مالک جان لوئیس Saatchi & Saatchi را برای جایگزینی آژانس در پشت تبلیغات پرطرفدار کریسمس انتخاب می کند | جان لوئیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مالک جان لوئیس و ویتروز، شریک تبلیغاتی 14 ساله خود را با Saatchi & Saatchi، آژانسی که به خاطر کمپین انتخاباتی حزب محافظه کار “کارگر کار نمی کند” در سال 1979 معروف است، جایگزین کرده است.

این قرارداد به رابطه با Adam&eveDDB پایان داد، که مجموعه ای از تبلیغات بسیار موفق را بر اساس یک احساس احساسی راحت و بدون تمرکز بر قیمت ایجاد کرد و تبلیغات کریسمس اشک آور جان لوئیس را به یک رویداد سالانه تبدیل کرد، با مونتی پنگوئن، ادگار اژدهای هیجان انگیز و شکار سگ بوکسور جهنده که همه توجه ملت را به خود جلب می کند.

S&S که به‌خاطر تبلیغات Direct Line با هاروی کایتل نیز شناخته می‌شود، اکنون به شریک خلاق اصلی برای کلیه فعالیت‌های تبلیغاتی برای شراکت جان لوئیس (JLP) تبدیل خواهد شد که دارای 34 فروشگاه بزرگ و ده‌ها سوپرمارکت Waitrose است.

این آژانس رهبری کمپین تلویزیونی کریسمس امسال و راه‌اندازی کارت وفاداری مشترک جان لوئیس و ویتروز و همچنین ارتقای بازوی خدمات مالی گروه را در سال آینده به عهده خواهد گرفت.

شارلوت لاک، مدیر مشتری در JLP، گفت: “ما از همکاری با تیم با استعداد Saatchi & Saatchi در مرحله بعدی رشد خود هیجان زده هستیم. علاوه بر تفکر استراتژیک تیز و برتری خلاقانه، فرهنگ Saatchi & Saatchi، تعهد به شمول و تأثیر اجتماعی آنها را برای JLP مناسب می کند. ما در مورد آنچه با هم به دست خواهیم آورد بسیار هیجان زده هستیم.»

کمپین تبلیغاتی
Saatchi & Saatchi پشت کمپین تبلیغاتی حزب محافظه کار “کارگر کار نمی کند” در انتخابات عمومی سال 1979 بود. عکس: کریس ور/گتی ایماژ

فرانکی گودوین، مدیر ارشد خلاقیت در S&S، می‌گوید: «هیچ نیاز یا اشتهایی بزرگ‌تر از موفقیت John Lewis Partnership برای تبلیغات وجود ندارد – این برندها برای بافت کشور ما مهم هستند و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا شروع کنیم. ”

تغییر آژانس تبلیغاتی در حالی اتفاق می‌افتد که شارون وایت، رئیس JLP، تلاش می‌کند تا ثروت گروه خرده‌فروشی متعلق به کارمندان را که در بحبوحه افزایش هزینه‌ها و رشد فروش از زمان شروع همه‌گیری کووید به زیان وارد شده است، رهبری کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تبلیغ مستقیم لاین با بازی هاروی کایتل.
Saatchi & Saatchi مسئول تبلیغات Direct Line با بازی هاروی کایتل بود. عکس: cityam

وایت اصرار دارد که گروه در مسیر درستی برای سودآوری قرار دارد، اما هفته گذشته با شورش بزرگی از سوی شورای کارکنان گروه مواجه شد، زمانی که نزدیک به یک چهارم به ادامه کار او به عنوان رهبر رای منفی دادند و بیش از 90 درصد به تنبیه او به دلیل عملکرد در گذشته رای دادند. سال

وایت به‌عنوان بخشی از بازسازی خود، هزینه‌های مرکزی را کاهش می‌دهد، در راه‌های جدید از جمله ساخت آپارتمان برای اجاره در بالای فروشگاه‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند و تلاش می‌کند از طریق مشارکت با شرکت‌هایی مانند شرکت تحویل غذای آماده، دلیورو و مراکز باغ دابی، مشتریانی را جذب کند.

وایت، نیش کانکیوالا، رئیس سابق هوویس را به عنوان اولین مدیر اجرایی گروه استخدام کرده است و سرپرست سابق سهام خصوصی را که هیچ تجربه مستقیمی در خرده‌فروشی ندارد، برای سرعت بخشیدن به سرعت تغییر وظیفه می‌دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …