رئیس تحقیقات بی‌بی‌سی وست‌وود می‌گوید اطلاعات جدید «مهم‌تری» دریافت کرده است | تیم وست وود

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تحقیقات بی‌بی‌سی درباره آنچه که این شرکت در مورد اتهامات سوء رفتار جنسی علیه دی‌جی تیم وست‌وود می‌دانست، اطلاعات جدید «مهم‌تری» دریافت کرده است.

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که تیم بررسی مستقل به رهبری جما وایت کی سی، یک خط تلفن محرمانه را در تلاش برای «گسترش راه‌هایی که افراد می‌توانند از طریق آن به جلو بیایند» برای گزارش اطلاعات باز کردند.

وایت روز دوشنبه اعلام کرد که خط تلفن طبق برنامه در 19 می بسته خواهد شد و تحقیقات “مقدار قابل توجهی از اطلاعات مهم جدید” دریافت کرده است.

سال گذشته، تحقیقات مشترکی توسط آبان نیوز و بی‌بی‌سی نیوز، اتهامات سوء رفتار جنسی و رفتار غارتگرانه چند زن علیه وست وود را منتشر کرد. مجری که این اتهامات را رد کرد، متعاقباً از برنامه خود در Capital Xtra کنار رفت.

بی‌بی‌سی در آگوست گذشته وایت را منصوب کرد، پس از بررسی داخلی نشان داد که این شرکت ممکن است فرصت‌هایی را برای بررسی نگرانی‌های مطرح شده علیه وست‌وود، که از سال 1994 تا 2013 دی‌جی رادیو بی‌بی‌سی 1 بود، از دست داده باشد. جانین دیویس، یکی از متخصصان برجسته بریتانیا در حفاظت از کودکان سیاه پوست، برای کمک به بررسی منصوب شد.

انتظار می رود این تحقیق که تاکنون بیش از 50000 سند بی بی سی را مشاهده کرده است، یافته های خود را در تابستان منتشر کند.

وایت روز دوشنبه با ارائه به‌روزرسانی گفت: «مایلیم از همه کسانی که از طریق خط تلفن بررسی با ما تماس گرفته‌اند تشکر کنیم. ما می دانیم که تصمیم گیری برای تماس گرفتن برای بسیاری از شما آسان نبود و صحبت کردن با ما جسارت می خواهد.

شواهد شما به من کمک می‌کند تا به طور مستقل مشخص کنم که آیا بی‌بی‌سی از نگرانی‌ها اطلاع داشته و به آنها پاسخ مناسبی داده است یا خیر. اگر به فکر مشارکت بوده‌اید اما مطمئن نیستید که آیا این کار را انجام دهید، لطفاً همین الان تماس بگیرید.»

وست‌وود تمام این اتهامات را رد کرده است و یک سخنگوی گفته است که آنها “کاملاً دروغ” بوده و هیچ شکایتی علیه او “رسمی یا غیررسمی” وجود نداشته است.

خط تلفن با شماره 08000 121 838 تا 19 می در دسترس است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …