سه نفر برتر تاتنهام برای مدیر ورزشی شامل تیم استایدتن | تاتنهام هاتسپر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سه نامزد مورد نظر تاتنهام برای سمت مدیر ورزشی خود شامل تیم استایدتن است که مشاغل مشابهی در بایر لورکوزن و وردربرمن داشته است.

اشتایدتن پس از ترک لورکوزن در ماه مارس، درست کمتر از چهار سال پس از پیوستن او از برمن به عنوان سرپرست بخش پیشاهنگی، بیکار است. او در جولای گذشته توسط لورکوزن از آن نقش ارتقا یافت.

لی دایکز، مدیر فنی برنتفورد نیز در افکار تاتنهام برجسته است، اما برای انتقال او به لندن به غرامت قابل توجهی نیاز است. دایکز تابستان گذشته پس از سه سال مدیریت در بخش استخدام برنتفورد، سمت خود را بر عهده گرفت.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

برنتفورد در حال مذاکره برای جذب مارک فلکن دروازه بان فرایبورگ است که قراردادش 13 میلیون یورو (11.3 میلیون پوند) بند آزادسازی دارد. او به عنوان جانشین دیوید رایا در نظر گرفته می شود، که قرارداد جدید را رد کرده و انتظار می رود که آن را ترک کند. برنتفورد 40 میلیون پوند برای بازیکن اسپانیایی می خواهد که امیدوار است در لیگ برتر بماند.

جستجوی تاتنهام برای یافتن مدیر ورزشی ادامه دارد. عدم شفافیت در مورد اینکه چه کسی می تواند این نقش را ایفا کند، جولیان ناگلزمن را بر آن داشت تا به باشگاه بگوید که نمی تواند شغل سرمربی را در نظر بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …