خدمه سطل زباله چهار روزه در هفته کار می کنند، زیرا آزمایشات در بریتانیا به خط مقدم بخش عمومی گسترش می یابد | کمبریج

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خدمه سطل زباله ممکن است به زودی در روز دوشنبه دست به کار شوند، زیرا موج آزمایشات چهار روزه هفته ای که در سراسر بریتانیا در حال گسترش است سرانجام به خدمات عمومی خط مقدم می رسد.

شورای منطقه کمبریج‌شایر جنوبی پس از آزمایش‌های موفقیت‌آمیز با کاهش ساعات کار با کارکنان اداری و لپ‌تاپ، موافقت کرده است تا تابستان امسال یک هفته کاری 32 ساعته برای 150 سطل‌بار و راننده آزمایش کند. کارگرانی که در مورد انعکاس مگس تحقیق می کنند، لایروبی را انجام می دهند و مراقب شورا هستند نیز الگوی کاری جدید را امتحان خواهند کرد.

دستمزد ثابت خواهد ماند و شورا به خانوارها اطمینان داده است که اگر بهتر نباشد، همان خدمات را دریافت خواهند کرد. امید است شورای شهر که بخش خدمات پسماند را با آنها به اشتراک می گذارد در ماه های آینده با این طرح موافقت کند.

طبق اسناد شورا، این ممکن است در طول دو سال 339000 پوند اضافی هزینه داشته باشد، زیرا افزایش کارکنان و کامیون های جدید مورد نیاز است. انتظار می رود با کاهش استفاده از کارکنان آژانس، صرفه جویی صورت گیرد زیرا کار بر روی خدمه سطل زباله به چشم اندازی جذاب تر تبدیل می شود.

جو رایل، مدیر کمپین 4 روزه هفته، که به هدایت آزمایشات در بخش خصوصی کمک کرده است، گفت: «ما همیشه گفته‌ایم که هفته چهار روزه باید برای همه اعمال شود، بنابراین این اولین آزمایشی است که برای آبی‌ها وجود دارد. کارگران یقه در بخش دولتی تایید شده است. این عادلانه است که کارگران بخش دولتی و کسانی که مشاغل غیر اداری دارند نیز سود ببرند.»

این تصمیم به دنبال بزرگترین آزمایش چهار روزه جهان در بریتانیا است که منجر به ادامه آزمایش 56 شرکت از 61 شرکت شد و 18 شرکت این ترتیب را دائمی کردند.

شرکت‌های درگیر از بانک خیریه در کنت گرفته تا ریولین رباتیک در شفیلد. در میان شرکت هایی که با مشکل مواجه شدند آل کاپ بود، یک شرکت تدارکات صنعتی، که یک دو هفته 9 روزه را امتحان کرد و متوجه شد که پس از “9 مورد شدید – یک بار” [employees] به روز تعطیلی برنامه ریزی شده خود رسیدند، آنها خسته بودند.

با این وجود، نظرسنجی هفته گذشته نشان داد که 58 درصد از مردم بریتانیا انتظار داشتند که تا سال 2030 یک هفته چهار روزه کار عادی باشد و تنها 22 درصد معتقد بودند که چنین نخواهد بود.

بریجت اسمیت، رهبر شورای منطقه کمبریج شایر جنوبی، گفت که به عنوان بخشی از آماده سازی برای موفقیت آمیز بودن آزمایش، مسیرهای سطل زباله برای کاهش زمان تلف شده منطقی شده است و “همه با شدت و بهره وری بیشتر کار خواهند کرد”.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

خدمه سطل زباله معمولاً 37 ساعت در هفته کار کرده اند – اما این کار به عنوان “وظیفه و پایان” شناخته می شود، به این معنی که می توان آن را سریعتر یا آهسته تر انجام داد.

هنری باتچلور، رئیس شورای خدمات زیست محیطی، گفت: «در سطح ملی و محلی، اغلب استخدام کارمندان، به ویژه در خدمات پسماند، دشوار است. برای کمک به مقابله با این موضوع و حمایت بیشتر از رفاه خدمه سخت کوش خود، باید چیز جدیدی را امتحان کنیم. برای ما، این یک آزمایش هفتگی چهار روزه پیشنهادی است که از ابتدای سال با موفقیت در بین همکاران خود در میز کار آزمایش کرده‌ایم.»

قبل از شروع محاکمه گسترده تر، شورا سالانه حدود 2 میلیون پوند برای کارکنان آژانس هزینه می کرد. تخمین می زند که اگر همه این پست ها به طور دائم پر شوند، این لایحه می تواند نصف شود. این محاکمه تاکنون 300 هزار پوند از دستمزد سالانه کاسته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …