حمله مردی با چوب بیسبال به کارکنان دفتر نماینده دموکرات کنگره | ویرجینیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این نماینده گفت که مردی که چوب بیسبال به دست داشت، قبل از “ارتکاب خشونت” علیه دو کارمند، در دفتر منطقه ای خود در ویرجینیا به دنبال یکی از اعضای دموکرات کنگره رفت و افزود که هر دو نفری که مورد حمله قرار گرفتند “جراحات غیرقابل تهدیدی برای زندگی” متحمل شدند. .

جری کانولی، نماینده کنگره، در این باره گفت: «فکر اینکه کسی از دسترسی کارکنان من برای انجام یک عمل خشونت‌آمیز سوء استفاده می‌کند، غیر وجدان‌آمیز و ویران‌کننده است. بیانیه ای برای رسانه ها.

پلیس در فیرفکس ویرجینیا به خبرنگاران گفت که یک مرد بازداشت شده است. او بلافاصله نامی برده نشد.

کانولی به CNN گفت مهاجم از چوب فلزی استفاده کرد و به سر یکی از کارکنان ارشد و به پهلوی یک کارآموز در اولین روز کارش ضربه زد.

CNN نقل شده است کانلی می‌گوید این مرد که او نمی‌شناخت، «پر از خشم غیرقابل کنترل» بود، زیرا شیشه‌های اتاق کنفرانس را شکست و کامپیوترها را شکست.

اعمال افراط گرایی سیاسی، از جمله اقداماتی که قانونگذاران را هدف قرار می دهد، به طور فزاینده ای در ایالات متحده رایج شده است.

اکتبر گذشته، پل پلوسی، همسر نانسی پلوسی، رئیس پیشین دموکرات مجلس نمایندگان، در خانه خود در سانفرانسیسکو توسط مردی مسلح به چکش مورد حمله قرار گرفت.

پس از آن، نماینده میشیگان، دبی دینگل، پیش بینی کرد که “کسی قرار است بمیرد”.

دینگل در گفتگو با اکسیوس گفت که دو سال پیش، پس از آن که تاکر کارلسون مجری اخراجی فاکس نیوز بخشی را درباره او پخش کرد، “آن شب مردانی را با سلاح های تهاجمی بیرون از خانه من داشت”.

گرچن ویتمر، فرماندار دموکرات میشیگان، اخیراً هدف یک توطئه آدم ربایی جناح راست قرار گرفت که توسط مجریان قانون خنثی شد.

در همین حال، قاضی ساموئل آلیتو از افزایش تهدیدها علیه اعضای دادگاه عالی شکایت کرده است. سال گذشته، مردی به تلاش برای کشتن برت کاوانا متهم شد، مانند آلیتو که از اکثریت محافظه‌کاران 6-3 بود.

کانولی، 73 ساله، از سال 2009 نماینده حوزه یازدهم کنگره در ویرجینیا بوده است. او که یک صدای برجسته دموکرات در کنگره است، اغلب با جمهوری خواهانی که مجلس نمایندگان را کنترل می کنند، دعوا می کند.

کانولی هفته گذشته از تصمیم سی‌ان‌ان برای میزبانی از دونالد ترامپ برای یک سالن شهرداری در نیوهمپشایر انتقاد کرد و به فاکس نیوز گفت که این رویداد یک “حذف” بود.

“چرا یک دروغگو و یک جنایتکار محکوم را در تالار شهر قرار می دهید؟” کانولی در حین حضورش در شبکه پرسید. و چرا این امتیاز را به او می دهید؟ برای من، صراحتاً مذموم است.»

ترامپ یک جنایتکار محکوم نیست. هفته گذشته، در یک پرونده مدنی در نیویورک، او مسئول تجاوز جنسی و افترا علیه نویسنده ای جین کارول شناخته شد.

روز دوشنبه، کانولی از پلیس و متخصصان فوریت های پزشکی در فیرفکس، ویرجینیا تشکر کرد.

او گفت که فردی که به دفترش حمله کرد بازداشت شد و افزود که تمرکز او بر اطمینان از اینکه کارکنانش “مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت می کنند” بود.

کانولی گفت: «من بهترین تیم کنگره را دارم. “کارمندان دفتر منطقه من هر روز خود را در اختیار رای دهندگان و اعضای عمومی قرار می دهند.”

مارک وارنر، یکی از دو سناتور دموکرات ویرجینیا، گفت: ارعاب و خشونت – به ویژه علیه کارمندان دولتی – در جامعه ما جایی ندارد. این یک تحول فوق‌العاده نگران‌کننده است و فکر من با کارکنانی است که مجروح شده‌اند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …