وستهام برای رفع نواقص نقل و انتقالات، مدیر فوتبال منصوب شد | وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وستهام قصد دارد یک مدیر فوتبال را در تلاش برای رفع تردیدها در مورد استراتژی نقل و انتقالات اخیر خود منصوب کند. روند جذب نیرو در حال انجام است و انتظار می‌رود تابستان امسال تغییراتی در باشگاه ایجاد شود.

نامزدهای بالقوه مشخص شده اند و شامل مایکل ادواردز مدیر ورزشی سابق لیورپول، پل میچل از موناکو، لی دایکز از برنتفورد و لی کنگرتون از آتالانتا می شوند. مذاکراتی با ویکتور اورتا که اخیراً از لیدز جدا شده است، صورت گرفته است، اما این بازیکن اسپانیایی به عنوان یک انتصاب بعید در نظر گرفته می شود.

وستهم که هنوز تصمیمی برای حفظ دیوید مویس به عنوان سرمربی ندارد، با وجود اینکه تابستان گذشته نزدیک به 160 میلیون پوند برای بازیکنان خرج کرده بود، کمپین ناامیدکننده ای را پشت سر گذاشته است. کنترل قراردادها تا حد زیادی به مویس واگذار شد. منابع از نارضایتی در سلسله مراتب از کسب و کار باشگاه صحبت کرده اند. اگر مویس بماند، پیش‌بینی می‌شود که تأثیر او بر نقل و انتقالات کاهش یابد.

مویس باید تصمیم بگیرد که آیا حاضر است با یک مدیر فوتبال کار کند یا خیر. مویس با راب نیومن، رئیس بخش استخدام نزدیک است. قرار است سوالاتی در مورد نقش نیومن مطرح شود. وستهام که شش امتیاز بالاتر از سه رده آخر قرار دارد، علیرغم نتیجه‌ای که داشت، در حال مبارزه با سقوط بوده است.

احساس می شود که آوردن یک مدیر فوتبال به مدیر ورزشی مارک نوبل کمک می کند. کاپیتان سابق در ژانویه منصوب شد و هیئت مدیره از نحوه حل و فصل او تحت تاثیر قرار گرفتند. با این حال، به رسمیت شناخته شده است که پشتیبانی یا تجربه کافی در اطراف Noble وجود ندارد. وستهم می خواهد شبکه پیشاهنگی خود را تقویت کند و از نوبل که انتظار می رود نقش بزرگی در آکادمی داشته باشد کم کند.

زمانی که ماریو هوسیلوس در سال 2018 به وستهم پیوست یک مدیر فوتبال داشت. هوسیلوس به شدت با مانوئل پلگرینی، سرمربی وقت تیم در ارتباط بود و با اخراج شیلیایی در دسامبر 2019، او را ترک کرد.

آخرین جستجو برای یافتن مدیر فوتبال توسط دیوید سالیوان، بزرگترین سهامدار وستهم انجام می شود. سالیوان با واسطه ها تماس گرفته است و تاثیرگذارترین چهره در باشگاه باقی مانده است. در صورت خروج مویس، مالک مسئول پیدا کردن یک مدیر خواهد بود.

آینده مویس می تواند به قهرمانی وستهم در لیگ کنفرانس اروپا بستگی داشته باشد. آنها قبل از بازی برگشت نیمه نهایی خود در AZ آلکمار در روز پنجشنبه 2-1 پیش هستند. اگر مویس اولین جام مهم وستهام را از سال 1980 به ارمغان بیاورد، می تواند یک فصل دیگر برای خود کسب کند. قهرمانی در لیگ کنفرانس می تواند جواز حضور در لیگ اروپا را نیز کسب کند.

در مورد نحوه عملکرد وستهام در لیگ، نگرانی وجود دارد. آنها پس از شکست مقابل برنتفورد در روز یکشنبه از سقوط در امان نیستند و شکایت هایی از این سبک وجود دارد. وستهم گراهام پاتر، برندن راجرز و آنج پستکوگلو از سلتیک را زیر نظر دارد. نشانه هایی وجود دارد که پائولو فونسکا یک فصل دیگر را در لیل سپری خواهد کرد. حداقل یک نامزد دیگر در پس زمینه کمین کرده است.

وستهام پس از پایان هفتم فصل گذشته امیدوار بود به بازی ادامه دهد. به مویس و نیومن وجوه قابل توجهی داده شد و تعدادی از اهداف را تعقیب کردند، اما این هزینه‌ها نتایج متفاوتی به همراه داشته است. بزرگترین ناامیدی جیانلوکا اسکاماکا مهاجم ایتالیایی 35.5 میلیون پوندی از ساسولو بوده است. اسکاماکا که برای تسویه حساب مشکل داشته است، سه گل در لیگ به ثمر رسانده و به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو در این فصل غایب است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

فلین داونز، امرسون پالمیری، تیلو کرر و ماکسول کورنت نیز برای برآورده کردن انتظارات تلاش کرده‌اند و آلفونس آرئولا هنوز جای لوکاس فابیانسکی را به عنوان دروازه‌بان شماره 1 نکرده است.

نایف آگورد، مدافع مراکشی که با 29.8 میلیون پوند به این تیم پیوست، تشویق بیشتری شده است. لوکاس پاکئتا از زمانی که رکورد خرید وستهم با 51.5 میلیون پوند از لیون شد، در خط میانی عملکرد خوبی داشته است.

اما وستهام در این تابستان به تعداد دفعات بیشتری نیاز خواهد داشت تا از دست دادن، با توجه به اینکه احتمال از دست دادن دکلان رایس وجود دارد. این هافبک مورد توجه آرسنال و منچستریونایتد قرار گرفته است. وستهام امیدوار است حداقل 100 میلیون پوند برای رایس دریافت کند، اما آنها باید این پول را عاقلانه خرج کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …