میلان در سایه Curva به لرزه در می آید در حالی که لحظه سرنوشت در انتظار است | میلان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Dاین یک فاجعه بود، اما این عواقب بود که به تیتر اخبار بین‌المللی تبدیل شد: بازیکنان و سرمربی میلان در سکوت مقابل هواداران خود در بخش خارج از خانه ورزشگاه آلبرتو پیکو اسپزیا قرار گرفتند در حالی که یکی از هواداران آنها را خطاب قرار داد. با مونولوگ. هیچ میکروفون تلویزیونی به اندازه کافی نزدیک نبود که بتوان به آن گوش داد، اما سرهای خمیده و عبارات موقر آن را به عنوان یک عمل تسلیم جلوه می داد: دانش آموزان نافرمان که توسط استاد سرزنش می شدند.

حاضران جور دیگری گفتند. استفانو پیولی گفت: «آنچه در زیر کروا اتفاق افتاد، چیزی مثبت بود. آنها فقط به ما انگیزه می دادند و ما را تشویق می کردند که همه چیزمان را بدهیم.» مدافع Simon Kjær نیز این احساس را تکرار کرد و افزود: “هواداران ما از زمانی که لیگ را بردیم به روش های خوبی مرا شگفت زده کرده اند. آنها همیشه به ما نزدیک بوده اند.»

با این حال، تفسیرها از آنچه پس از برد 2-0 اسپزیا رخ داد متفاوت بود. لوئیجی گارلاندو، ستون نویس، در روزنامه La Gazzetta dello Sport این سوال را مطرح کرد که آیا افرادی مانند پائولو مالدینی هرگز تحمل می کردند که با آنها سرزنش شود. مدافع سابق میلان و ایتالیا که اکنون مدیر این باشگاه است، یکی از هواداران را که می‌خواست به بازیکنان در مورد نگرش آنها پس از برتری 3-0 در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 سخنرانی کند، سرزنش کرد.

بازیکنان میلان – مانند بازیکنان بسیاری از باشگاه‌های ایتالیا – پس از هر بازی، برد یا باخت، زیر کروا قرار می‌گیرند تا هواداران را تأیید کنند. این غیرمعمول است که به هواداران فردی فرصت داده شود تا مستقیماً با تیم صحبت کنند، همانطور که در روز شنبه اتفاق افتاد، اما بی سابقه نیست. اینکه آیا این اتفاق باید بیفتد یک منطقه خاکستری است.

قانون عدالت ورزشی فدراسیون فوتبال ایتالیا، بندهای خاصی برای ممنوعیت «بازی‌های عمومی» دارد که در آن بازیکنان موظف به حضور و تحمل خشونت هستند. به نظر می‌رسد که هیئت حاکمه در حال جمع‌آوری اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در لاسپزیا رخ داده است، برای تعیین اینکه آیا باید اقدامی انجام شود یا خیر – اگرچه در این مورد بعید به نظر می‌رسد.

افزایش تنش نمی تواند تعجب آور باشد. میلان هنوز از شکست با یک امتیاز مشابه در بازی خانگی خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر در چهارشنبه شب بی خود بود. هواداران امیدوار بودند که واکنشی علیه اسپزیا ببینند. در عوض، یک حس متمایز از دژاوو در بازی وجود داشت که در آن ساندرو تونالی با یک شوت در مقابل تیرک دروازه از بیرون محوطه، بهترین موقعیت را برای میلان ایجاد کرد.

هواداران میلان از نتایج اخیر به شدت ناامید شده اند
هواداران میلان از نتایج اخیر به شدت ناامید شده اند. عکس: Tano Pecoraro/LaPresse LaPresse/Shutterstock

اسپزیا پر از انگیزه بود و به دنبال عقب نشینی خود از منطقه سقوط بود، پس از اینکه آخر هفته قبل توسط ورونا پیشی گرفت. مدیر آنها، لئوناردو سمپلیچی، قبلاً اقدامات فرار را انجام داده است و دو بار قبل از نجات کالیاری در فصل 2020-21، اسپال را در صدر جدول نگه داشته است. با این حال تیم او در هشت بازی منتهی به این دیدار با میلان بدون برد بود.

برنامه بازی قابل پیش بینی بود، Spezia بیشتر در عمق نشسته بود و هدفش این بود که بازی را به اندازه کافی زنده نگه دارد که لحظه آنها فرا برسد. Arkadiusz Reca گاه به گاه از پست بال چپ پیشنهاد ماجراجویی می کرد، اما موقعیت های گلزنی از بازی باز نادر بود. گل اول اسپزیا به جای آن از روی یک کرنر در دقیقه 75 به ثمر رسید، کلوین آمیان ارسال سالواتوره اسپوزیتو را با ضربه سر به تیر دروازه ارسال کرد تا اینکه پرزمیسلاو ویسنیفسکی توپ را مجبور به ضربه زدن کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

میلان برای دومین بار گل را واگذار کرد و برای تساوی تلاش کرد. این بار اسپوزیتو یک ضربه ایستگاهی را روی دیوار زد و مستقیماً به گوشه بالای دروازه وارد شد، مایک ماگنان به سختی توانست توپ را با نوک انگشتانش بکوبد.

در حالی که قابل درک است که تمام انرژی ها معطوف به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شده است، این باخت می تواند عواقب طولانی تری برای میلان داشته باشد تا نتیجه بازی برگشت سه شنبه. را روسونری پنجمین سری آ هستند، اما یک برد در اینجا آنها را با لاتزیویی که در آخر هفته گذشته در رده چهارم قرار داشت، یک امتیاز کمتر می کرد.

هیچ یک از طرفین فصل را با قدرت تمام نمی کنند. لاتزیو از 5 بازی اخیر خود تنها 4 امتیاز گرفته است و نیاز به گل تساوی دقیقه 93 در خانه مقابل لچه در روز جمعه داشت. اما میلان از ابتدای ماه مارس تاکنون از 11 بازی لیگ، تنها 3 پیروزی کسب کرده است.

هفته گذشته، گری کاردیناله، موسس و شریک مدیریت Redbird Capital، مالکان میلان، اذعان کرد که با وجود تمام سرمایه گذاری احساسی خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، واجد شرایط بودن برای فصل آینده هنوز ضروری است. این باشگاه در فصل گذشته بیش از 66 میلیون یورو ضرر کرده است، اما وب‌سایت مالی فوتبال calcioefinanza.it گزارش داده است که درآمدهای حاصل از رقابت‌های این فصل می‌تواند برای اولین بار از سال 2006 به این باشگاه کمک کند.

استفانو پیولی همچنان بین هواداران محبوب است، اما آسیب ناپذیر نیست
استفانو پیولی همچنان بین هواداران محبوب است، اما آسیب ناپذیر نیست. عکس: فابیو فاجیولینی/EPA

داستان چیز بیشتری از آن دارد. میلان به طور پیوسته صورتحساب دستمزد خود را در سال‌های اخیر کاهش داده است و هزینه‌ها را به سطح پایدارتری رسانده است، که یکی از دلایل متعددی برای این باور است که آینده میان‌مدت آنها روشن است. انتظار می رود که این باشگاه در روزهای آینده تعهد بزرگترین ستاره خود، رافائل لئو، را برای یک قرارداد پنج ساله جدید تایید کند.

با این حال، این سؤال مهم تر این است که آیا او ممکن است برای بازی سه شنبه شب مقابل اینتر آماده باشد یا خیر. لئو پس از از دست دادن بازی اول به دلیل کشیدگی ران، تمرینات خود را با هم تیمی های خود از روز یکشنبه از سر گرفت. پیولی وقتی در مورد مهاجم سوال شد لحن خوشبینانه محتاطانه ای داشت اما گفت که تمرین روز دوشنبه تعیین کننده خواهد بود.

راهنمای سریع

نتایج سری آ

نمایش دهید

لاتزیو 2-2 لچه

سالرنو 1-0 آتالانتا

اسپتیا 2-0 میلان

اینتر 4-2 ساسولو

ورونا 0-1 تورین

مونزا 2-0 ناپل

فیورنتینا 2-0 اودینزه

بولونیا 0-0 رم

یوونتوس 2-0 کرمونز

دوشنبه: سمپدوریا در امپولی

از بازخورد شما متشکرم.

حتی پس از اینکه فصل گذشته میلان را به قهرمانی در سری آ رساند، سرمربی می‌داند که در صورت پایان ضعیف این دوره، کارش ممکن است در خطر باشد. شاید به همین دلیل است که او مایل است صدای حامیان را در اولویت قرار دهد. اولتراها از Curva Sud تاکنون به حمایت از رهبری او ادامه داده اند. شعار “پیولی در آتش است” قبل از شروع بازی رفت نیمه نهایی در سن سیرو کر کننده بود.

روز یکشنبه، صدها هوادار به زمین تمرین میلانلو آمدند، جایی که پیولی و تیمش در دروازه با آنها روبرو شدند. این بار مونولوگ نبود، فقط 10 دقیقه شعار، پرچم و شراره در میان بود. طبق معمول، ساده ترین آهنگ واضح ترین را از بین برد. “ما این پیروزی را می خواهیم” – “ما این برد را می خواهیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …