هرتابرلین تمام شد. تنها سوال این است که چقدر بدتر می شود | بوندسلیگا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پال داردای، مربی هرتا، در این باره فکر کرد: «شاید اشتباه من بود که ما خیلی مشغول کار در قسمت تهاجمی بودیم. [of the game] در طول هفته. چون از نظر دفاعی، اصلاً چیزی وجود نداشت.»

دردایی، اسطوره باشگاه، خیلی به خودش سخت می گیرد. هیچ‌کس او را سرزنش نمی‌کند، چرا که در آخرین ضربه‌های این فصل به‌عنوان ضربه‌ای امیدوارکننده با چتر به زمین زده شد، همان‌طور که تشویق ایستاده‌ای که از اعضا هنگام روی صحنه رفتن در صبح یکشنبه در باشگاه AGM دریافت کرد، نشان می‌دهد.

با وجود این دیدگاه بسیار معقول، دردایی تنها یک تیم را در اختیار دارد، با اولین سقوط پس از 11 سال بعد از شکست 5-2 جمعه شب در کلن که می توانست و باید بسیار بدتر می شد. استفن بومگارت، مربی کلن، گفت: “بدون هدف توهین به کسی، 5-2 نتیجه خوبی برای موقعیت هایی که ما داشتیم نیست.” او در ادامه الیور کریستنسن – دروازه بان هرتا را که در پایان یک توپ پر انرژی و خشمگین بود – به عنوان “بهترین بازیکن زمین” توصیف کرد.

از دقیقه هشتم که دیوی سلکه – که در ژانویه از هرتا به این تیم پیوست، طبیعتاً – به شدت اوج گرفت و دروازه‌بان را به خانه رساند، میهمانان در چرخش بودند. به طور قابل‌توجهی، آن‌ها با گل‌های لوکاس توسارت و استوان یوتیچ، که هر دو یادگار دوران جاه‌طلبانه‌تر و امیدوارکننده‌تر بودند، در مقابل روند بازی پیش رفتند. با این حال آنها در نیمه دوم بازنده بودند و دو گل نیمه دوم کلن از تیمو هوبرس و دنیس حسینباسیچ به آنها نسبتاً کمی برای بهمن حملات خود نشان داد. ماروین پلاتن‌هارت، کاپیتان هرتا، با کم‌توجهی به DAZN گفت: «ما در دفاع جاهای خالی گذاشتیم. جمع بندی فلوریان نیدرلشنر مبنی بر اینکه “کلن در نیمه دوم ما را شکست داد” نزدیکتر بود. در مجموع، مردان بامگارت 15 شوت به سمت دروازه داشتند و دو بار به چوب‌ها ضربه زدند.

وضعیت هرتا با پیروزی 3-2 بوخوم مقابل آگسبورگ در بعدازظهر شنبه وخیم‌تر شد، اما به هر حال هیچ کس در RheinEnergieStadion شب قبل شک نداشت. این تیم هرتا تمام شد، شکست خورد. اکنون تنها سوال این است که چقدر ممکن است بدتر شود. مرتب کردن این آشفتگی از یک تیم بازی (که شاهکار آسانی نخواهد بود) فقط نوک یک کوه یخ زاویه دار است.

گزارش‌های این هفته حاکی از آن بود که دریافت مجوز فعالیت هرتا از DFL برای سال‌های 2023-2024 عملی نبود، و اوراق قرضه 40 میلیون یورویی با بهره بالا در سال 2018 منتشر شد که قرار بود در پاییز بازپرداخت شود. ورنر گگنباوئر، رئیس جمهور قبلی آنها، درباره فوریت بازپرداخت آن در اوایل سال 2020 صحبت کرد اما هرگز اتفاق نیفتاد. سرمایه‌گذار جدید 777 Partners ممکن است نیاز داشته باشد با مبلغ هنگفت دیگری وارد عمل شود تا آب‌ها را آرام کند، هر چند معنای این امر برای آینده ورزشی باشگاه سوال دیگری است.

بازیکنان و کادرفنی هرتا برای عذرخواهی از هواداران به آنجا رفتند
بازیکنان و کادرفنی هرتا برای عذرخواهی از هواداران به آنجا رفتند. عکس: Ralf Treese/DeFodi Images/Shutterstock

حتی قبل از شکست کولن، هفته سختی برای هرتا بود. اینگمار پرینگ، یکی از اعضای بانفوذ هیئت مدیره (و کاندیدای سابق ریاست جمهوری) روز پنجشنبه پس از 15 سال حضور در باشگاه استعفا داد. بیانیه استعفای او که به کیکر فاش شد، به رژیم تحت رهبری رئیس جمهور فعلی کی برنشتاین رحم نکرد، نه اینکه همه چیز را در مقابل گگنباوئر و لارس ویندهورست سرمایه گذار بزرگ اخیراً ترک کرده بود.

پرینگ توافق با 777 را “روندی شتابزده از سوی ریاست جمهوری” خواند که جایی برای “در نظر گرفتن گزینه های جایگزین” باقی نمی گذارد، به این معنی که امتناع از آن “هیچ جایگزین واقعی برای فروپاشی اقتصادی و ورشکستگی” باقی نمی گذارد. او در ادامه نوشت که همسویی با دوران برنشتاین حتی دشوارتر از دوره گگنباوئر بود. پرینگ می‌گوید: «حالا ما فقط باید با قدرت‌های خودخواه که فقط به فکر منافع شخصی هستند، سر و کار نداریم، بلکه باید با بی‌کفایتی جمعی هم سر و کار داشته باشیم».

هرتا در داخل و خارج از زمین وضعیت بدی دارد
هرتا در داخل و خارج از زمین وضعیت بدی دارد. عکس: Ralf Treese/DeFodi Images/Shutterstock

برنشتاین در مراسم حماسی هفت و نیم ساعته AGM جسور بود و به حاضران گفت که پروژه ساخت استادیوم جدید، صمیمی‌تر و مناسب‌تر از المپیاستادیون غارآلود در مسیر درست قرار دارد، و بار دیگر بر برنامه پیشروی با جوانان تاکید کرد. محصولات آکادمی با این حال، تام هریش، مدیر عامل، تایید کرد که واقعاً کار برای گرفتن مجوز برای فصل بعد وجود دارد، به این معنی است که او سنگین‌ترین کلمات را در تمام طول روز از صحنه ارائه کرده است.

پس از تساوی اشتوتگارت مقابل لورکوزن در روز یکشنبه – آندریاس “زکه” نوئندورف، مدیر مجوز هرتا، خبر تساوی اگزکوئیل پالاسیوس را منتشر کرد. خود کار در طول سخنرانی خود به عنوان یک فریاد تجمعی – باشگاه برلین برای فرار تقریباً به یک معجزه ریاضی نیاز دارد. با این حال، حکم واقعی جمعه شب صادر شده بود. اگر کسی در مورد عمق ناراحتی در هرتا شک داشت، تیم دردایی قبلاً شیواترین بیانیه ممکن را در این مورد ارائه کرده بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

نکات صحبت

در صدر، بایرن مونیخ همچنان برتری یک امتیازی خود را حفظ کرده است و در شکست 6-0 شالکه در آلیانتس آرنا بایرن آشناتر بود. توماس مولر با بازگشت به ترکیب، دروازه را باز کرد و گمانه زنی ها در مورد آینده خود را از بین برد. او گفت: «قلب من قرمز است. “مال همه قرمز است، اما مال من ممکن است کمی قرمزتر باشد.” شالکه علاوه بر باخت، ضربه پنجمین کارت زرد ماریوس بولتر را متحمل شد، که به این معنی است که بازیکن اصلی آنها بازی حساس هفته آینده مقابل آینتراخت فرانکفورت (که اولین برد بوندسلیگا از اواسط فوریه، 3-0 مقابل ماینتس، پس از یک شکست را کسب کرد را از دست خواهد داد. هفته آزمایشی که در آن خروج الیور گلاسنر در پایان فصل تایید شد).

راهنمای سریع

نتایج بوندسلیگا

نمایش دهید

کلن 5-2 هرتابرلین

VfL بوخوم 3-2 آگزبورگ

وولفسبورگ 2-1 هوفنهایم

بایرن مونیخ 6-0 شالکه

آینتراخت فرانکفورت 3-0 ماینتس

یونیون برلین 4-2 فرایبورگ

بروسیا دورتموند 5-2 بروسیا مونشن گلادباخ

VfB اشتوتگارت 1-1 بایر لورکوزن

RB لایپزیگ 2-1 وردربرمن

از بازخورد شما متشکرم.

بوروسیا دورتموند با پیروزی 5-2 مقابل بروسیا مونشن گلادباخ در دم بایرن ماند. این نیمه اول بی رحمانه مانند اولد بایرن (آنها در وقت استراحت 4-0 پیش افتادند) و یک کودا که بیشتر دورتموند اولد بود، زیرا آنها با بی دقتی دو گل دیرهنگام ارسال کردند و نیاز به دفع عالی گرگور کوبل از لارس استیندل داشتند که گلزنی کرد. دوم گلادباخ، برای جلوگیری از بازگرداندن میهمان به 4-3، قبل از اینکه گیو رینا با ضربه آخر بازی وارد دروازه شود. علیرغم اینکه جولیان برانت می‌گوید اواخر «احساسات اشتوتگارت» – با اشاره به برتری دیرهنگام دورتموند در مقابل مبارزان 10 نفره چند هفته پیش – این روحیه قبل از هفته‌ای که احتمالاً یک هفته مهم است: بایرن در لیگ قهرمانان اروپا مثبت است. در تعقیب لایزپیگ و BVB، که اخیراً در جاده شکننده بودند، به آگسبورگ بروید.

گیو رینا پس از به ثمر رساندن پیروزی پر هرج و مرج 5-2 برای دورتموند، جشن گرفت
گیو رینا پس از به ثمر رساندن پیروزی پر هرج و مرج 5-2 برای دورتموند، جشن گرفت. عکس: Ralf Treese/DeFodi Images/Shutterstock

افسانه واقعی فصل شکل بیشتری به خود گرفت زیرا یونیون برلین در یک مهیج مطلق 4-2 فرایبورگ را شکست داد. با الهام از دو گل شرالدو بکر، تیم میزبان پیش از نیمه اول با نتیجه 3-0 پیش افتاد. گل های برگشتی از مانوئل گولده و وینچنزو گریفو قبل از اینکه آیسا لایدونی به عنوان بازیکن تعویضی در اواخر بازی آن را قطعی کند، باعث تزلزل شد. کوپنیکرها به حداکثر 4 امتیاز از دو بازی باقیمانده خود نیاز دارند تا مطمئن شوند که اولین بازی خود را در ماه سپتامبر در لیگ قهرمانان اروپا خواهند داشت. اورس فیشر مربی معمولی آنها گفت: “من خیلی خوشحالم.” “در حال حاضر واقعاً نمی توانم آن را باور کنم.” موفقیت آنها توسط بازیکن مقابل او، کریستین استریچ، تحسین شد، حتی اگر این باخت به شدت شانس تیمش را برای صعود به جمع چهار تیم برتر به خطر انداخت.

ضربه بزرگ دیگر برای فرایبرگرهای در حال محو شدن، پیروزی دیرهنگام دومینیک زوبوسلای برای لایپزیگ در بازی یکشنبه مقابل وردربرمن بود که در آن آنها قبل از اینکه کریستوفر انکونکو به طرز درخشانی برای ویلی اوربان و همنوع مجارش گلزنی کند، با ضربه مشت لئوناردو بیتنکور عقب افتاده بودند. دقایق. همچنین می تواند مسابقه عنوان را تغییر دهد. با برتری 4 امتیازی نسبت به فرایبورگ در رتبه پنجم (و تفاضل گل بسیار برتر)، مارکو رز و شرکتش اکنون با میل به امتیاز به جای نیاز مبرم به آنها به مونیخ می روند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …