ماشین های فروش جدیدترین ابزار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد افیونی هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن — ماشین‌های فروش خودکاری که مدت‌هاست با تنقلات تهیه شده‌اند، برای کمک به مبارزه با همه‌گیری مواد افیونی، برای توزیع لوازم حیاتی تغییر کاربری داده‌اند.

تعداد فزاینده ای از شهرها و دولت های محلی اقلامی به اصطلاح “کاهش آسیب” از جمله داروی معکوس کننده مصرف بیش از حد نالوکسان را به صورت رایگان از طریق ماشین ها در دسترس قرار می دهند.

انتظار می‌رود که پس از تصویب قانون‌گذاران ایالات متحده، Narcan، برند پیشرو نالوکسان، برای فروش بدون نسخه، علاقه به این رویکرد افزایش یابد. این سوئیچ به اسپری بینی اجازه می دهد تا در فروشگاه های رفاه، سوپرمارکت ها و ماشین های خودکار ذخیره شود.

تامین کننده ماشین Shaffer Distributing، که همچنین بازی های آرکید و ماشین های پین بال را می فروشد، یکی از شرکت هایی است که با جوامع ایالات متحده برای قرار دادن دارو در دستگاه ها حتی قبل از تایید FDA بدون نسخه کار کرده است.

مارتی ترنر، مدیر فروش فروش شرکت کلمبوس، اوهایو، توضیح می دهد که بسیاری از اقلام دیگر برای ارتقای سلامت عمومی را می توان از این طریق ذخیره و توزیع کرد. مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح ویرایش شده است.

س: این ماشین ها چگونه کار می کنند و چه نوع اقلامی را توزیع می کنند؟

این یک دستگاه فروش اولیه است که ما آن را اصلاح کرده ایم تا محصولاتی را که بخش های بهداشت، گروه های کاهش آسیب یا سایر سازمان های غیرانتفاعی به دنبال آن هستند در محله عرضه کنند.

ما روی ماشین‌هایی کار کرده‌ایم که اسپری بینی نارکان، نوارهای تست فنتانیل، کیت‌های تست HIV، کیسه‌های دفع نسخه و حتی برخی از کیت‌های کمک‌های اولیه و کیت‌های جنسی ایمن را پخش می‌کنند. واقعاً هر چیزی که آنها به دنبال آن هستند که به دست مردم برسد.

س: چند فروخته اید؟

ما احتمالاً نزدیک به 200 دستگاه یا بیشتر را به جامعه کاهش آسیب فروخته ایم. آنها آنها را در همه جا از کتابخانه های عمومی گرفته تا شهرداری قرار داده اند. یک زوج به دفاتر پست، پردیس‌های کالج، دفاتر کلانتری – تقریباً در هر جایی که دسترسی عمومی 24 ساعته داشته باشید، تحویل داده شده است.

س: مزیت استفاده از دستگاه فروش خودکار برای این تلاش چیست؟

دستگاه تلوان فقط به کاربر نهایی این فرصت را می دهد که بدون قضاوت یا داشتن پول برای خرید محصول، راه برود.

و در مورد Narcan، جایی که در حال حاضر یک داروی بدون نسخه است، ما احساس می‌کنیم که دستگاه‌های فروش خودکار به همان اندازه محبوب و پرتقاضا خواهند بود، زیرا همسایه همسایه شما ممکن است نخواهد وارد Walgreens شود و تو در صف پشت سر او ایستاده ای و با خود می گویی: “خوب، چرا این مرد نارکان را می خرد؟” این به نوعی انگ را از بین می برد و دسترسی 24/7 را ارائه می دهد.

س: این ماشین ها معمولاً چقدر هزینه دارند؟

دستگاه‌های نالوکسون از 4500 دلار تا حدود 7400 دلار برای یک دستگاه در فضای باز به فروش می‌رسند. دستگاه بیرونی در برابر باران مقاوم است و دارای کمپرسور است تا بتواند دمای خود را در تابستان که برای محصول بی خطر است حفظ کند.

س: آیا کاربران همیشه باید اطلاعات شخصی یا جزئیات دیگری را هنگام استفاده از دستگاه وارد کنند؟

چیزی که ما دریافتیم این است که هرچه اطلاعات بیشتری از کاربر نهایی بخواهید – برای مثال، اگر بپرسید که آیا آنها مرد هستند یا زن یا کد پستی یا سن آنها – احتمال کمتری دارد که آنها را دریافت کنند. یک محصول

ما در درجه اول با افرادی کار می کنیم که به دنبال یک مانع کم هستند. آنها فقط می خواهند به سمت دستگاه بروند، دکمه انتخاب را فشار دهند و محصول را دریافت کنند. به نظر می رسد که این بهترین فرصت برای دستیابی به این موارد به دست افرادی است که بیشتر به آنها نیاز دارند.

___

بخش سلامت و علم آسوشیتدپرس از گروه رسانه های علمی و آموزشی موسسه پزشکی هاوارد هیوز حمایت می شود. AP تنها مسئول تمام محتوا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …