آرسنال، رقابت قهرمانی لیگ برتر و اتهامات “بطری سازی” | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسلحه و گرد و غبار

به محض اینکه روبرتو دی زربی لکه های چمن را از روی زانوهایش پاک کرد، پس از تواضع نه چندان شگفت آور برایتون از آرسنال، توئیتر اهانت آمیز رسانه های اجتماعی و امواج رادیویی از اتهاماتی مبنی بر اینکه آرسنال، به نوعی، عنوان را “بطری” کرده است، زمزمه کرد. در واقع، حتی برخی از هواداران خودشان خیلی قبل از سوت پایان از امارات خارج شده بودند، با این فرض که جیگ نه تنها در برابر مرغ دریایی ها بلکه در برابر منچسترسیتی نیز بود. با 11 برد متوالی لیگ، تیم پپ گواردیولا ممکن است حتی برای کسب پنجمین عنوان قهرمانی در 6 سال اخیر نیازی به قهرمانی دیگر از سه بازی اخیر خود نداشته باشد، اما احتمالاً در آخرین بازی خانگی خود مقابل چلسی، علیرغم هوش و ذکاوت مدیریتی، آن را به دست خواهد آورد. مردی که در محوطه فنی تیم میهمان حضور دارد.

همانطور که بازیکنان افسرده آرسنال پس از آموزش توسط بازدیدکنندگان یکشنبه روی چمن دراز کشیده بودند یا به خواب رفته بودند، اودگاردها، رامسدیل‌ها، ژاکاس‌های شما و ساکاس‌های شما می‌توانستند به خاطر اندیشیدن به آنچه ممکن است در طول یک وحشت آوریل رخ داده باشد، که در آن هدر داده‌اند بخشیده شوند. دو گل برتری مقابل لیورپول و وستهام، قبل از اینکه به ساوتهمپتون اجازه داد گلزنی دیوانه‌وار شود، اتفاقی که آخرین تکان بدن آنها قبل از سقوط به عنوان بدترین تیم در بخش را ثابت می‌کند. میکل آرتتا، که مشخصا هرگز وظیفه ارسال یک برنامه خنده دار را بر عهده نداشته است، می گوید: «من از احساس ناامید کردن مردم در زمانی که منتظر چیزی هستند متنفرم. [ahem? – Football Daily Ed] و ایمیل آموزنده فوتبال روزانه مبهم به مخاطبان زیادی. این بزرگترین پشیمانی است و من باید بابت آن عذرخواهی کنم. موقعیت دوم امن است و تغییری نمی کند، اما هضم این نتیجه چند روز طول می کشد.

طرفداران برایتون جشن می گیرند.
مرغ های دریایی محدود به اروپا. عکس: جولیان فینی/گتی ایماژ

علیرغم اتهامات «بطری کردن» در حالی که به دنبال کسب عنوان قهرمانی بودند، هیچ کس در ذهن درست خود انتظار نداشت که آنها 9 ماه پیش برنده شوند، می توان استدلال کرد که آرتتا و بازیکنانش به دلایلی بیش از حد به خودشان سخت می گیرند. بدیهی ترین مورد که به طور مرتب نادیده گرفته می شود این است که منچسترسیتی در فوتبال بهتر از آنهاست و تعداد بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد. آنها یک ماشین برنده بی امان هستند که در یک آزمایشگاه سفارشی با هزینه های چشمگیر و با مشخصات دقیق یک مدیر نخبه طراحی شده اند که، به استثنای احتمالی تونی موبری، تقریباً مطمئناً بهترین در رشته خود است و از قدرت عجیب و غریبی در عمق برخوردار است. این حسادت همه رقبای اوست.

به طور خلاصه، سیتی آنقدر خوب است که حتی اگر آرسنال در آن بازی‌ها مقابل لیورپول، وستهام و ساوتهمپتون لغزش نمی‌کرد، هیچ تضمینی وجود ندارد که شش امتیاز اضافی که جمع‌آوری کرده‌اند برای دیدن آن‌ها در بالای خط کافی باشد. و قهرمان شد. این همان چیزی است که آنها و دیگران با آن روبرو هستند، حتی قبل از اینکه نگاه شخص به آن گله 100 فیل یا بیشتر در اتاق معطوف شود که بسیاری از صدا و سیما، کارشناسان و گزارشگران از زمانی که برای اولین بار از سه ماه پیش شروع به بوق زدن کردند، به دقت از ذکر آن اجتناب کردند. در حالی که به نظر می رسد حکمت غالب این است که آرسنال از تجربه این فصل درس خواهد گرفت، تقویت می کند و شروع به کار می کند، نمی توان گفت که دقیقاً مشابه این اتفاق در مورد تیم مستبد سیتی از برندگان سریال رخ نخواهد داد.

زنده در وب سایت بزرگ

برای پوشش داغ لیگ برتر MBM از لستر 1-3 لیورپول از ساعت 8 شب به وقت صبح به تیم د لیزل بپیوندید.

نقل قول روز

من به آنها گفته ام که در داخل توقف کنند زیرا فکر می کنم کافی است. جشن عادی است اما رفتن به غرفه به دلیل اینکه در خانه نبودیم محترمانه بود. من منطقی هستم اما کنترل احساسات دشوار است. ما آن را جشن گرفتیم نه به این دلیل که در اردوی اسپانیول بودیم، بلکه برای قهرمانی… ما کسی را تحریک نکردیم. ما لیگی را جشن می‌گرفتیم که برای ما بسیار مهم است.» – ژاوی تلاش می‌کند تا اوضاع را آرام کند پس از اینکه جشن قهرمانی بارسلونا برای دشمنان در معرض خطر سقوط، اسپانیول که هواداران آن‌ها را از زمین بیرون می‌کشیدند، بسیار کم اهمیت بود.

بازیکنان بارسلونا جشن گرفتند
جشن بازیکنان بارسلونا… عکس: دیوید راموس/گتی ایماژ
بازیکنان بارسلونا اسکارتر
بازیکنان بارسلونا در حال ترسیدن هستند… عکس: جوزپ لاگو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ
هواداران اسپانیول و زبان بین المللی یک صندلی پرنده.
زبان بین المللی صندلی پرنده. عکس: جوزپ لاگو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

همانطور که همه ما دیده ایم، این یک فصل کاملاً وحشی در لیدز بوده است. بنابراین دیدن سم آلاردایس که روح ال لوکو را در تلاش خود برای اجتناب از مسابقات قهرمانی فصل آینده فرا می خواند، جالب بود. راه حل ساده تر شاید این بود که در وهله اول با این عجله از شر او خلاص نشویم و از شر شلوار جین تنگ، شکست های تحقیرآمیز و حالا دیدن بیگ سام در محوطه/منطقه فنی در حال حرکت و راه رفتن به هفت نفر دیگر باشد. بدون توجه به نتیجه، روز پرداخت را رقم بزنید. در یک دنیای عالی، بیلسا هیئت مدیره را اخراج می کرد. اکنون این امر وحشی بود، اما احتمالاً کمتر آشفته بود.» – جرمی بویس.

چه کار بطری، صحبت از خفگی لیگ. نه آرسنال نه منظورم “ما” است. “ما” مورد بحث، شفیلد ونزدی است. ما در صدر لیگ یک بودیم، چهار امتیاز بالاتر از دومی و با دو بازی کمتر، به علاوه نیوکاسل را در جام حذفی شکست داده بودیم. ما متعاقباً مانند سوفله‌ای که خیلی زود از اجاق بیرون آورده شده بود، زمین خوردیم، سوم شدیم، به پلی آف رفتیم و سپس در بازی اول روز جمعه توسط تیمی که 19 امتیاز از ما عقب بود با نتیجه 4-0 شکست خوردیم. یک دست آهسته در تمام دور و یک فصل دیگر از لیگ یک…” – نوبل فرانسیس.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه روز ما … جرمی بویس است، که همچنین نسخه ای از کتاب جدید نیج تاسل، میدان رویاها: 100 سال ومبلی در 100 مسابقه را دریافت می کند. در طول هفته چیزهای بیشتری برای تقدیم داریم، بنابراین تایپ کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …