاچاق جنسی توسط اپستاین شکایت کرده است. جزایر ویرجین تلاش کرده است تا با احضاریه ای به ماسک خدمت کند، و افزود که اپستین “ممکن است ماسک را به عنوان مشتری به JPMorgan ارجاع داده یا تلاش کرده باشد”.

در این پرونده آمده است: “دولت از طریق ایمیل با وکیل آقای ماسک تماس گرفت تا از او بپرسد که آیا او مجاز است از طرف آقای ماسک در این مورد خدمت بپذیرد، اما پاسخی مبنی بر تایید یا رد صلاحیت او دریافت نکرد.”

بلومبرگ گزارش داد که دولت بانک را متهم می کند که آگاهانه از قاچاق جنسی اپشتین سود می برد و میلیاردرهای دیگر نیز برای کسب اطلاعات احضار شده اند. حکم داده شد که اپستین در زندان نیویورک خود را در حالی که در انتظار محاکمه در مورد جرایم مرتبط با قاچاق جنسی در سال 2019 بود، کشته است.

بر اساس پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن، جزایر ویرجین احضاریه ای را برای ماسک در 28 آوریل صادر کردند.

در این پرونده اضافه شده است که ماسک، مدیر اجرایی شرکت خودروهای الکتریکی تسلا و شرکت اکتشافات فضایی اسپیس ایکس، مالک توییتر و یکی از ثروتمندترین افراد جهان، احتمالاً توسط اپستین به JPMorgan ارجاع داده شده است.

توضیح بیشتری در مورد علاقه خود به دریافت اسناد از ماسک ارائه نکرد. ماسک، 51 ساله، بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مقامات جزایر ویرجین ایالات متحده جی پی مورگان را متهم می کنند که پرچم قرمز را در مورد سوء استفاده اپستین از زنان در جزیره کوچک سنت جیمز، جزیره خصوصی متعلق به او در مجمع الجزایر کارائیب، گم کرده است.

این بانک گفته است که نباید مسئول رابطه یک مدیر ارشد سابق با اپشتاین باشد.

این احضاریه تمام ارتباطات بین کارآفرین و JPMorgan در مورد اپستین و همچنین ارتباطات بین ماسک و اپستین را دنبال می کرد.

این احضاریه همچنین تمام اسناد مربوط به هزینه‌هایی را که ماسک به اپستین یا جی‌پی مورگان در رابطه با حساب‌های ماسک یا رابطه با جی‌پی مورگان پرداخت کرده بود، جستجو کرد.

این سازمان همچنین از ماسک خواسته است تا تمام اسنادی را که بازتاب یا مربوط به دخالت اپستین در قاچاق انسان و خرید دختران یا زنان برای روابط تجاری تجاری باشد، ارائه دهد.

جزئیات بخشی از درخواست جزایر ویرجین برای ارسال احضاریه به ماسک از طریق روش‌های جایگزین بود، زیرا دولت نتوانسته بود احضاریه اولیه ماسک را در تسلا یا از طریق وکیلی که از طرف ماسک خدمت را پذیرفته است ارائه کند. گذشته

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …