اعضای کارکنان با خفاش به دفتر نماینده کانولی در ویرجینیا مورد حمله قرار گرفتند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نماینده کنگره در بیانیه ای گفت که فردی مسلح به چوب بیسبال به دو کارمند کنگره در یک دفتر منطقه ای در نماینده جرالد ای. کانولی حمله کرد.

آقای کانولی، یک دموکرات، گفت که این فرد در دفتر خود در فیرفکس، ویرجینیا، علیه دو نفر از کارکنان خود که با جراحات غیرتهدید کننده جانی به بیمارستان منتقل شدند، مرتکب «عمل خشونت‌آمیز» شد.

گروهبان لیزا گاردنر، سخنگوی پلیس شهر فیرفکس، بعد از ظهر دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که ضارب، مردی که گمان می‌رود یکی از اعضای آقای کانلی باشد، حوالی ساعت 10:30 صبح با چیزی که به نظر می‌رسید وارد دفتر شد. یک چوب بیسبال فلزی باشد و به قسمت بالایی بدن دو کارمند برخورد کند.

گروهبان گاردنر گفت که انگیزه فوراً مشخص نیست و اتهامات علیه مظنون که نامش فوراً اعلام نشده است، در دست بررسی است.

او گفت که وقتی پلیس حدود پنج دقیقه پس از تماس با 911 رسید، هر دو کارمند هوشیار بودند.

او گفت: «شما کاملاً می توانید بگویید که مردم داخل ترسیده بودند، آنها پنهان شده بودند.

او افزود: «این کاملاً ترسناک است که کسی بتواند با چوب بیسبال به سمت دفتری برود و فقط شروع به تاب خوردن به سمت قربانیان بی گناه کند».

آقای کانولی نماینده بخش‌هایی از حومه ویرجینیای شمالی در غرب واشنگتن دی سی است. او اولین بار در سال 2008 به عضویت کنگره انتخاب شد. در بیانیه‌ای پس از حمله، او گفت که «بهترین تیم کنگره را دارد».

آقای کانولی در بیانیه گفت: “کارمندان دفتر منطقه من هر روز خود را در اختیار رای دهندگان و اعضای عمومی قرار می دهند.” این فکر که کسی از دسترسی کارکنان من برای ارتکاب یک عمل خشونت‌آمیز سوء استفاده می‌کند، بی‌وجدان و ویران‌کننده است.»

این حمله در بحبوحه افزایش تهدیدها و سخنرانی های سیاسی خشونت آمیز علیه اعضای کنگره در سال های اخیر صورت می گیرد. در ماه اکتبر، یک متجاوز، شوهر نانسی پلوسی، نماینده مجلس، را در داخل خانه آنها در سانفرانسیسکو پس از اینکه فریاد زد “نانسی کجاست؟” حمله کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …