دادگاه قتل به | لوسی لتبی گفت که کارکنان بیمارستان “کاملا ناامن” هستند اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لوسی لتبی معتقد بود که سطح کارکنان در بخش نوزادان بیمارستان در طول دوره ای که “به طور فزاینده ای شلوغ” بود، طبق دادگاه قتل او کاملاً ناامن بود.

لِتبی روز دوشنبه، سومین روز شهادتش در دادگاه سلطنتی منچستر، گفت: بسیاری از کارکنان واحد بیمارستان کنتس چستر از نظر جسمی و احساسی تخلیه شدند.

لتبی، 33 ساله، قتل هفت نوزاد و تلاش برای کشتن 10 کودک دیگر را بین ژوئن 2015 تا ژوئن 2016 رد می کند.

وکیل او بن مایرز کی سی از لِتبی در مورد پیامی که او در 24 سپتامبر برای همکارانش فرستاده بود، پرسید که در آن او گفت که واحد “کاملاً ناامن” است.

مایرز پرسید: منظورش چه بود؟

لِتبی پاسخ داد: «کارکنانی که در واحد بودند. ما 18 بچه داشتیم که بیش از ظرفیت است. ما ظرفیت 16 نفر داشتیم. اتفاقات زیادی در جریان بود.”

سپس مایرز پرسید: “آیا این واحد در تمام سال هایی که در آنجا کار می کردید به این اندازه شلوغ بوده است؟”

لتبی گفت: «نه. در این دوره به طور فزاینده ای شلوغ بود. بسیاری از کارکنان از نظر جسمی و روحی خسته شده بودند. واحد بسیار شلوغ بود، افراد زیادی مشغول انجام شیفت های اضافی و تغییر شیفت در آخرین لحظه بودند و این روی همه تأثیر گذاشت.»

مایرز از لِتبی سؤالاتی درباره Child G، دختری که به شدت نارس به دنیا آمده بود، پرسید که گفته می شود او در سه نوبت جداگانه اقدام به قتل کرده است.

در یک لحظه لِتبی گفت که به تنهایی چشمش به Child G، آبی رنگ و نفس نمی‌کشد.

مایرز پرسید: “وقتی او را در آن موقعیت یافتی چه کردی؟”

لتبی گفت: «در این مرحله [Child G] روی کالسکه پروسیجر بود که یک تخت مسطح بدون طرف است و من او را داخل تختخواب گذاشتم و بلافاصله شروع به نئوپافینگ کردم. [breathing support]”

مایرز گفت: “آیا باید او را روی چرخ دستی روش رها می کرد؟”

لِتبی گفت: «نه، اصلاً این سبک تمرین نیست. خیلی نگرانش بودم.

واقعاً سه مسئله وجود دارد: ما هرگز کودک را بدون مراقبت روی چرخ دستی، بدون مراقبت پشت صفحه نمایش یا بدون مانیتور روشن رها نمی کنیم. و آن سه اتفاق افتاده بود.»

لتبی پیش از این توضیح داد که چگونه از کارت تشکر والدین دو تن از قربانیان ادعایی خود، پسران دوقلوی تازه متولد شده به نام Child E و Child F عکس گرفته است.

اعضای هیئت منصفه شنیده‌اند که والدین حدود سه ماه پس از مرگ، یک مانع و یک کارت تشکر به واحد آورده‌اند.

لتبی گفت هیچ چیز غیرعادی در عکس گرفتن او وجود ندارد. “این چیزی بود که می خواستم به خاطر بسپارم. من اغلب از کارت هایی که فرستاده و دریافت کرده ام عکس می گیرم.»

محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …