دادگاه استیناف نظمی را که می تواند به دستور مراقبت های پیشگیرانه قانون بهداشت ایالات متحده پایان دهد، ترمز می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حکم یک قاضی فدرال برای لغو بخش مهمی از قانون مراقبت مقرون به صرفه به طور موقت توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال در نیواورلئان متوقف شد.

توسطآسوشیتدپرس کوین مک گیل

خدمات پیشگیرانه قانون سلامت

بایگانی – وب سایت healthcare.gov در 14 دسامبر 2021 در فورت واشنگتن مشاهده می شود. حکم یک قاضی فدرال در لغو بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه که اکثر بیمه گران را ملزم می کند مراقبت های پیشگیرانه از جمله واکسن ها و غربالگری های سرطان، دیابت را پوشش دهند. و HIV به طور موقت دوشنبه، 15 می 2023، توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال در نیواورلئان متوقف شد. (AP Photo/Alex Brandon، فایل)

آسوشیتدپرس

نیواورلان — دادگاه استیناف فدرال در نیواورلئان روز دوشنبه حکم یک قاضی فدرال را مبنی بر لغو بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه که اکثر بیمه‌گران را ملزم می‌کند مراقبت‌های پیشگیرانه از جمله واکسن‌ها و غربالگری‌های سرطان، دیابت و اچ‌آی‌وی را تحت پوشش قرار دهند، موقتاً متوقف کرد.

بدون اظهار نظر، پنجمین دادگاه استیناف ناحیه ای ایالات متحده، حکم 30 مارس صادر شده توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده، رید اوکانر از تگزاس را “توقف اداری” صادر کرد.

دولت بایدن به دلیل درخواست تجدیدنظر در مورد تصمیم 30 مارس، خواستار توقف این پرونده شده بود. وکلای اداره در پرونده های دادگاه گفتند که تصمیم اوکانر بر مراقبت های پیشگیرانه برای 150 میلیون نفر تأثیر می گذارد.

اوکانر، کاندیدای جورج دبلیو بوش، رئیس جمهور سابق، همان قاضی است که بیش از چهار سال پیش حکم داد که کل قانون مراقبت های بهداشتی، دستاورد امضایی رئیس جمهور سابق باراک اوباما، خلاف قانون اساسی است. دادگاه عالی ایالات متحده بعداً این حکم را لغو کرد.

اوکانر در حکم ماه مارس خود، تنها شرطی را که بیشتر بیمه‌گران مجموعه‌ای از مراقبت‌های پیشگیرانه را پوشش می‌دهند، مسدود کرد. این حکم یک پیروزی برای شاکیانی بود که شامل یک فعال محافظه کار در تگزاس و یک دندانپزشک مسیحی بود که با پوشش اجباری برای پیشگیری از بارداری و درمان پیشگیری از HIV به دلایل مذهبی مخالف بود.

اعتراض در مراحل اولیه است و دادگاه تجدید نظر هنوز تاریخی برای استدلال تعیین نکرده است.

الزامات پوشش بر اساس توصیه های گروه ویژه خدمات پیشگیرانه ایالات متحده، که از داوطلبان تشکیل شده است، هدایت می شود. اوکانر حکم داد که اجرای این توصیه ها ناقض زبان قانون اساسی در مورد نحوه انتصاب مقامات دولتی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …