بعد کجا؟ ورمونت برنامه مسکن افراد بی خانمان را کاهش می دهد زیرا مدافعان هشدار می دهند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برلین، Vt. بریتانی پلوکاس، 29 ساله، و دوست پسرش احتمالاً زمانی که باید مسافرخانه هیل تاپ را در اول ژوئن ترک کنند، در ماشین او خواهند خوابید. این زوج هر دو در یک رستوران نزدیک کار می کنند و اخیراً شغل دوم را در هتل انتخاب کرده اند.

یک ماه پیش، پلوکاس می گوید که برای اولین بار در زندگی خود بی خانمان شده است.

او در اتاقی در کنار لابی فرسوده هتل نشسته بود، که اکنون یک دفتر موقت برای کارگران پناهگاه است. لباس‌های اهدایی روی میزی در گوشه‌ای چیده شده بود.

پلوکاس گفت: “سرپناه ها پر هستند، در حال حاضر هیچ مسکنی برای کسی وجود ندارد، لیست های انتظار تا 18 ماه، تا دو سال، تا شش سال وجود دارد.” بهترین کاری که دولت ما در حال حاضر می تواند انجام دهد این است که تمدید کند. مسکن.”

در عوض، ورمونت به دلیل کمبود بودجه فدرال، آخرین اقامتگاه هتل‌های دوران کووید را برای افراد بی‌خانمان در هفته‌های آینده پایان می‌دهد. مدافعان و مقامات محلی هشدار می دهند که این افراد جایی برای رفتن ندارند و هیچ شبکه ایمنی عمومی ندارند و می ترسند بسیاری از 1800 خانواری که به صورت رایگان در هتل ها و متل ها زندگی می کنند دوباره بی خانمان شوند.

سه پناهگاه منطقه ای که توسط Good Samaritan Haven در Barre اداره می شود پر هستند. این سازمان در نظر دارد وسایل کمپینگ را به افرادی که از هتل ها خارج می شوند و آنها را می خواهند تحویل دهد.

بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد به خیابان ها می روند با بادهای مخالف جدی روبرو هستند.

برندا سیگل، مدافع مسکن گفت: «افرادی هستند که اکسیژن مصرف می‌کنند، افرادی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند، افرادی که در حال بهبودی هستند، افراد مبتلا به بیماری روانی که در نهایت تثبیت شده‌اند.»

سیگل، کاندیدای سابق دموکرات برای فرمانداری، تخمین زده است که 500 تا 600 کودک و همچنین مادران مجردی وجود دارند که برنامه مسکن آنها در هتل کمی دیرتر، در 1 ژوئیه به پایان می رسد.

سیگل گفت: «این یکی از بی‌رحمانه‌ترین اعمالی است که دولت ایالتی ما می‌تواند در میان کسانی که بیشتر با فقر دست و پنجه نرم می‌کنند مرتکب شود».

فرماندار جمهوری خواه فیل اسکات می گوید که این برنامه رویکرد درستی برای حل بی خانمانی نیست و قرار نبود راه حلی بلندمدت باشد.

اسکات در برنامه تلویزیونی WCAX-TV منطقه برلینگتون با عنوان “شما می توانید از من نقل قول کنید” گفت: بودجه فدرال به پایان رسیده است و برنامه ورمونت نیز باید به پایان برسد.

فرماندار یکشنبه گفت: «این کار هزینه زیادی دارد. ما پول فدرال را که در طول دو، سه سال گذشته از آن سود برده‌ایم نداریم – و برای کسانی که شرکت می‌کنند خوب نیست.»

برای افرادی که اعتیاد دارند یا مشکلات سلامت روانی دارند، اسکات گفت که برنامه هتل “به نفع آنها نبوده است.”

مانند سایر ایالت‌ها و شهرها، ورمونت برنامه مسکن اضطراری خود را با استفاده از کمک‌های مالی واشنگتن گسترش داد. در حال حاضر، 1800 خانوار در 76 متل در سراسر ایالت ساکن هستند. حدود 760 نفر از این خانوارها دیگر واجد شرایط اقامت در هتل در 1 ژوئن نخواهند بود. برخی دیگر نیز اتاق های هتل خود را در 1 ژوئیه از دست خواهند داد.

همانطور که در گزارش وزارت مسکن و توسعه شهری ایالات متحده محاسبه شده است، ورمونت دومین بالاترین نرخ بی خانمانی در یک شب را در سال 2022 داشت. بر اساس گزارش سالانه ارزیابی بی خانمان ها در سال 2022 به کنگره، از هر 10000 نفر، کالیفرنیا 44 مورد بی خانمانی را تجربه می کند و پس از آن ورمونت با 43 نفر قرار دارد.

وزارت امور کودکان و خانواده ها بودجه بیشتری را برای گسترش و نوسازی سرپناه ها، حمایت از مسکن دائمی و گسترش تلاش های پیشگیری از بی خانمانی سرمایه گذاری کرده است. میراندا گری، معاون کمیسر بخش رشد کودک، گفت: اما برنامه ها به دلیل محدودیت بودجه و منابع، همیشه نیازهای همه را برآورده نمی کنند.

گری از طریق ایمیل گفت: «این یک لحظه تمام عیار برای همه ماست. او گفت که سازمان‌های دولتی و شرکای مسکن «مسکن دائمی و انتقالی اضافی را توسعه و حمایت خواهند کرد، در حالی که سازمان‌های اجتماعی، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، شهرداری‌ها و سایرین که تحت تأثیر این انتقال قرار گرفته‌اند، لزوماً بخشی از راه‌حل و سیستم‌های پشتیبانی خواهند بود».

اسکات گفت که ایالت از افرادی که در برنامه هتل هستند نظرسنجی می کند تا افرادی را که می تواند به آنها کمک کند شناسایی کند و برخی واجد شرایط برنامه بخش 8 هستند که به آمریکایی های کم درآمد کمک اجاره می دهد.

فرماندار گفت: “آنها نمی توانند مسکن پیدا کنند، بنابراین ما می خواهیم بتوانیم به آنها کمک کنیم تا این کار را انجام دهند.”

مقامات محلی در مونپلیه، بار و برلین، و همچنین ارائه دهندگان خدمات و مدافعان، می گویند که دولت به اندازه کافی برای ایجاد مسکن و کمک به مردم برای خروج از هتل ها انجام نداده است.

جک مک کالو، شهردار مونپلیه هفته گذشته گفت که جامعه او به سادگی منابعی برای پایان دادن به بی خانمانی یا رفع نیازهای مردمی که بدون مسکن زندگی می کنند ندارند.

امبر اسنی، 34 ساله، معلول است و از مارس 2022 در مسافرخانه هیل تاپ زندگی می کند. قبل از آن، او در ون خود بود. او امیدوار است که یک RV ارزان دریافت کند و سعی کند در روز اول ژوئیه هتل را ترک کند و در آن زندگی کند، اما شک دارد که این اتفاق بیفتد.

او گفت که وقتی برنامه تمام می شود به این فکر می کند که زندگی خود را بگیرد زیرا نمی تواند بیرون زندگی کند.

او گفت: “من قبلاً این کار را در یک چادر انجام دادم، قبلاً این کار را در یک ون انجام دادم و دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم.” در این صورت من نمی توانم گربه هایم را نگه دارم و آنها تنها چیزی هستند که من را زمینگیر و زنده نگه می دارند.”

اسنای گفت: “و من دسترسی خوبی به مراقبت های بهداشتی ندارم، دسترسی خوبی به مراقبت های بهداشت روانی ندارم.” “من دیگر این کار را ندارم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …