پلتفرم ناوبری مراقبت های بهداشتی Amino Health امتیاز 80 میلیون دلاری کسب می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آمینو سلامت، یک پلت فرم ناوبری مراقبت های بهداشتی، اعلام کرد که 80 میلیون دلار به عنوان تامین مالی سهام و بدهی به رهبری Transformation Capital در کنار Oxford Finance LLC دریافت کرده است.

Transformation Capital به سرمایه گذاران موجود WTI، Red Swan Ventures، North Woodmere Capital و Commerce Ventures می پیوندد.

مایک دیکسون، شریک مدیریت Transformation Capital، به هیئت مدیره آمینو خواهد پیوست.

کاری که آنها انجام می دهند

آمینو هلث اعضای خود را با ارائه دهندگان مراقبت های سلامت جسمی و روانی و برنامه های مزایا مرتبط می کند و رتبه بندی هزینه و کیفیت را برای ارائه دهندگان و امکانات ارائه می دهد. این شرکت همچنین پلتفرمی را ارائه می‌کند که به اعضای خود اجازه می‌دهد قرارهای ملاقات رزرو کرده و ارائه‌دهندگان مورد علاقه خود را پیگیری کنند.

“این سرمایه گذاری و تامین مالی باور اصلی ما را تایید می کند که اولویت دادن به مردم در مراقبت های بهداشتی ارزش دارد، و نیاز به راه حل های فناوری پیشگام که از این تلاش حمایت می کند نه تنها مهم است بلکه ضروری است. در یک بازار شلوغ و به شدت تنظیم شده، این بودجه به آمینو کمک می کند. دیوید ویورو، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آمینو هلث، در بیانیه ای گفت: رشد مداوم، نوآوری محصول و توانایی تسهیل یکپارچگی عمیق با شرکای سازمانی برای حمایت از بیماران بیشتر در مقیاس.

عکس فوری از بازار

آمینو به‌عنوان یک پلتفرم مستقیم به مصرف‌کننده شروع شد، اما به یک مدل اشتراک سازمانی با اعضایی از برنامه‌های سلامت، مدیران مزایا، مدیران شخص ثالث و فروشندگان مراقبت منتقل شد.

ژوئن گذشته، این شرکت اعلام کرد که مدیران سابق آمازون، جنرال الکتریک و اوراکل را استخدام کرده است گرگ به عنوان مدیر ارشد رشد متولد شد. Born بر جذب خریداران جدید، گسترش سهم بازار و رشد پایگاه اعضای خود تمرکز خواهد کرد.

در ماه دسامبر، آمینو اعلام کرد راه اندازی یک عملکرد جدید که به اعضا امکان می دهد خدمات یا محصولات تحت پوشش را با کد یا نام CPT جستجو کنند. عملکرد جدید پلتفرم خود را قادر می سازد تا با قانون شفافیت در پوشش مطابقت داشته باشد که هدف آن ارائه شفافیت بیشتر در مورد اطلاعات قیمت گذاری مراقبت های بهداشتی برای مصرف کنندگان است. این قانون در ژانویه سال جاری اجرایی شد.

سایر شرکت‌ها در فضای ناوبری مراقبت شامل پلتفرم سلامت دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو هستند Castlight Health and Accolade، که خدمات بهداشتی مجازی را در کنار مراقبت و مزایای خدمات ناوبری ارائه می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …