رویال میل با جریمه احتمالی مواجه می شود زیرا رگولاتوری به تحویل دیرهنگام رسیدگی می کند | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رگولاتور ارتباطات تحقیقاتی را در مورد عملکرد ضعیف رویال میل آغاز کرده است که پس از تحویل نشدن به موقع بیش از یک چهارم نامه های درجه یک می تواند منجر به جریمه شود.

آفکام گفت که شکست اپراتور خدمات پستی در دستیابی به اهداف را در طول سالی که با اختلاف صنعتی طولانی مدت که منجر به استعفای مدیر اجرایی در روز جمعه شد، بررسی خواهد کرد.

پست سلطنتی موظف است 93 درصد از نامه های درجه یک را ظرف یک روز کاری پس از جمع آوری و 98.5 درصد از پست های درجه دو را ظرف سه روز کاری تحویل دهد. کارگران آن همچنین ملزم به تکمیل 99.9٪ مسیرها در هر روزی هستند که تحویل مورد نیاز است.

با این حال، این سرویس 507 ساله فاش کرده است که – در سال گذشته به استثنای کریسمس – تنها 73.7٪ از نامه های درجه یک در هدف، 90.7٪ برای کلاس دوم و تنها 89.4٪ از مسیرهای تحویل تکمیل شده است.

رگولاتور روز دوشنبه گفت: “Ofcom رعایت اهداف کیفیت خدمات را بسیار جدی می گیرد.” اکنون بررسی خواهد کرد که آیا “دلایل منطقی برای این باور وجود دارد که رویال میل به تعهدات خود عمل نکرده است”.

آفکام اضافه کرد: «در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این شرکت تعهدات خود را نقض می کند یا خیر، ما در نظر خواهیم گرفت که آیا رویدادهای استثنایی – خارج از کنترل شرکت – وجود داشته است که ممکن است توضیح دهد که چرا اهداف خود را از دست داده است.

اگر توضیح رضایت‌بخشی ارائه نکند و ما تشخیص دهیم که رویال میل به تعهدات خود عمل نکرده است، ممکن است در نظر بگیریم که آیا جریمه مالی اعمال کنیم یا خیر.

اواخر سال گذشته، رگولاتور به رویال میل گفت که دیگر نمی تواند از همه گیری به عنوان «بهانه ای برای عملکرد ضعیف تحویل» استفاده کند.

این بررسی عمیق در کنار مطالعه منظم سالانه آفکام در مورد عملکرد رویال میل انجام خواهد شد.

مدیر اجرایی رویال میل، سیمون تامپسون، روز جمعه گفت که از سمتی که کمی بیش از دو سال پیش برعهده گرفت، پس از یک بحث کبودی و یک ساله با اتحادیه کارگران ارتباطات بر سر حقوق و شرایط کاری، کناره گیری خواهد کرد.

توافق با اتحادیه ماه گذشته پس از 18 روز اعتصاب به توافق رسید و در پایان این ماه به رای گذاشته خواهد شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مالک رویال میل، خدمات توزیع بین المللی، قرار است نتایج سالانه خود را روز پنجشنبه گزارش دهد.

عملکرد تحویل این شرکت از سوی کمیته منتخب تجاری Commons مورد بررسی قرار گرفت، در میان شواهدی که نشان می‌داد شرکت تحویل بسته‌ها را به نامه‌ها اولویت می‌دهد.

رویال میل بخش زیادی از دهه گذشته را صرف بازسازی کسب و کار خود کرده است تا با کاهش طولانی مدت ارسال نامه ها و افزایش سریع خریدهای آنلاین مقابله کند، که باعث افزایش حجم و رقابت در بازار پرسودتر بسته ها شده است.

تامپسون آخرین نفر از روسای پست سلطنتی است که پس از کشمکش با اتحادیه‌ها بر سر اعمال تغییر در کسب‌وکار که در سال 2013 خصوصی‌سازی شد، آن را ترک کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …