Oakland A درخواست 400 میلیون دلار پول عمومی در نزدیکی انتقال به لاس وگاس | اوکلند دو و میدانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Oakland Athletics با Bally’s و Gaming & Leisure Properties برای ساخت یک استادیوم احتمالی در سایت هتل Tropicana در امتداد نوار لاس وگاس به توافق رسیده است.

شرکت Bally’s Corp روز دوشنبه اعلام کرد که یک استادیوم 30000 نفری در زمین 35 هکتاری دارد. انتظار می‌رود این پروژه حدود 1.5 میلیارد دلار هزینه داشته باشد و A’s نزدیک به 400 میلیون دلار برای حمایت عمومی از مجلس قانونگذاری نوادا می‌خواهد که می‌تواند در این هفته به یک پیشنهاد رأی دهد.

A’s قبلاً توافق نامه ای برای ساخت استادیوم در خیابان Tropicana اما در طرف دیگر بین ایالتی 15 که در امتداد استریپ قرار دارد امضا کرده بودند. انتظار می رفت که آنها از قوه مقننه 500 میلیون دلار بودجه عمومی برای سایت 49 هکتاری بخواهند که بسیار بیشتر از یک استادیوم باشد.

قرارداد جدید یک پیشنهاد کوچک است، اما مکان برای طرفدارانی که در هتل‌های انتهای جنوبی استریپ اقامت می‌کنند، در فاصله‌ای نزدیک‌تر است.

دیو کاوال، رئیس A در بیانیه ای گفت: “ما در مورد پتانسیل آوردن لیگ برتر بیسبال به این مکان نمادین هیجان زده هستیم.” ما هیجان زده هستیم که در کنار Bally’s و GLPI کار می کنیم و مشتاقانه منتظر نهایی کردن برنامه هایی برای آوردن دو و میدانی به جنوب نوادا هستیم.

کاوال گفته است که امیدوار است سال آینده در یک زمین توپ جدید به میدان برود و سالن را به موقع برای فصل 2027 MLB باز کند. A’ها تا سال 2024 در Oakland Coliseum اجاره دارند و می توانند فصل های 2025 و 2026 را در لاس وگاس بالپارک، محل استقرار شعبه Triple-A آنها، Aviators، بازی کنند.

تروپیکانا در سال 1957 افتتاح شد و در دوران اوج خود، لیست‌هایی مانند سامی دیویس جونیور را به خود جلب کرد. اکنون تروپ تحت الشعاع مکان‌های بزرگ مجاور مانند MGM Grand، نیویورک-نیویورک و خلیج ماندالی قرار گرفته است و به احتمال زیاد به زودی با این مکان روبرو خواهد شد. سرنوشت بسیاری دیگر از هتل های تاریخی لاس وگاس که دیگر وجود ندارند.

“ما مفتخریم که برای همکاری با Oakland Athletics در این گام مهم برای کمک به آوردن لیگ برتر بیسبال به شهر بزرگ لاس وگاس انتخاب شده ایم و بخشی از فرصتی که یک بار در یک نسل برای ما وجود دارد، هستیم. جورج پاپانیر، رئیس بالی، در بیانیه‌ای گفت: یک تیم حرفه‌ای بیسبال که در فاصله کوتاهی از لاس وگاس استریپ قرار دارد. تروپیکانا برای نسل‌ها نقطه عطفی در لاس وگاس بوده است، و این توسعه این مکان نمادین را برای نسل‌های آینده تقویت خواهد کرد.

A’s سال‌ها به دنبال خانه جدیدی برای جایگزینی اوکلند کلیزئوم قدیمی و فرسوده بود، جایی که تیم از زمان ورود از کانزاس سیتی برای فصل 1968 در آن بازی کرده است. این فصل به طور میانگین کمتر از 9500 هوادار در خانه دارد که تا حد زیادی کمترین میزان در بین 30 تیم MLB است.

روز جمعه، A’s با اتحادیه آشپزی، یک اتحادیه قدرتمند سیاسی نوادا که نماینده بیش از 60000 کارگر عمدتاً در منطقه لاس وگاس است، به توافق رسید، که تضمین می کند که کارگران A حق سازماندهی و مذاکره درباره قراردادهای اتحادیه را دارند.

ما امیدواریم مسیری رو به جلو برای همه سهامداران وجود داشته باشد تا لاس وگاس A’s بتوانند به شوالیه های طلایی لاس وگاس و مهاجمان لاس وگاس بپیوندند تا این تحول را ادامه دهند زیرا لاس وگاس، پایتخت سرگرمی جهان، همچنین به پایتخت ورزشی تبدیل می شود. تد پاپاژورج، دبیر و خزانه‌دار اتحادیه آشپزی، در بیانیه‌ای گفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …