Met PC سابق “فرصت” را برای تحقیق در مورد Wayne Couzens از دست داد | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک افسر پلیس متروپولیتن ظاهراً “به خود زحمت نداده” به درستی درباره وین کوزنز در مورد دو حادثه چشمک زن ساعت ها قبل از ربودن، تجاوز و قتل سارا اورارد، تحقیق کند.

یک جلسه استماع انضباطی پلیس گفته شد که سامانتا لی، رایانه شخصی سابق، پس از اینکه کوزنز در ۱۴ و ۲۷ فوریه ۲۰۲۱ خود را در معرض کارکنان زن در مک‌دونالدز در کنت قرار داد، به انجام تحقیقات «بسیار ضعیف» متهم شد.

بنا بر گزارش ها، لی هنگام حضور در رستوران در 3 مارس، ساعاتی قبل از ربوده شدن اورارد، 33 ساله، در کلافام، جنوب غربی لندن، لی نتوانست فیلم دوربین مدار بسته مربوطه را حفظ کند.

گفته می شود که رفتار لی حاکی از آن است که “او بیشتر قصد داشت سریع از آنجا فرار کند تا اینکه وظایف خود را به درستی انجام دهد”.

گفته می شود که لی، که در واحد فرماندهی منطقه جنوبی مستقر بود، زمانی که در مورد اقدامات خود مورد بازجویی قرار گرفت، دروغ گفت و “یک ادعای جعلی” مطرح کرد و ادعا کرد که معتقد است دوربین مدار بسته در رستوران به طور خودکار حذف شده است.

او سوء رفتار فاحش و زیر پا گذاشتن استانداردهای نیرو را انکار می کند. در حالی که تحت بررسی برای شکست های ادعایی قرار داشت، طبق گزارش ها، او از این نیرو کناره گیری کرد و یک حساب کاربری OnlyFans به نام افسر شیطان راه اندازی کرد.

کوزنز یک دوره تمام عمر را در HMP فرانکلند برای ربودن، تجاوز و قتل اورارد سپری می کند. در ماه مارس، او پس از اعتراف به سه فقره رفتار ناشایست به 19 ماه زندان محکوم شد. اولین تخلف مربوط به حادثه ای در نوامبر 2020 بود که در آن کوزنز در حین انجام وظیفه، اقدام به عمل جنسی کرد و خود را در معرض یک دوچرخه سوار زن در یک خط روستایی در کنت قرار داد.

یکی از مدیران مک‌دونالدز در کنت گفت که کارکنان زن پس از دو حادثه رانندگی در فوریه 2021 “وحشتناک” شدند. او در بیانیه ای گفت.

مدیر در 28 فوریه با شماره 999 با پلیس تماس گرفت و چهار رقم آخر شماره مسترکارت کوزنز و پلاک او را ارائه کرد. او همچنین به درستی خودرو را به عنوان Seat Exeo مشکی تشخیص داد.

پل اوزین کی سی روز دوشنبه با باز کردن این پرونده از طرف پلیس مت، در جلسه گفت که پس از گزارش مدیر حوادث، موضوع به عنوان “کمتر فوری” نسبت به سایر مواردی که این نیرو باید با آنها رسیدگی می کرد، بررسی و ثبت شد.

او گفت پس از این گزارش یک بررسی کامپیوتری انجام شد که تأیید کرد Seat Exeo مشکی از ژانویه 2018 در Couzens ثبت شده است و نشانی خانه او را داده است. او افزود: “هیچ بررسی استانداردی وجود ندارد که ببیند آیا مظنون پرونده های جنایی پلیس افسر پلیس است یا خیر.”

لی سه روز بعد، در بعدازظهر 3 مارس در رستوران حضور یافت. آخرین قرار آن روز او بود. اوزین گفت: “ما پیشنهاد می کنیم که کار انجام شده یک کار عجولانه بود.”

او گفت که مدیر مدعی است که به لی توضیح داده است که در حالی که دوربین مداربسته درایو به طور خودکار حذف می شود، سایر فیلم های دوربین مدار بسته ماشین کوزن را نشان می دهد. او ادعا کرد که دوربین مداربسته دیگر را به او نشان داده است.

مدیر همچنین رسیدهای او را نشان داد که چهار رقم آخر کارت کوزنز را در هر دو نوبت ثبت کرده بود و همچنین اظهارات شاهد را که از دو نفر از کارکنان گرفته شده بود.

اوزین در جلسه گفت که مورد لی این بود که او هنگام حضور در رستوران با مدیر صحبت کرد، اما او هیچ فیلم دوربین مداربسته این حادثه را به او نشان نداد. او گفت که او پذیرفته است که در واقع رسیدها و اظهارات شاهد را در اختیار داشته است.

در گزارشی که پس از حضور در رستوران تهیه شد، لی توصیه کرد که کوزنز دستگیر و بازجویی شود. اوزین گفت که لی مدعی است که معتقد است این گزارش به تیم دیگری اختصاص داده خواهد شد تا آن را پیگیری کند.

با این حال، اوزین گفت که اظهارات شاهد و رسیدها را در کیسه شواهد مهر و موم شده قرار نداده است، بلکه آنها را در جیب زره بدن خود نگه داشته است.

وی افزود: یکی از موضوعات محوری این پرونده این است که آیا سوء تفاهم وحشتناکی رخ داده است یا خیر.

او گفت که رفتار لی «نشان می‌دهد که او بیشتر قصد فرار سریع داشت تا انجام درست وظایفش… این نتیجه‌گیری ناخوشایند را تایید می‌کند که پی‌سی لی صرفاً به خود زحمت نداده بود دوربین مداربسته را تهیه کند، حتی اگر می‌دانست که مهم است، در عوض. تکیه کردن به دیگران برای انجام این کار به جای او. و اینکه او بعداً وقتی فهمید که خطرات به طور نجومی افزایش یافته است، به دیگران دروغ گفت.

او گفت وقتی “کسی به چشم انداز در سراسر صفحه نگاه می کند، در مورد PC Lee به سادگی مزاحم دوربین مدار بسته نمی شود.”

وی افزود: «استاندارد کلی تحقیقات او بسیار ضعیف بود و نشان می‌دهد که او با این ادعا به عنوان یک ادعای ضعیف برخورد می‌کند که نیازی به رسیدگی شخصاً به او نیست و دیگران می‌توانند با آن برخورد کنند.

او انگیزه زیادی داشت که در مورد شکست‌هایش صادق نباشد. او چیزهایی درست کرد و چیزهای دیگر را تصرف کرد [the manager] گفته بود که یک ادعای ساختگی داشته باشد.»

اتهام علیه لی مدعی است که او “در انجام تحقیقات صحیح در مورد ادعای قرار گرفتن در معرض ناشایست شکست خورده و متعاقباً هنگام بازجویی در مورد آنها، گزارشی گمراه کننده از اقدامات خود ارائه کرده است”.

گفته می شود که او استانداردهای این نیرو را در مورد وظایف و مسئولیت ها و همچنین صداقت و درستکاری زیر پا گذاشته است. اگر مشخص شود که او مرتکب سوء رفتار فاحش شده است، ممکن است دوباره از خدمت در این نیرو منع شود.

انتظار می رود جلسه رسیدگی به تخلفات در Palestra House در Southwark، در جنوب لندن، هفت روز طول بکشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …