تردید بن استوکس برای آمادگی در اولین تست تابستانی انگلیس مقابل ایرلند | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بن استوکس جدیدترین بازیکنی است که آمادگی او برای اولین تست تابستانی انگلیس مورد تردید قرار گرفته است و مربی تیمش در لیگ برتر هند اعتراف کرد که سردار آزمون قادر به توپ زدن نیست و به سادگی به عنوان “پوشش ضربه ای” دیده می شود. شش هفته پس از آخرین حضورش در مسابقات.

علیرغم امضای قرارداد برای حدود 1.6 میلیون پوند در حراج بازیکن دسامبر، استوکس تاکنون تنها دو بازی اول از 12 بازی Lucknow Super Giants را انجام داده است. استفن فلمینگ گفته است که بعید است استوکس در دو بازی آخر خود حضور داشته باشد زیرا این تیم به دنبال حضور در پلی آف است. نیوزیلندی گفت: «توانایی بن در بولینگ اوور در حال حاضر کمی چالش برانگیز است، اما او به عنوان پوشش ضربه‌ای وجود دارد. “.

این نیز ویژگی بارز انگلستان در سال اول تحت سرپرستی استوکس و هموطن فلمینگ، برندون مک کالوم بوده است. اما با تمام ثبات آنها در انتخاب، ابهامات زیادی در مورد ترکیب تیمی که تا دو هفته دیگر در لردز با ایرلند بازی خواهد کرد و ترکیب آن بازی که روز سه شنبه اعلام خواهد شد، وجود دارد.

مصدومیت جیمی اندرسون از ناحیه کشاله ران، که اواخر یکشنبه شب پس از انجام اسکن در روز شنبه تایید شد، یک استارتر مشخص دیگر را به یک بازی محتمل تبدیل کرده است – و با در نظر گرفتن خاکستر هیچ خطری در برابر ایرلند وجود ندارد. در همین حال، سه بازیکن با سرعت سریعی که انگلیس برای چرخش در تابستان برنامه ریزی کرده بود، ممکن است همه آن را در کنار زمین شروع کنند، جوفرا آرچر هنوز به دلیل آسیب دیدگی آرنج ناراحت بود، اولی استون با کشیدگی همسترینگ از قبل خارج شد و مارک وود در خانه منتظر تولد بود. از اولین فرزندش

این می تواند منجر به بازگشت کریس ووکس شود، کسی که از مارس گذشته، روزهای پایانی کاپیتانی جو روت، تستی را انجام نداده است و در تابستان 2022 به دلیل آسیب دیدگی مداوم زانو کنار گذاشته شده است. ثاقب محمود و متیو فیشر، دو بازیکن دیگر با تجربه تست، نیز توسط کمیته ای که برای اولین بار شامل لوک رایت پس از انتصاب او به عنوان انتخاب کننده در نوامبر گذشته، مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

جذابیت ووکس با رکورد قابل توجه در لردز افزایش یافته است، جایی که او در پنج مسابقه 27 ویکت با میانگین 11.33 کسب کرده است (از بین کسانی که حداقل چهار برابر تنها انگلیسی دیگری که میانگین بولینگ آنها زیر 14.5 است WG Grace است. با 13.0). منتخبان انگلیس همچنین به یاد دارند که وقتی ایرلند در سال 2019 یک تست در آنجا انجام داد، ووکس شش ویکت اینینگ دوم برای 17 ران در 7.4 اوور گرفت تا انگلیس را به پیروزی برساند. در صورت انتخاب، او به اندرسون، استوارت برود، اولی رابینسون و مت پاتس به عنوان گزینه‌های درز، در کنار جک لیچ اسپینر می‌پیوندد.

یکی از نام هایی که حضورش در تیم تضمین شده است، جانی بیرستو است که پس از مصدومیت عجیب گلف در سپتامبر گذشته به آمادگی کامل بازگشته است. در دو بازی ای که او در این ماه برای یورکشایر انجام داد، امتیازات او تا حدودی ضعیف بوده است، اما همانطور که مک کالوم در نوامبر بیان کرد، “بدون شک به محض اینکه او آماده شد دوباره به تیم باز می گردد.”

مک کالوم همچنین اشاره ای به جایگاه احتمالی Bairstow در ترکیب داده است و امسال گفته است که “کاری که ما نمی توانیم انجام دهیم این است که تلاش کنیم و مردم را به داخل جمع کنیم.” این امر مانع از راه‌حل‌های جدید بالقوه در مورد نیاز به گنجاندن هری بروک می‌شود، مانند درخواست از استوکس، بروک یا خود بیرستو برای باز کردن، و موقعیت بن فوکس را به‌عنوان حافظ دروازه‌بان در بزرگترین خطر قرار می‌دهد. یکی از مزایای نتیجه گیری اینکه استوکس باید آزمون ایرلند را در حاشیه بگذراند، به تعویق انداختن این تصمیم است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در همین حال، کمیته کریکت ICC در برابر فشارها – از جمله استوکس و برود، و همچنین کاپیتان هند، ویرات کوهلی – تسلیم شده است تا از ملزم کردن مقامات داخل زمین به دادن یک سیگنال نرم در هنگام ارجاع تصمیم‌هایی مانند کم‌گیری‌ها، خودداری کنند. داور تلویزیون سوراو گانگولی، رئیس، گفت: “سیگنال های نرم در جلسات قبلی کمیته کریکت در چند سال گذشته مورد بحث قرار گرفته است.” “کمیته این موضوع را طولانی بررسی کرد و به این نتیجه رسید که سیگنال های نرم غیرضروری و گاهی گیج کننده هستند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …