لسترسیتی – لیورپول: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

راجر کرکبی می گوید: «این بازی همه چیز را برای بی طرف دارد. پیروزی لیورپول، در اوج هیجان انگیز است. برد لستر، در انتهای جدول هیجان انگیز است. یک تساوی برای هر دو تیم زمان پله های جیر جیر است – بوگی برای شما می آید.

این اولین باری است که کلمه “پله” را در زمانی که انتظار “مردم” را داشتم می دیدم.

آن تغییرات به طور کامل

علاوه بر ایوانز که جایگزین کاگلار سویانکو شده است، دین اسمیت نیز ریکاردو پریرا و ویلفرد ندیدی را بازگردانده است. ویکتور کریستیانسن و دنیس پرات روی نیمکت نشستند.

یورگن کلوپ دو تغییر ایجاد می کند و جردن هندرسون و لوئیس دیاز را به جای دیوگو جوتا و داروین نونز به یاد می آورد. جوتا روی نیمکت است، نونز هیچ جا دیده نمی شود، پس شاید مصدوم باشد.

تیم ها

لستر (4-3-3): آیورسن; ریکاردو پریرا، فائس، ایوانز، کاستانه؛ Tielemans، Ndidi، Soumare; مدیسون، واردی، بارنز.
نفرات: اسمیتیس، سوتار، کریستیانسن، آمارتی، مندی، پرات، توماس، تته، داکا.

لیورپول (4-3-3): آلیسون؛ الکساندر-آرنولد، کوناته، ون دایک، رابرتسون؛ هندرسون، فابینیو، جونز؛ اشتباه، گاپو، دیاز.
ذخیره ها: کلهر، گومز، ماتیپ، تسیمیکاس، کاروالیو، آرتور، میلنر، الیوت، جوتا.

داور: کریگ پاوسون

هییییر جونی!

بله، جانی ایوانز پس از 7 ماه مصدومیت در مرکز خط دفاعی لستر بازگشته است. غیبت او ممکن است فصل آنها را خراب کرده باشد: آیا بازگشت او به موقع برای نجات آن است؟

مقدمه

سلام به همه و به لبه صندلی خود خوش آمدید. در ریاضیات سیاره‌ای، هر دو باشگاه می‌توانند شکست بخورند. در سیاره زمین، هیچکدام نمی توانند: لیورپول تقریباً باید پیروز شود تا در رقابت برای چهار تیم برتر باقی بماند و لستر مطمئناً باید یک امتیاز برای ماندن در لیگ برتر کسب کند.

حتی این فقط لستر را تا رده هجدهم می کشاند، بنابراین آنها باید به دنبال بردی بروند که آنها را بالاتر از اورتون و از رده سوم جدول قرار دهد. آنها خیلی خوب هستند که نوزدهم شوند. با وجود همه بازیکنانی که هنوز در مورد آنها به عنوان اهداف نقل و انتقالات صحبت می شود، از جیمز مدیسون گرفته تا یوری تیلمانز، آنها واقعاً Leics بوده اند تا مجموع قطعاتشان.

پنج هفته پیش ممکن است همین را در مورد لیورپول گفته باشید. در 11 آوریل آنها با 44 امتیاز از 29 بازی در رده هشتم قرار داشتند – اما آخرین آن 44 امتیاز نقطه عطفی بود. از 2-0 در خانه به آرسنال، لیورپول به 2-2 رسید و از آن زمان به عقب نگاه نکرده است. تنها دو تیم در شش بازی اخیر خود در پرم پیروز شده اند: من سیتی و لیورپول، آن دوستان قدیمی.

در فرم، آنها لستر را کنار خواهند گذاشت و ترنت الکساندر-آرنولد نمایش را از خانه جدیدش به عنوان یک دفاع راست وارونه اجرا می کند. اما اتفاقات خنده‌داری در پایان فصل رخ می‌دهد و لستر سوسو زدن عجیب و غریب خود سابق خود را نشان داده است و جیمی واردی ناگهان به یاد می‌آورد که هدف کجاست. در شش بازی گذشته، آنها ممکن است تنها پنج امتیاز کسب کرده باشند، اما این یک امتیاز بیشتر از چلسی یا اسپرز است.

در پایین ترین نقطه، جدا از ساوتهمپتون، آنقدر تنگ است که یک برد می تواند تفاوت را ایجاد کند. جنگل دوشنبه گذشته مال خود را گرفت: آیا همسایگان آنها می توانند از این روند پیروی کنند؟ از آن پی خواهیم برد ساعت 8 شب به بعد. به زودی با تیم ها برمی گردم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …