IRS اذعان می کند که سیاهپوستان آمریکایی با بررسی حسابرسی بیشتری روبرو هستند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سرویس درآمد داخلی روز دوشنبه گفت که مالیات دهندگان سیاهپوست به مراتب بیشتر از دیگران حسابرسی شده اند و در حال بررسی تغییراتی در روند انتخاب پرونده خود برای رفع تبعیض در نحوه اجرای کد مالیاتی است.

این قدردانی پس از انتشار تحقیقاتی در سال جاری صورت گرفت که نشان داد مالیات دهندگان سیاه پوست به طور نامتناسبی حسابرسی شده اند و باعث شد اعضای کنگره برای بررسی روش ها و الگوریتم هایی که به تعیین اینکه چه کسی انتخاب می شود، تماس بگیرند. سازمان جمع آوری مالیات که سال گذشته 80 میلیارد دلار بودجه به عنوان بخشی از قانون کاهش تورم دریافت کرد، گفته است که برای عادلانه تر کردن سیستم کار خواهد کرد.

دانیل ورفل، کمیسر IRS در نامه ای به سناتور نوشت: «در حالی که نیاز به تحقیقات بیشتر وجود دارد، یافته های اولیه ما از این نتیجه گیری حمایت می کند که مالیات دهندگان سیاه پوست ممکن است با نرخ های بالاتر از آنچه که انتظار می رود با توجه به سهم آنها از جمعیت حسابرسی شوند.» ران وایدن از اورگان، رئیس دموکرات کمیته مالی سنا.

آقای Werfel گفت که IRS “منابع قابل توجهی” را برای تعیین دلایل نابرابری و ارزیابی داده هایی که در اختیار آژانس در هنگام تصمیم گیری برای ممیزی و فرآیندهای خودکار آن است، اختصاص داده است. او پیشنهاد کرد که IRS می‌تواند به جای تمرکز بر افرادی که ممکن است به‌طور نادرست اعتبار مالیات بر درآمد کسب‌شده را مطالبه کنند، حسابرسی‌ها را بر روی «مسائل مالیاتی گسترده‌تر» قرار دهد.

این تحقیق نشان داد که مالیات دهندگان سیاه پوست سه تا پنج برابر بیشتر از مالیات دهندگانی که سیاه پوست نیستند، امکان حسابرسی دارند. این گزارش خاطرنشان کرد که IRS به طور نامتناسبی اظهارنامه های مالیاتی را با اشتباهات احتمالی در ادعای برخی اعتبارات، مانند اعتبار مالیات بر درآمد کسب شده، که مکمل درآمد کارگران کم درآمد در تلاش برای کاهش فقر است، علامت گذاری می کند.

IRS اطلاعات مربوط به نژاد را به عنوان بخشی از فرآیند تشکیل پرونده مالیاتی جمع آوری نمی کند، و آقای Werfel نگفت که آیا معتقد است باید تغییر کند یا خیر.

سناتور الیزابت وارن، دموکرات ماساچوست، ماه گذشته گفت که IRS باید داده های نژادی را به گونه ای جمع آوری کند که به آژانس اجازه دهد در برابر تعصب نژادی محافظت کند.

آقای وایدن روز دوشنبه گفت که “شرم آور” است که تعصب نژادی در الگوریتم های استفاده شده توسط IRS، فرآیند انتخاب حسابرسی را هدایت می کند. او از آقای ورفل خواست تا با سیستم پرونده بعدی آن را اصلاح کند.

آقای وایدن گفت: «اگر الگوریتم‌ها و سایر سیستم‌های خودکاری که بر زندگی افراد تأثیر می‌گذارند، بر اساس رنگ پوستشان رفتار متفاوتی با آنها داشته باشند، نمی‌توانید در جامعه برابری داشته باشید.

آقای ورفل گفت که قصد دارد از 80 میلیارد دلاری که برای نوسازی IRS اختصاص داده شده است، برای بهبود دسترسی به جوامع محروم و کمک به مالیات دهندگان برای مطالبه اعتباراتی که در دسترس آنها است استفاده کند. وی افزود که این آژانس همچنین برای کاهش اختلافات در اجرای مالیات بر اساس جنسیت، جغرافیا و قومیت تلاش خواهد کرد.

آقای ورفل گفت: “IRS متعهد به اجرای قوانین مالیاتی به شیوه ای منصفانه و بی طرفانه است.” هنگامی که شواهدی از رفتار ناعادلانه ارائه می شود، ما باید اقدامات فوری برای رسیدگی به آن انجام دهیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …