دوبل کرتیس جونز برای لیورپول به امید بقای لستر آسیب زد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یورگن کلوپ گفته بود پنج میلیون راه برای بردن یک بازی وجود دارد و در یک پیروزی معمولی که تضمین می‌کند منچستریونایتد می‌تواند نفس لیورپول را از گردن خود احساس کند، ترنت الکساندر-آرنولد یکی از بهترین راه‌های گلزنی را به نمایش گذاشت. الکساندر-آرنولد قاطعانه با یک ضربه ایستگاهی خیره کننده به پیروزی رسید و با توجه به اینکه گرت ساوتگیت و دستیارش، استیو هالند، در میان حاضران بودند، به سختی می توانست لحظه بهتری را انتخاب کند. الکساندر-آرنولد که دوباره به عنوان یک مدافع کناری معکوس بازی می کرد و در مرکز ظاهر می شد، ضربه خود را به گوشه بالا وارد کرد و هفتمین برد متوالی را پس از دوبل عالی توسط کورتیس جونز تثبیت کرد.

لیورپول در سه دقیقه نیمه اول دو گل به ثمر رساند و الکساندر-آرنولد با پیروزی مقابل لستر پایین دستی به گل رسید. تنها شوک این بود که محمد صلاح در دقیقه 79 پس از آزاد شدن در حالی که لیورپول به دنبال گل چهارم بود، شلیک کرد. تلاش های دیرهنگام لیورپول برای راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا همچنان سرعت خود را افزایش می دهد، اما افکار لستر کاملاً جای دیگری است. اگر لستر بخواهد زنده بماند، تیمی که یکی از 15 بازی قبلی خود را برده است، باید یکی – اگر نه هر دو – از بازی های باقی مانده خود را برنده شود. و حتی در آن صورت ممکن است ناکافی باشد.

برای یادآوری اینکه چگونه چشم انداز لستر تغییر کرده است، در چنین روزی دو سال پیش، آنها پس از اینکه برای اولین بار در تاریخ خود در ومبلی قهرمان جام حذفی شدند، قهرمان جام حذفی شدند. پنج نفر از ترکیب اصلی از آن روز، که به دلیل همه‌گیری در مقابل 20000 تماشاگر محدود بازی می‌شد، از اینجا شروع شد، از جمله کاپیتان باشگاه، ایوانز، که اولین لیگ خود را از اکتبر پس از شکایت همسترینگ شروع کرد. اوانز در ابتدا به نظر می‌رسید که آرامش خوبی ایجاد کند، اما دو گل لیورپول در عرض سه دقیقه به زودی حتی کوچکترین احساس راحتی را تغییر داد.

اکنون آنها به سقوط به چمپیونشیپ خیره شده اند، هفت سال بعد از قهرمانی غیرقابل تصور 5000-1. نکته دلخراش برای مدیر موقت، دین اسمیت این است که تا قبل از گل اول جونز، در دقیقه 33، لستر لیورپول را دور از دست نگه داشت. لوئیس دیاز، یکی از دو تغییر لیورپول نسبت به پیروزی مقابل برنتفورد در بازی قبلی، چند دقیقه قبل ضربه ای به تور کناری زد. سپس یک توپ بلند در زمین توسط آلیسون تصویر را تغییر داد. Wout Faes با توپ برخورد نکرد و دیاز اولین توپ بود. هندرسون، دیگر تغییر کلوپ، صلاح را پیدا کرد که توپی را به سمت تیرک عقب فرستاد. زمانی که بوباکری سوماره جونز را در دید پیرامونی خود جاسوسی کرد، دیگر خیلی دیر شده بود و جونز برای جارو کردن توپ با پای چپ خود رسید.

این یک گل دردناک از دیدگاه لستر بود، اما درد در حال بدتر شدن بود. کودی گاکپو در نیمه راه از ویلفرد ندیدی و سوماره شتاب گرفت و در صلاح بازی کرد که با یک پاس زیبا به جونز رومینگ غذا داد. جونز توپ را روی پای راست خود جمع کرد، چرخید و با لمس بعدی خود فوراً توپ را فراتر از دانیل آیورسن زد. در حال حاضر – با گذشت 36 دقیقه از ساعت – تمام دانه های اعتقادی از بین رفته بود. چند نفر از هواداران به سمت کانکس حرکت کردند. لیورپول یک سوم ثانیه بعد اضافه می کرد اما برای توقف غریزی ایورسن برای انکار گاکپو. اسمیت دستانش را روی سرش گذاشت در حالی که گاکپو به سمت دروازه اوج گرفت و در حالی که لیورپول فرصت دیگری را قبل از این فاصله از دست داد، سیلی به ران هایش می زد.

آسمان خاکستری در نیمه اول با پیش بینی بدی برای لستر، که قبل از میزبانی برایتون در روز پایانی، از نیوکاسل دیدن می کند، ازدواج کرد. اسمیت هفته گذشته پس از شکست تحقیرآمیز مقابل فولام، تعطیلات بازیکنان را لغو کرد و این هفته شب جوایز پایان فصل به پایان رسید. آیواوات سریوادهاناپرابها، رئیس لستر، به طور طبیعی در یادداشت های برنامه خود لحن شادی آور داشت. او گفت: «من مطمئن هستم که سرنوشت ما با اقدامات خودمان تعیین خواهد شد، اما شکست در کسب پیروزی به این معنی است که آنها به رقبای خود تکیه خواهند کرد تا از اینجا به آنها لطف کنند.

ترنت الکساندر-آرنولد از لیورپول سومین گل خود را در دیدار لسترسیتی و لیورپول در لیگ برتر به ثمر رساند.
ترنت الکساندر-آرنولد با یک ضربه خیره کننده پیروزی لیورپول را رقم زد. عکس: دنیل چسترتون / آفساید / گتی ایماژ

لستر غلت نخورد و آلیسون مجبور شد اولین سیو قابل توجه نیمه دوم را انجام دهد. هاروی بارنز قبل از برداشتن توپ در لبه محوطه 18 قدمی لیورپول با جیمی واردی و سپس یوری تیلمانز پاس های خود را رد و بدل کرد. بارنز با پای راست خود را هدف گرفت اما آلیسون به سمت چپ او پرواز کرد و با دست راست قوی یک شوت کرلینگ را به بیرون هل داد. دفاع ضعیف لستر همیشه لیورپول را تشویق می کرد و دیاز اجازه داشت یک توپ دعوت کننده را در محوطه شش قدم بزند. ریکاردو پریرا، مدافع کناری، که 13 ماه پیش برای فرستادن لستر به اولین نیمه نهایی اروپا گلزنی کرد، در بازگشت از مصدومیت به طرز عجیبی زنگ زده بود. خوشبختانه برای لستر، هیچ پیراهن قرمزی در دسترس نبود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اما زمانی که ایوانز هندرسون را شکست داد، لیورپول از فرصت استفاده کرد و گل سوم را به ثمر رساند. صلاح یک ضربه ایستگاهی را در نیم یاردی وارد دروازه الکساندر-آرنولد کرد که ضربه ای غیرقابل توقف را به گوشه بالا زد. الکساندر-آرنولد دور شد و جلوی جیب هواداران لیورپول سوار بر زانو شد. ابراهیما کوناته تصمیم گرفت جشن خود را کپی کند و بقیه پیراهن های قرمز به زودی به او پیوستند تا صدا را افزایش دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …