سبزهای آلمان در انتخابات محلی برمن دچار شکست شدند | آلمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حزب سبز آلمان شب انتخابات ناامیدکننده دیگری را در کوچکترین ایالت این کشور، برمن، تحمل کرد، زیرا رای دهندگان نگرانی خود را در مورد پیامدهای اجتماعی پروژه های تحول سبز ابراز کردند.

آندریاس بوونشولت، شهردار فعلی حزب سوسیال دموکرات ایالت شمالی، در نتایج پیش بینی شده از نظرسنجی روز یکشنبه که توسط اداره آمار محلی منتشر شد، با حدود 29.5 درصد آرا در صدر قرار گرفت. این به چپ میانه این امکان را می دهد که یا به حکومت با سبزها و جناح چپ Die Linke ادامه دهد یا یک “ائتلاف بزرگ” با محافظه کاران در رتبه دوم تشکیل دهد.

حمایت از سبزهای آلمان که از دسامبر 2021 در دولت در سطح ملی حضور داشتند، به 11.7 درصد کاهش یافت، 5.6 درصد در مقایسه با انتخابات ایالتی در سال 2019 کاهش یافت و پس از یک نتیجه غیرقابل تحمل در ایالت تکراری برلین، لحظه ای نگران کننده دیگر برای حزب محیط زیست فراهم کرد. انتخابات در فوریه

با تنها 475500 رای دهنده واجد شرایط، انتخابات در کوچکترین ایالت آلمان به عنوان یک نظر سنجی در نظر گرفته نمی شود. رتبه بندی شخصیت بوونشولته نقش مهمی در نمایش قوی SPD داشت و رهبران ملی حزب سبز در روز دوشنبه عملکرد ضعیف خود را به “اشتباهات محلی” نسبت دادند.

یک ماه قبل از رای‌گیری، مایک شفر، سناتور حمل‌ونقل سبز برمن، با حذف دکمه‌ای به اصطلاح «دکمه‌ی نان رول» در یکی از مناطق شهر، که یک گزینه کوتاه‌مدت پارک رایگان در ماشین‌های بلیط پارکینگ طراحی شده بود، خشم محلی را برانگیخت. به مردم محلی زمان کافی بدهید تا به یک نانوایی در خیابان بروند. روز دوشنبه، شفر اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند و از سیاست بازنشسته می شود.

با این حال، تقابل میان آرا در برمن و برلین، رهبری سبزها را دچار مشکل خواهد کرد. حتی در میان رای دهندگان شهری که به تدریج فکر می کردند، حزب در حالی که وعده های کاهش انتشار کربن را به عمل تبدیل می کرد مجازات شد: رای دهندگان سبز که ایده شهرهای بدون خودرو را دوست دارند، اکنون نیز نگران پیامدهای اجتماعی هستند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این سوال که آیا ماموریت اعلام شده حزب برای سبزتر کردن اقتصاد آلمان به اندازه کافی به نگرانی های شهروندان توجه خواهد کرد، در سطح ملی نیز مطرح شده است، جایی که وزیر اقتصاد سبز، روبرت هابک، واکنش شدیدی را علیه برنامه های خود برای برق رسانی به گاز کشور متحمل شده است. -متکی به بخش گرمایش

مجله خبری اشپیگل در واکنش به رای گیری برمن نوشت: رای دهندگان از تغییر می ترسند، چه در اتاق دیگ بخارشان یا در خیابان های درون شهر. سبزها قادر به مقابله با این ترس ها در سطح چشم و با احترام نیستند.

برمن اولین پارلمان ایالتی بود که حزب سبز در سال 1979 وارد آن شد. اما به عنوان ایالتی با بالاترین نرخ بیکاری و دریافت کننده کمک های اجتماعی، منطقه ای است که همیشه اعتبار حزب را در مورد مسائل اجتماعی مورد آزمایش قرار می دهد.

روز دوشنبه، ریکاردا لانگ، یکی از رهبران حزب سبز آلمان، گفت که در حالی که حزب او پروژه های اصلی زیست محیطی خود را حفظ می کند، باید در پیوند دادن این پروژه ها به “هسته مادی امنیت اجتماعی” بهتر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …