اخبار استرالیا زنده: افزایش 24 میلیون دلاری برای مبارزه با قاچاق انسان. RBA آخرین افزایش نرخ را توضیح می دهد | سیاست استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

داتون خواهان افزایش ساعات کار برای کسانی است که جویای کار هستند، اما از افزایش پرداخت حمایت نمی کند

داتوناو همچنان از دولت می‌خواهد تا ساعاتی را که افراد جویای کار می‌توانند قبل از کاهش پرداخت‌هایشان کار کنند، افزایش دهد.

اما او نمی گوید که آیا مخالفان در ازای این افزایش حقوق افراد جویای کار را پس خواهند گرفت یا خیر.

ما در آن زمان نگاهی به آن خواهیم داشت. اما ما می‌خواهیم با دولت گفت‌وگو کنیم تا به درستی آنچه را که مطرح می‌کنیم بررسی کنیم.

رهبر اپوزیسیون، پیتر داتون، انتقادات خود از بودجه فدرال را در رادیو ABC مطرح می کند.

چالمرز در اقدامات رفاهی بودجه بر “مسئولیت ها در قبال یکدیگر” تاکید می کند

خزانه دار، جیم چالمرز، از بودجه دارای اقداماتی برای حمایت از “استرالیای میانه” دفاع کرده است، اما بر مسئولیت استرالیایی ها در قبال یکدیگر تاکید کرده است.

او شب گذشته در برنامه پرسش و پاسخ ABC گفت:

آنچه که من می خواستم با احترام به آن اشاره کنم این است که معتقدم ما در قبال یکدیگر مسئولیت هایی داریم.

اما بخشی از جامعه ما وجود دارد که ترجیح می دهد مردم به حال خود رها شوند، اگر ما چنین دنیای سگ خواری را داشته باشیم که در آن افرادی که شانس خود را از دست داده اند به دلایل مختلف آسیب پذیر هستند. و برخی از آنها را امشب شنیدیم.

من واقعاً اعتقاد راسخ دارم که ما در قبال یکدیگر مسئولیت هایی داریم و اساس امنیت اجتماعی نه فقط در کشور ما، بلکه در هر کشور خوب این است که اگر شما به ویژه آسیب پذیر هستید یا اگر به کمک نیاز دارید بقیه ما، پس باید کمی کمک بگیرید.

یکی از آن داستان‌های سختی که خزانه‌دار شنید، مادری بیکار بود که اشک ریخت و توضیح داد که وقتی دخترش در ماه آگوست هشت ساله شود، از پرداخت هزینه‌های تک والد محروم می‌شود و او نمی‌تواند با افزایش قریب‌الوقوع اجاره‌بها کنار بیاید.

به عنوان بخشی از بودجه، محدودیت سنی برای پرداخت به 14 سال افزایش می یابد، اما تا سپتامبر، این مادر را یک ماه قبل از شروع قوانین جدید بدون پرداخت باقی می گذارد.

بودجه برای بازماندگان برای شکستن قید بردگی مدرن

به گزارش AAP، با تلاش دولت برای سرکوب برده داری مدرن، خدمات پشتیبانی قاچاق انسان 24 میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

وزیر خدمات اجتماعی، تخصیص بودجه فدرال به خدمات کمک خواهد کرد تا با افزایش حداقل زمان حمایت از 45 روز به 90 روز، نیازهای قربانیان بازماندگان را برآورده سازند. آماندا ریشورث گفت.

بسته مالی چهار ساله همچنین حمایت مالی از دارندگان ویزا را که نمی توانند به پرداخت های رفاه اجتماعی دسترسی داشته باشند را تضمین می کند و امکان بررسی افرادی را که برنامه را در سه، شش و دوازده ماه ترک کرده اند را فراهم می کند.

این بودجه یک برنامه آزمایشی را فراهم می کند که اجازه می دهد ارجاع مستقیم به برنامه پشتیبانی از ارائه دهندگان جامعه بدون درگیر شدن با پلیس فدرال نیز در سال آینده ایجاد شود.

این آزمایشی که قرار است در سال آینده ایجاد شود و تا 18 ماه طول بکشد، برای کمک به مردم طراحی شده است و برخی از قربانیان در دخالت پلیس مردد هستند. تخمین زده می شود که از هر پنج قربانی بازمانده، چهار نفر شناسایی نمی شوند.

صبح بخیر!

صورتجلسه هیئت مدیره بانک مرکزی امروز منتشر می شود که اطلاعات بیشتری در مورد تصمیم گیری بانک مرکزی در زمینه آخرین افزایش نرخ سود ارائه می دهد.

جدیدترین افزایش نرخ بهره در ماه مه بسیاری از کارشناسان را متعجب کرد که انتظار داشتند هیئت مدیره RBA نرخ نقدی را پس از توقف در آوریل و تضعیف داده های تورم در سه ماهه مارس متوقف کند.

در همین حال، دولت در حال سرکوب قاچاق انسان است و خدمات پشتیبانی 24 میلیون دلار افزایش می یابد.

وزیر خدمات اجتماعی آماندا ریشورث گفت: تخصیص بودجه فدرال به خدمات کمک می کند تا با افزایش حداقل زمان حمایت از 45 روز به 90 روز، نیازهای قربانیان بازماندگان را برآورده سازند.

در گفتگو با برنامه پرسش و پاسخ ABC شب گذشته، خزانه دار، جیم چالمرز، اصرار داشت که بودجه زیادی برای استرالیای میانه وجود دارد، اما تاکید کرد که استرالیایی ها نسبت به یکدیگر مسئولیت هایی دارند.

در ویکتوریا، سبزها به دنبال درگیری‌های زشت اخیر بر سر حقوق تراجنسیتی‌ها و مهاجرت، به دنبال گسترش قوانین ضد توهین‌آمیز این ایالت هستند.

سبزها لایحه ای را در این هفته به پارلمان ایالتی ارائه خواهند کرد تا قوانین را برای پوشش توهین بر اساس جنسیت و جنسیت تغییر دهد.

بیایید وارد آن شویم!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …