نکات بحث کریکت کانتی: ساری و وارویک شایر از گروه خارج می شوند | قهرمانی شهرستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

توپ اول: میدلسکس گرمای ناشی از برنز و اسمیت را احساس می کند

دربی ترانس تیمز نشان داد که چرا استان جنوبی می تواند منتظر کشمکش دیگری برای قهرمانی در ماه سپتامبر باشد و چرا تیم شمالی با یک نبرد عصبی برای بقا مواجه است. دو حمله درز پر از تجربه و استعداد، باز هم این فنر بدون گرما، شرایط مناسبی برای بولینگ داشت و هر دو به خوبی عمل کردند. تفاوت، در تعجب هیچ کس، در ضربه زدن بود.

ساری چند امتیاز از کاپیتان روری برنز (88) و جانشین احتمالی او جیمی اسمیت (97) پیدا کرد که با اسلحه های برتر میدلسکس، سم رابسون (76) و پیتر مالان (66) مطابقت داشت. اما تاثیر سقوط ویکت چهارم داستان را بازگو کرد. 190 برای چهار ساری پایه و اساس دو برابر کردن امتیاز آنها قبل از بسته شدن اینینگ بود. برتری 171 برای حمله درز پنج نفره ساری کافی بود و برنز 22 امتیاز راحت دیگر را به دست آورد تا در صدر جدول بماند.

توپ دوم: راشورث ثابت کرد که ارزشش را دارد

حمله درز Warwickshire نیز از شرایط اولیه فصل لذت می برد و در کمتر از 100 اور دو بار بر اسکس ضربه زد تا به کت های ساری آویزان شود که سه امتیاز از صدرنشینان فاصله دارد.

هنوز هم دیدن نام کریس راشورث در کارت وارویک شایر بسیار تکان دهنده است، اما این بازیکن کهنه کار پس از انتقال از دورهام، امضای فصل تا کنون، مانند خرس در جنگل راحت است. البته، او آنقدر در کار خود فرو رفته است، و بی وقفه به دنبال نقصی در زمین و نقصی در تکنیک خمیر می گردد، که کمی آب زیر پا و کمی ابر بالای سرش تمام چیزی است که او نیاز دارد. سی ویکت در پنج مسابقه، برد هالندیش او با قدرت افزودن است.

توپ سه: کنت در کانتربری به تساوی رسید

شاید همپشایر انتظار داشت که پس از کسب برتری 278 مسابقه اول در کانتربری، به جمع بازیکنان بپیوندد، اما تیم میزبان از خود قدرت تحسین برانگیزی نشان داد و چهار جلسه برای تساوی شکست داد.

ممکن است مدرسه قدیمی باشد، اما زک کرولی، بن کامپتون و جک لینینگ همگی بیش از سه ساعت با هم کتک زدند و جردن کاکس خیلی پشت سر آنها نبود. اینکه نرخ ضربات کراولی بالاترین میزان ضربات چهارگانه را نشان داد تعجب آور نبود، اما اینکه با 42 عابر پیاده وارد شد قطعاً چنین بود.

تیم میزبان ممکن است به پنج امتیاز کسب شده برای تساوی به عنوان مهمی برای حفظ آنها در پاییز نگاه کند. یکی مشکوک است که همپشایر در حال حاضر از دست دادن 11 امتیاز اضافی برای پیروزی در تلاش برای کسب عنوان ناراحت است.

توپ چهار: نام هاتون است

ناتینگهام شایر پس از شکست نورث همپتونشایر در وانتیج رود، با هفت ویکت برای برت هاتون و دین پترسون، با همپشایر در رده سوم قرار گرفت.

هاتون، با وجود آن اسم چشم نواز، اغلب تحت رادار قرار می گیرد و به راحتی به عنوان یکی دیگر از ترندلرهای تاپ سبز از نوع دیگری دسته بندی می شود که هرگز برای انگلیس بازی نمی کند، پس چرا او 100 مسابقه یا بیشتر در مسابقات قهرمانی جمع می کند؟

که البته این موضوع به طرز چشمگیری نادیده گرفته می شود. مسابقات قهرمانی کانتی به خودی خود دارای تاریخ، فرهنگ و ارزش است و هاتن مهارت های خود را به حدی ارتقا داده است که در چهار بازی خود در این فصل بازدهی فوق العاده از سه پنج بازی را به دست آورده است. او ممکن است هیجانات درونی ارائه شده توسط هم تیمی سریع اما شکننده اش، اولی استون را تحریک نکند، اما تماشای یک صنعتگر در حال انجام کار خود لذت بخش است – و تعداد کمی از آنها این کار را برای تأثیرگذاری بیشتر در چند هفته اخیر انجام داده اند.

برت هاتون به ناتینگهام شایر کمک کرد تا نورث همپتون شایر را شکست دهد
برت هاتون به ناتینگهام شایر کمک کرد تا نورث همپتون شایر را شکست دهد. عکس: دیوید راجرز/گتی ایماژ

توپ پنجم: آبل قادر به تعیین هدف نیست

لنکاوی در مقابل سامرست در همان روز توانسته بود چندین X را در یک کوپن استخر جذب کند، متخصصان قرعه کشی دیگری را در اولدترافورد تولید کردند، به اندازه ای که هر دو طرف بدون برد باقی بمانند، تنها رکوردی در این بخش.

ویزدن قرن‌های دوقلو را برای اعجوبه‌ی نوجوان جیمز ریو نشان خواهد داد، که در حال حاضر تنها یک موفقیت بزرگ پشت سر چته‌شوار پوجارا، نه کمتر، به‌عنوان بالاترین گلزن در کشور است. گفتنی است، 21 اور در روز آخر توسط دو ویکت بان لنکاوی، جورج بل و دین ویلاس انجام شد که بازتاب نسبتاً ضعیفی در بازی دارد.

از آنجایی که میهمانان روز پایانی سوم را با برتری 149 شروع کردند و جیمز اندرسون برای لنکاوی در دسترس نبود، شاید تام آبل باید جاه طلبی بیشتری نشان می داد و با آن ادامه می داد، اما می توان فهمید که چرا محاسبات، در زمینی صاف، می توانستند. در یک معادله مناسب حل نمی شود.

این نمونه ای از چگونگی کارکرد پیشنهاد این ستون برای اهدای برنامه در چنین شرایطی است. کاپیتان ها باید در حضور داور مسابقه اجازه داشته باشند که تعقیب و گریز روز چهارم را برپا کنند. در هنگام ناهار، ویلاس ممکن است تعداد کافی دویدن را در کتاب ارائه دهد تا هدف 300 را در دو جلسه تعیین کند و آبل (باید واقعاً) گاز گرفته باشد. این شرایط اغلب پیش نمی‌آید، اما مطمئناً بهتر است که ویلاس کمی پوکر بازی کند تا چند اوور؟

توپ ششم: راین بازی را با ضربه برنده بازی متوقف می کند

دورهام یورکشایر را با یک ویکت شکست داد، در مسابقه ای به هیجان لنکاوی که کسل کننده بود. مسابقه به این شکل و آن طرف بود تا اینکه ویکت هشتم دورهام با 73 عدد مورد نیاز سقوط کرد و فقط برایدون کارس مصدوم باقی مانده بود.

به اعتبار بسیار زیاد خود، بن رین و متیو پاتس نه تنها در روز سوم به پایان رسیدند، بلکه در روز چهارم فقط برای هزاران نفری که به تفسیر در یک صبح یکشنبه گوش می‌دادند، دوباره شروع به کار کردند تا یک جمعی آهی بکشند که «به تو گفته‌اند». پاتس در حالی که دو دوش هنوز باقی مانده بود به توپ جدید افتاد.

کارس به توپ ضربه زد و بن رین، با انجام یک کار کلاسیک شماره 8، قهرمان را با 50 عدد به نام خود کنار زد. انتظار طولانی یورکشایر برای پیروزی ادامه دارد، تایکس به پای جدول لنگر انداخت. دورهمی برو بالا.

این مقاله از وبلاگ کریکت 99.94 است
دنبال کردن گری نایلور در توییتر

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …