سهام DocGo در بحبوحه نتایج مالی سه ماهه اول و درآمدهای سلامت دیجیتال بیشتر افزایش یافت

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت حمل و نقل بهداشتی و پزشکی DocGo پس از گزارش نتایج مالی سه ماهه اول خود شاهد افزایش سهام خود بود که مجموع درآمد 113 میلیون دلاری را با زیان خالص 3.9 میلیون دلار نشان می داد.

این شرکت کاهش 19 درصدی درآمد سلامت تلفن همراه را از 90.1 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 به 72.9 میلیون دلار در سه ماهه اول 2023 گزارش کرد، اما 44 درصد افزایش درآمد خدمات حمل و نقل از 27.8 میلیون دلار برای سه ماهه اول 2022 به 40.1 میلیون دلار در سه ماهه اول افزایش یافت. سه ماهه امسال

برای سه ماهه اول 2023، EBITDA تعدیل شده 5.6 میلیون دلار در مقایسه با 13.6 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2022 بود. این شرکت افزایش EBITDA تعدیل شده در سال 2022 را به درآمد 38 میلیون دلاری آزمایش انبوه کووید انبوه غیر تکراری نسبت داد.

این شرکت درآمد کامل سال 2023 خود را بین 500 تا 510 میلیون دلار پیش بینی کرد.

“ما اخیراً توافق نامه هایی را امضا کردیم تا نظارت از راه دور بیمار، مدیریت مراقبت های مزمن و خدمات مراقبت اضطراری سیار را در دسترس یک شرکت بزرگ مراقبت از کلیه، یک ارائه دهنده تجهیزات پزشکی بادوام بزرگ و بسیاری از مراکز بزرگ قلب و عروق قرار دهیم. انتظار می رود این توافق نامه ها دسترسی ما را به آنتونی کاپون، مدیرعامل DocGo، در بیانیه‌ای گفت: مجموعه‌ای بزرگ از بیماران واجد شرایط نظارت از راه دور و مدیریت مراقبت‌های مزمن که DocGo به طور منحصر به فرد برای خدمات از راه دور طراحی شده است، هزینه‌های پرداخت‌کننده را کاهش می‌دهد و نتایج بیمار را بهبود می‌بخشد.


ذهن، سازنده EndeavorRx، یک درمان بازی ویدیویی تایید شده توسط FDA برای کودکان مبتلا به ADHD، مجموع درآمد سه ماهه اول را 113000 دلار در مقایسه با 111000 دلار در سه ماهه چهارم 2022 گزارش کرده است.

این شرکت زیان خالص GAAP را 20.7 میلیون دلار در سه ماهه اول 2023 در مقایسه با 16.8 میلیون دلار در سه ماهه چهارم 2022 گزارش کرد.

مجموع هزینه های عملیاتی 19.1 میلیون دلار برای سه ماهه اول بود که نسبت به 22.1 میلیون دلار گزارش شده برای سه ماهه اول کاهش داشت. سه ماهه چهارم 2022.

این شرکت مستقر در بوستون گزارش داد که وجه نقد، معادل‌های نقدی و سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت خود در پایان سه‌ماهه اول ۲۰۲۳، ۱۱۷.۴ میلیون دلار بوده است، و انتظار دارد که این سرمایه‌ها عملیات جاری خود را تا سه ماهه اول ۲۰۲۵ حفظ کنند.

این شرکت در توزیع EndeavorRx خود با 255 درصد افزایش در کل نسخه های درمانی در سه ماهه اول 2023 نسبت به سه ماهه اول 2022، موفقیت آمیز گزارش کرد.

Eddie Martucci، مدیر اجرایی Akili در بیانیه ای گفت: “ما شاهد جذب ثابت و فزاینده EndeavorRx در بازار کودکان هستیم.” “با ارائه داده های گسترش برچسب نوجوان EndeavorRx ما به FDA و نتایج مثبت حاصل از کارآزمایی محوری ما در بزرگسالان مبتلا به ADHD، ما اکنون این پتانسیل را داریم که بازار فعلی خود را تا حد زیادی گسترش دهیم و به حداقل 14 میلیون بیمار مبتلا به ADHD در ایالات متحده برسیم. بحران روانی مداوم و کمبود دارو که همه سنین را تحت تاثیر قرار می دهد، ما قصد داریم برنامه های خود را برای کمک به این میلیون ها بیمار نیازمند تسریع کنیم.”

ذهن معامله در نزدک را در ماه آگوست، پس از تکمیل ادغام خود با شرکت سهامی خاص Social Capital Suvretta Holdings Corp آغاز کرد. این معامله قبل از پرداخت هزینه های تراکنش و هزینه های مشاوره، 164 میلیون دلار به همراه داشت.


شرکت فناوری کودک Owlet گزارش داد که درآمد خود را به 10.7 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2023 کاهش داده است، در حالی که این میزان در مدت مشابه در سال 2022 به 21.5 میلیون دلار رسیده است.

این شرکت زیان خالص 11.9 میلیون دلاری را در سه ماهه اول 2023 در مقایسه با 28.8 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 گزارش کرد.

هزینه های عملیاتی در سه ماهه اول سال جاری به حدود 15.1 میلیون دلار در مقایسه با 30.5 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است که این شرکت به کاهش هزینه های کارکنان و هزینه های بازاریابی نسبت می دهد.

در سه ماهه اول، شرکت دارای ضرر EBITDA تعدیل شده (سود قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک) حدود 5.8 میلیون دلار بود، در مقایسه با 18 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022.

Owlet گفت که بر کاهش هزینه ها، دستیابی به سودآوری EBITDA و تکمیل ارسال های نظارتی در سال 2023 تمرکز خواهد کرد.

کرت ورکمن، مدیر عامل Owlet در بیانیه ای گفت: “اعتقاد ما به آینده Owlet ثابت است زیرا ما همچنان به بازسازی کسب و کار خود و موقعیت آن برای سودآوری در اواخر سال جاری ادامه می دهیم.” با نگاهی به آینده، ما نشانه‌هایی از بهبود فروش به خرده‌فروشان را می‌بینیم که مسیر رشد خود را از سر می‌گیرند، زیرا فعالیت خرید مصرف‌کننده سالم موجودی خرده‌فروش را کاهش می‌دهد. استراتژی متمرکز ما شروع به ایجاد نتایجی می‌کند که می‌خواهیم برای سلامت کسب‌وکارمان به دست آوریم. ، مسیر سودآوری خود را در اواخر امسال ایجاد کنیم و مجوزهای نظارتی محصولات خود را بدست آوریم.”

در ماه فوریه، Owlet اعلام کرد که افزایش یافته است 30 میلیون دلار تامین مالی خصوصی.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …