نمایندگان حزب محافظه کار سوئلا براورمن را به پیشنهاد برای رهبری حزب متهم کردند | سوئلا براورمن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سوئلا براورمن توسط نمایندگان ناامید محافظه کار متهم به تضعیف اقتدار ریشی سوناک و تلاش برای رهبری آینده حزب با نرده های حزبی علیه کارشناسان و نخبگان شده است.

وزیر کشور طرحی کاملاً شخصی برای یک فلسفه سیاسی ارائه کرد تا با «چپ رادیکال» مقابله کند، چیزی که به عنوان نامزد بعدی راست در کنفرانس محافظه‌کاری ملی در لندن تفسیر شد.

نمایندگان ارشد حزب محافظه‌کار به طور خصوصی او را برای رهبری حزب در صورت شکست محافظه‌کاران در انتخابات بعدی محکوم کردند. یکی گفت: “ریشی باید به او بفهماند که یا بازیکن تیم است یا یک نیمکت نشین.”

نمایندگان حزب محافظه‌کار در پی مجموعه نکبت‌بار نتایج انتخابات محلی و با آمادگی وزیران برای افزایش بی‌سابقه آمار مهاجرت در هفته آینده که تهدیدی برای تضعیف تعهد آنها برای کاهش تعداد مهاجران است، به طور فزاینده‌ای ناآرام شده‌اند.

سوناک همچنین از زمانی که اعلام شد که تنها 600 قانون از 4000 قانون اتحادیه اروپا که او تعهد کرده بود تا پایان سال لغو کند، با انتقاد از طرف راست حزب خود که طرفدار برگزیت هستند، مواجه شده است.

نمایندگان محافظه‌کار برای نوشیدنی با نخست‌وزیر در باغ داونینگ استریت به مناسبت جشن تاجگذاری دوشنبه شب دعوت شدند، که در آن انتظار می‌رفت که او سعی کند اعصاب خود را آرام کند و زیر هر شورش احتمالی خط بکشد.

با این حال، چندین نماینده پیشنهاد کردند که سوناک باید به براورمن هشدار دهد که به جای اینکه به او اجازه تضعیف رهبری خود را بدهد، به نقش خود به عنوان وزیر کشور با رسیدگی به مشکلات سیستم مهاجرتی پایبند بماند.

یکی از وزیران گفت: «او منتظر انتخابات نیست، اما اکنون برای نخست وزیری می آید. و او تنها نیست. حضور در کابینه دیگر یک تلاش جمعی نیست، بلکه موقعیتی برای پیشبرد کار بعدی است. اگر او و دیگران روی شغل هایی که واقعا داشتند تمرکز می کردند بهتر بود. ممکن است فکر کنید وزیر کشور بودن یک کار فرعی است.»

یکی دیگر از نمایندگان مجلس نطق خود را “تشخیص آمیز” توصیف کرد و گفت: “بسیار غنی بود که او مشکلات سیستم مهاجرت ما را زمانی که در 9 ماه گذشته مسئولیت آن را بر عهده داشت، برجسته می کرد. همه چیز در مورد جاه طلبی های او بود، نه در مورد بهبود اوضاع.”

یکی از نمایندگان مجلس سوم گفت که اکثر همکاران محافظه‌کار در حالی که براورمن باید روی مقابله با مهاجرت تمرکز می‌کرد، «چشم‌هایشان را به ظاهر «غیر مفید» براورمن در کنفرانس می‌چرخانند.

او این کار را انجام می‌دهد چون مخاطب می‌خواهد… اما برای اینکه رهبر حزبش شود، خیلی بیشتر از این یک سخنرانی طول می‌کشد. این من را ناامید می کند، او باید روی آمار مهاجرت و استراتژی ما برای مقابله با آنها تمرکز کند.

برورمن در سخنرانی خود در کنفرانسی که توسط اندیشکده پوپولیست راستگرای ایالات متحده، بنیاد ادموند برک، سازماندهی شد، در مورد نیاز بریتانیا به کاهش مهاجرت قانونی و آموزش کارگران خانگی برای مشاغلی مانند چیدن میوه اظهار نظر کرد.

اما او با توصیفی از ورود پدرش از کنیا در سال 1968 و مهاجرت مادرش از موریس برای آموزش پرستاری شروع کرد. او گفت که سیاست او، مانند سیاست والدینش، “سیاست خوش بینی، غرور، وحدت ملی، آرمان و واقع گرایی” است.

او گفت: «چپ یک سیاست بدبینی، گناه، تقسیم ملی، رنجش و آرمان‌شهری است. از سوی دیگر، چپ هدف سیاست را از بین بردن وجود نابرابری می‌داند، حتی اگر این امر به بهای آزادی فردی و شکوفایی انسان تمام شود.»

براورمن در بخشی از سخنرانی که مستقیماً به مسائل جنگ فرهنگی می‌پردازد، استدلال کرد که محافظه‌کاری «هیچ کامیونی با صحت سیاسی ندارد». در یکی از مجموعه‌ای از حملات به کیر استارمر، او گفت که «با توجه به تعریف او از زن، نمی‌توانیم او را از کاندیداتوری به عنوان اولین نخست‌وزیر زن حزب کارگر منتفی کنیم».

او گفت که چپ‌گرایان «از تاریخ ما شرمنده‌اند» و «تنها می‌توانند با ایجاد احساس وحشتناکی در مردم نسبت به گذشته ما، چشم‌انداز خود را برای آینده بفروشند» و افزود: «هیچ‌کس را نباید به خاطر چیزهایی که قبل از تولدشان رخ داده سرزنش کرد. ”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

براورمن در انتقاد آشکار از دانشگاهیان و سایر مشاوران در «برج‌های عاج» گفت که محافظه‌کاران باید «به استادان، کارشناسان و نخبگانی که فکر می‌کنند بهتر می‌دانند چه چیزی به نفع عموم است، بدبین باشند».

رهبر حزب کارگر، کیر استارمر، به نمایندگان خود گفت که حزب محافظه‌کار با «یک سری از مهمانی‌های چای کلاه‌گذاران دیوانه» که «کارناوال‌هایی از توطئه و سرزنش» بود، به تشویش‌های انتخاباتی آنها پاسخ دادند. رویداد NatCon دو روز پس از گردهمایی احیاگران بوریس جانسون در بورنموث در چالش دیگری با اقتدار Sunak برگزار شد.

داونینگ استریت پیشنهادات مربوط به اختلاف بین سوناک و وزیر کشورش را نادیده گرفت و تأیید کرد که متن سخنرانی او را تایید کرده است و براورمن از طرف دولت صحبت می کند.

مقام نخست وزیری گفت: “ما می خواهیم ببینیم کارفرمایان به جای تکیه بر نیروی کار خارج از کشور به عنوان بخشی از ایجاد یک اقتصاد با دستمزد بالا و با مهارت بالا، سرمایه گذاری های بلندمدت در نیروی کار داخلی بریتانیا انجام می دهند و از این صنایع در انجام این کار حمایت می کنیم.” سخنگوی گفت.

مانیفست محافظه‌کاران در سال 2019 وعده داده بود که «اعداد کلی» در مورد مهاجرت کاهش می‌یابد، با این حال انتظار می‌رود آمار هفته آینده نشان دهد که بیش از 800000 نفر در سال گذشته وارد بریتانیا شده‌اند.

جرمی هانت و جیلیان کیگان با موفقیت سرکوب مهاجرت دانشجویان خارجی را پس از این استدلال که می‌تواند به بخش دانشگاه و همچنین اقتصاد آسیب بیشتری وارد کند، کاهش داده‌اند.

با این حال، انتظار می‌رود که Braverman اعلام کند که دانشجویان یک ساله کارشناسی ارشد از آوردن اعضای خانواده با خود به بریتانیا به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای کاهش مهاجرت خالص منع خواهند شد.

یک منبع دولتی پیشنهاد کرد که برخی از دانشگاه‌ها برای جذب دانشجویان کارشناسی ارشد خارجی از ویزای خانوادگی «بیش از حد استفاده کرده و کمی سوء استفاده کرده‌اند» و رئیس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش از «منطقه فرود» در مورد ممنوعیت خانوادگی «راضی هستند».

تعداد اعضای خانواده دانش‌آموزانی که وارد بریتانیا شده‌اند در چهار سال گذشته بیش از ده برابر شده است، از 12806 نفر در سال 2018 به 135788 نفر در سال منتهی به دسامبر.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …