فروش در رؤیای شکوه لیگ برتر و احیای اتحادیه راگبی شمال | فروش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیدر اینجا یک جمله در روز یکشنبه بیان شد که به بهترین وجه چالش پیش روی Sale Sharks را خلاصه می کرد. این از جانب مدیر راگبی، الکس ساندرسون، یا جورج فورد بازیکن برتر مسابقه نبود، بلکه از جانب راننده تاکسی در مسیر ورزشگاه AJ Bell بود. او در مورد آن چیزی نشنیده بود و برای رسیدن به آنجا نیاز به کدپستی داشت. “مطمئنی که منظورت اتحاد نیست؟”

فروش در حال مبارزه با چیزی است که گاهی اوقات می تواند شبیه یک نبرد باخت برای قرار گرفتن در معرض و برای چشم دو نفر از بزرگترین تیم های فوتبال در جهان باشد. آنها باید به خوبی در قلمرو لیگ راگبی همزیستی داشته باشند و این که می توانند در شمال انگلستان احساس کنند که در ورزش هایی که اغلب جنوب محور هستند نادیده گرفته شده اند، تنها به چالش می افزاید.

با قضاوت بر اساس نمایش پرفروشی که برای برد پلی آف لیگ برتر مقابل لستر به نمایش گذاشتند، و برای اولین بار پس از 17 سال حضور در فینال را ثبت کردند، هواداران به خوبی از آن استفاده می کنند و انرژی و اشتیاق خود را برای تطابق با الکس ساندرسون نشان می دهند. بازی جانبی

ساندرسون تا هسته شمالی است. او در زمانی که در ساراسنز بود پیشنهادهای شغلی دیگری دریافت کرده بود، اما این شانس بازگشت به خانه بود که در نهایت او را متقاعد کرد که آنجا را ترک کند. ارائه در زمین اولویت او است، اما او این واقعیت را پنهان نمی کند که تقویت مجدد راگبی شمال نیز در میان آنها مهم است. به همین دلیل است که او فورد را متقاعد کرد – بازیکن برجسته مقابل باشگاه قدیمی اش لستر و دیگری که ریشه در شمال غربی دارد – تابستان گذشته به این تیم ملحق شود.

بیشتر از آن، می توان آن را در هویت دو گلزن سیل مقابل لستر دید. تام روباک و آرون رید به ترتیب 22 و 23 ساله هستند، فارغ التحصیلان آکادمی که آینده درخشانی در پیش رو دارند. جو کارپنتر، اصالتاً اهل لیدز، نوع فرمی را به نمایش گذاشت که او را در تیم برتر لیگ برتر فصل به ارمغان آورد. گاس وار و رافی کویرک دو نیمه جوان هستند و ساندرسون به سایمون مک اینتایر و تامی تیلور اشاره کرد، قراردادهایی که کمتر خبر داده بودند و مانند فورد ترجیح دادند به ریشه های خود بازگردند.

سناریویی را تصور کنید که در آن بازیکنان واقعاً برای پیراهن، نشان و منطقه بازی کردند. ساندرسون گفت: این از بازی خارج شده است. «شمال کجاست؟ یادم می آید شمال که بچه بودم با نیوزیلند بازی می کردم! و شمال اینجاست – و در نیوکاسل است. اما، در حال حاضر، ما پرچم را به اهتزاز در می آوریم. و، بله، من به این فوق العاده افتخار می کنم. من نمی توانم زیاد در مورد آن صحبت کنم زیرا شروع به گریه می کنم و بیش از حد احساساتی می شوم. بازگشت به خانه در این تیم – تیمی که من در آن بازی کردم، کاپیتان آن، برادرم در آن بازی کرد، پدرم در برابر آن بازی کرد – کمی رویا است، اینطور نیست.

الکس ساندرسون قبل از نیمه نهایی لیگ برتر در خارج از ورزشگاه ای جی بل به هواداران سلام می کند.
الکس ساندرسون در خارج از ورزشگاه AJ Bell قبل از نیمه نهایی لیگ برتر سیل به هواداران خوش آمد می گوید. عکس: راجر ایوانز / اکشن پلاس / شاتر استوک

ساندرسون معتقد است که پیروزی روز یکشنبه در پلی آف می تواند شروع کار باشد. آنها شنبه هفته برای اولین فینال خود از سال 2006 به Twickenham می روند، اما اگر آنها به طور منظم در رویداد نمایشی لیگ حضور داشته باشند، تعجب می کنید که آیا سازمان دهندگان لیگ برتر ممکن است در نظر داشته باشند که آن را در جاده ها شرکت کنند. فینال در اولدترافورد در تلاش سیل برای الهام بخشیدن به ریدز و روباکس آینده بسیار مهم خواهد بود. زیرا تعداد شرکت‌کنندگان در شمال غربی رو به کاهش است و کوسه‌ها فقط نمی‌خواهند طرفداران خود را افزایش دهند، بلکه می‌خواهند تعداد بازیکنان را نیز افزایش دهند.

فورد گفت: «یکی از دلایلی که برای ما باعث افتخار مردم شمال است. همانطور که همه می دانیم اتحادیه راگبی در اینجا چالش های خود را دارد. تنها کاری که ما به عنوان یک باشگاه می توانیم انجام دهیم این است که عملکرد خوبی داشته باشیم، تلاش کنیم بازی ها را ببریم، جای خود را پر کنیم [Sunday] و سعی کنید این افراد را سرگرم کنید، تیمی برنده به آنها بدهید که اهمیت می دهند و رقابت می کنند. ما می خواهیم به بچه ها نیز الهام بخش باشیم. تعداد بچه هایی که در آنجا با لبخند روی صورتشان دیدید – در نهایت موضوع همین است. وقتی بازی را به پایان رساندیم و مدت‌هاست که از بازی خارج شده‌ایم، آن‌ها افرادی هستند که وارد می‌شوند و بازی را به جلو می‌برند. اگر بتوانیم بچه‌ها را تشویق کنیم که بیایند و اینجا بازی کنند، بچه‌های شمالی که برای فروش بازی می‌کنند، این چیزی است که ما می‌خواهیم.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

حضور شگفت انگیز اودوگوو در ترکیب تیم ملی ایتالیا برای جام جهانی

نمایش دهید

پائولو اودوگوو، مدافع سابق زنبورها، یک بازیکن غافلگیرکننده در تیم تمرینی ایتالیا در جام جهانی است. این بازیکن 26 ساله که نماینده انگلیس در سطح سنی بوده است، دو سال پیش در کنار ادی جونز قرار داشت اما هرگز بازی ملی را به دست نیاورد و توسط سرمربی کایران کراولی برای آتزوری انتخاب شد.

در اوایل سال 2021، اودوگوو، که اصالتاً انگلیسی، ایتالیایی و نیجریه ای دارد، مسلماً مجری برجسته لیگ برتر بود. او که می‌توانست در مرکز یا بال بازی کند، توسط جونز برای کمپین شش ملت فراخوانده شد، اما در حالی که در تمام مدت در اردو بود، به‌طور عجیبی هرگز در تیم‌های روز مسابقه ظاهر نشد. او قبلاً در سطح زیر 18 و زیر 20 سال انگلستان را نمایندگی کرده بود و از آکادمی لستر گذشت و سپس به سل و سپس واپس رفت.

ایتالیا قبل از فراخوانی جونز با او تماس گرفته بود، اما در آن زمان اودوگوو به دنبال یک حرفه بین المللی در انگلیس بود. مرگ واسپ ها در سال گذشته باعث شد که به استادیوم فرانسیس منتقل شود، با این حال، اگرچه او واجد شرایط حضور در انگلیس به عنوان بخشی از استثنایی است که اتحادیه فوتبال راگبی برای بازیکنانی که باشگاه هایشان از بین رفته است، او اکنون در مسیر نمایندگی ایتالیا در مسابقات است. جام جهانی اواخر امسال. دینو لمب ردیف دوم هارلکین که همچنین نماینده انگلیس در سطح زیر 20 سال بوده است نیز در لیست ایتالیا قرار گرفته است.

اودوگوو در اوایل سال جاری به میل در یکشنبه گفت: “من دوست دارم به جام جهانی بروم. باحال خواهد بود. تا جام جهانی بعدی 30 ساله خواهم شد [in 2027] و هرگز نمی دانید چه اتفاقی قرار است بیفتد. منطقه خاکستری زیادی با انگلیس، مربیان جدید، من که در فرانسه بازی می کنم، وجود دارد و احساس می کنم آنها ترجیح می دهند یک نفر را از لیگ برتر ببرند. اگر انگلیس من را نمی خواست، ممکن بود این فرصت را داشته باشم که برای ایتالیا بازی کنم. چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد زیرا وقتی تصمیم گرفتید، تمام است. اگر امسال این فرصت را پیدا کنم، دوست دارم بروم.”

از بازخورد شما متشکرم.

اتحادیه فوتبال راگبی نیز می تواند کمک کند. در سال 2007 انگلیس در اولدترافورد با آرژانتین بازی کرد، اما از نظر فنی یک بازی خانگی برای لوس پوماس بود، بنابراین بازی تدارکاتی در نیوکاسل مقابل ایتالیا چهار سال پیش، اولین تست خانگی دور از تویکنهام خارج از جام جهانی از سال 1997 بود. تابستان امسال پست بهبودی همه‌گیر به این معنی است که آنها باید آخرین قطره‌ها را از گاو نقدی تویکنهام بیرون بکشند، اما خوب است که دوباره به جاده بروند. به هر حال، استیو بورثویک سرمربی انگلیس اهل کامبریا، دست راست او کوین سینفیلد از اولدهام و کاپیتان اوون فارل از ویگان است. نفوذ شمال بر انگلستان به وضوح آشکار است، بنابراین بر RFU موظف است که چیزی را پس دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …