جریمه یک مرد ایتالیایی به دلیل پرکردن چاله به دلیل “بی عدالتی” نزدیک به 900 یورو | ایتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک مستمری بگیر ایتالیایی متعهد شده است که با “بی عدالتی” جریمه شدن تقریباً 900 یورو به دلیل تعمیر یک چاله مبارزه کند.

کلودیو ترنتا از شکست شورای محلی در تعمیر چاله 30 سانتی متری روی گذرگاه عابر پیاده در بارلاسینا، شهر کوچکی در لمباردی، به قدری ناامید شد که این مرد 72 ساله تصمیم گرفت خودش با پر کردن آن با قیر سرد وارد عمل شود.

این منجر به جریمه 882 یورویی (767 پوند) شد – اما بحثی را نیز در مورد چاله‌هایی که جاده‌های ایتالیا را آزار می‌دهند، برانگیخت.

ترنتا در پستی در فیس بوک، عکسی از نامه ای که از پلیس دریافت کرده بود را به اشتراک گذاشت که او را به نقض قوانین بزرگراه متهم کرد. او به دلیل انجام یک کار بالقوه خطرناک در یک فضای عمومی بدون اجازه یا صلاحیت انجام آن جریمه شد.

به Trenta دستور داده شده است که سوراخ را به حالت اولیه خود بازگرداند. او به Corriere della Sera گفت: “اگر آنها فکر می کنند من یک احمق هستم، اشتباه می کنند.” آنها من را تحریک کرده اند، و بنابراین اکنون من یک شکایت متقابل علیه شورا به دلیل سهل انگاری ارائه می کنم.

ترنتا، که می گوید در طول سه ماه چندین بار این گودال را به مقامات محلی گزارش کرده است، موجی از همبستگی را از سراسر ایتالیا دریافت کرده است. یکی از کامنت‌کنندگان در فیس‌بوک نوشت: «امروز یک ایمیل اعتراضی به شهرداری بارلاسینا ارسال کردم. من از واقعیت‌های کالابریا و سیسیل آگاه هستم، جایی که خیابان‌ها به غربال تبدیل شده‌اند و اگر مردم خودشان اقدامی نکنند، همه چیز فرو می‌پاشد.»

یکی دیگر نوشت: «شورا باید پولی را که برای یک کیسه قیر خرج کرده‌اید، بازپرداخت کند».

ویتوریو سگاربی، معاون وزیر فرهنگ، به این مناظره پیوست. او گفت: «علاوه بر کد بزرگراه، عقل سلیم نیز وجود دارد. عقل سلیم باید پلیس محلی را ترغیب می کرد که از این آقا تشکر کند.

خرابی چاله باعث جلب توجه رسانه ها شده است، به طوری که از ترنتا برای حضور در برنامه Mediaset Le Iene در سه شنبه شب دعوت شده است تا روشنگری بیشتری در مورد این پرونده روشن کند.

او به Monza Today گفت: «من به این همه تبلیغات عادت ندارم. من تا پایان تلخ مبارزه خواهم کرد تا این جریمه لغو شود زیرا به نظر من این یک بی عدالتی است. چرا من را به جای کسانی که مشکل را می دانستند و نتوانستند مداخله کنند جریمه کنند؟»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …