PFA به دنبال مشاوره در مورد حمایت های قانونی از بازیکنان در هنگام تهاجم به زمین است | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آبان نیوز می‌تواند فاش کند که اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای به دنبال مشاوره حقوقی در مورد اینکه آیا بازیکنانی که توسط هواداران مورد حمله قرار می‌گیرند می‌توانند از نیروی منطقی برای دفاع از خود استفاده کنند یا خیر، درخواست کرده است.

این در حالی رخ می دهد که نگرانی ها در مورد حوادث بیشتر در بازی های پلی آف لیگ فوتبال انگلیس و دو هفته پایانی فصل لیگ برتر، پس از اینکه ادی هاو، سرمربی نیوکاسل، روز شنبه با یکی از هواداران لیدز مواجه شد، افزایش یافت.

مشخص است که نگرانی فزاینده ای در میان برخی از اعضای PFA در مورد فقدان آشکار حمایت های قانونی برای بازیکنان وجود دارد – و همچنین اگر بازیکنی در طول تهاجم جمعیت احساس خطر کند، چه چیزی “نیروی معقول” را تشکیل می دهد.

PFA در ایمیلی به اعضای خود که توسط آبان نیوز دیده می شود قول داده است که در صورت بروز هر گونه حادثه ای از بازیکنان خود حمایت کند.

در این ایمیل آمده است: «به عنوان اتحادیه صنفی شما، اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم و در مورد حقوق شما در صورت تهاجمات انبوه به زمین مانند آنچه در سال گذشته رخ داد، راهنمایی های قانونی دریافت کرده ایم. آزار و اذیت، تعرض و حمله تماشاگران هرگز موجه نیست و هرگز «تقصیر» بازیکن نیست.»

مشخص است که نگرانی های خاصی توسط اعضای PFA پس از پرونده دادگاه مربوط به اولی مک برنی پس از بازی ناتینگهام فارست و شفیلد یونایتد در پایان فصل گذشته، جایی که بیلی شارپ از شفیلد یونایتد مورد حمله قرار گرفت، مطرح شد. مک برنی از ضربه زدن به یک هوادار مهاجم پاک شد.

چندین بازیکن و کارکنان دیگر در جریان تهاجمات گسترده به زمین در بازی های پلی آف سال گذشته و زمانی که اورتون از سقوط از لیگ برتر اجتناب کرد توسط تماشاگران مورد حمله یا آزار و اذیت تماشاگران قرار گرفتند که باعث شد بازیکنان نسبت به اثربخشی سرپرستی و مدیریت تهاجمات به زمین ابراز بی اعتمادی کنند. .

ژوئیه گذشته لیگ برتر، EFL و اتحادیه فوتبال اعلام کردند که مهاجمان زمین از حضور در استادیوم ها منع شده و به پلیس گزارش خواهند شد. با ناامیدی آشکار PFA، حوادث در این فصل ادامه یافتند، از جمله زمانی که اندی کوک از برادفورد پس از گلزنی در ماه فوریه با یکی از هواداران استیونیج مواجه شد. در ژانویه، آرون رمزدیل، دروازه بان آرسنال، در تاتنهام توسط یک هوادار که خود را به دیوار اطراف رسانده بود، لگد زد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بازی های برگشت پلی آف از روز سه شنبه آغاز می شود. PFA حقوق خود را به بازیکنان یادآوری کرده است که از برنامه های امنیتی مطلع شوند و اگر معتقدند محیط ناامن است، اقدام کنند.

ایمیل آن می‌گوید: «ما با مقامات کاملاً واضح بوده‌ایم که تعداد زیادی از این حوادث هنوز در حال وقوع هستند، بازیکنانی که برای مراقبت از خودشان رها شده‌اند و مهمانداران و امنیت اغلب برای پاسخ دادن بسیار کند هستند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …