اعضای ستاد با خفاش به دفتر نماینده کنگره در ویرجینیا مورد حمله قرار گرفتند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نماینده کنگره در بیانیه ای گفت که فردی مسلح به چوب بیسبال روز دوشنبه به دو کارمند کنگره در دفتر منطقه ای در ویرجینیای شمالی پس از درخواست صحبت با نماینده کنگره، جری کانولی، حمله کرد.

آقای کانولی، یک دموکرات، گفت که این فرد در دفتر خود در فیرفکس، ویرجینیا، علیه دو نفر از کارکنان خود که با جراحات غیرتهدید کننده جانی به بیمارستان منتقل شدند، مرتکب «عمل خشونت‌آمیز» شد. پلیس شهر فیرفکس در توییتر گفت که فردی در بازداشت بوده است. نام مظنون بلافاصله منتشر نشد.

من بهترین تیم کنگره را دارم. آقای کانولی در بیانیه ای گفت: کارکنان دفتر منطقه من هر روز خود را در اختیار رای دهندگان و اعضای عمومی قرار می دهند. این فکر که کسی از دسترسی کارکنان من برای ارتکاب یک عمل خشونت‌آمیز سوء استفاده می‌کند، بی‌وجدان و ویران‌کننده است.»

آقای کانولی نماینده بخش‌هایی از حومه ویرجینیای شمالی در غرب واشنگتن دی سی است. او اولین بار در سال 2008 به عضویت کنگره انتخاب شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …