معلم نورث همپتون که شریک زندگی خود را با چاقو زد، قتل “انتقام” را انکار کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک معلم مدرسه ابتدایی که با چاقو به گردن شریک زندگی خود ضربه زد و جسد او را در باغچه پشتی آنها دفن کرد، قتل “انتقام” بودن یک رابطه مشکوک را انکار کرد.

فیونا بیل، 49 ساله، به دادگاه گفت که به یاد نمی آورد که ون نیکلاس بیلینگهام را جابجا کرده، از تلفن او برای مشاهده پورنوگرافی آنلاین، سفارش چوب سوز، یا تغییر وضعیت مالیات شورای خود از دو نفره به تک نفره پس از مرگ او استفاده کند.

او همچنین ادعا کرد که هیچ خاطره ای از استفاده از کارت اعتباری این مرد 42 ساله برای تمدید مجوز تلویزیونی خود 9 روز پس از اینکه گفته می شود او کشته شده است، ندارد.

تاج مدعی است که بلینگهام را مجبور کرد تا قبل از اینکه او را در اتاق خوابشان در حمله ای برنامه ریزی شده در 1 نوامبر 2021 با چاقو بزند، ماسک چشم بزند. معلم سال ششم، از نورث همپتون، اتهام قتل را رد می کند و ادعا می کند که وضعیت روحی “شکسته” او به این معنی است که او متهم به جرم کوچکتر قتل عمد است.

در طی بازجویی متقابل توسط دادستان، استیون پریان کی سی، در دادگاه سلطنتی نورثهمپتون در روز دوشنبه، بیل گفت که نمی‌دانست برای لباس، وسایل و کارت‌های اعتباری بیلینگهام چه آمده است.

او گفت: «یادم نیست در چه اتاقی او را کشتم. به یاد دارم که چیزی سنگین را به داخل باغ کشیدم، اما خاطره روشنی نیست.»

بیل در پاسخ به این سوال که آیا او پس از مرگ بیلینگهام از تلفن او برای مشاهده پورنوگرافی آنلاین استفاده کرده است، به دادگاه گفت: “باید من باشم، بله.

“فکر می کنم در این مرحله از آن استفاده می کردم [Billingham’s phone and her own] به جای هم من فکر نمی‌کنم که استفاده از هر یک از این دو تلفن یک تصمیم آگاهانه بود.»

بیل همچنین به هیئت منصفه گفت که در زمان قتل حدود 10 مفصل شاهدانه در روزهای غیر مدرسه می کشید. وقتی به او گفته شد که این قتل «ربطی به مصرف حشیش ندارد»، او پاسخ داد: «نمی‌دانم».

او سپس پیشنهاد کشتن بیلینگهام را رد کرد زیرا مشکوک بود که او رابطه نامشروع داشته است و گفت: «نه. در طول این سال‌ها موارد زیادی وجود داشته است.»

پریان پرسید: این یک قتل انتقام جویانه بود، اینطور نیست؟

بیل پاسخ داد: “نه.”

دادگاه همچنین شنید که پس از ارسال پیام به پسرش در دسامبر 2021، مادر بیلینگهام پاسخی دریافت کرده است که می‌گوید او “بازگشت به فروش ماشین‌ها و خوشحالی” بازگشته و سال نو را به او تبریک می‌گوید.

Beal، که انتظار می‌رود مدارک او اواخر این هفته به پایان برسد، به ارسال پاسخ اعتراف کرد و اذعان کرد که “کار خوبی نبود”. او گفت که به خاطر نمی آورد از تلفن همسر مرحومش برای ارسال پیام به پسر عمویش در ساعات اولیه اول ژانویه سال گذشته استفاده کرده باشد.

بیل در پاسخ به پیشنهاد پریان مبنی بر اینکه یک «کتاب اعتراف» که اندکی قبل از دستگیری او پیدا شد، گزارش مکتوب کارهایی است که او انجام داده است، گفت: «نه، من می‌گویم این فقط یک مجله است.»

دادگاه به روز پنجشنبه موکول شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …