پرس و جو می شنود که پزشکان عمومی به کارگزاران دانشجوی بین المللی برای سوء استفاده از “خلاف” ویزای استرالیا کمک می کنند | آموزش استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از افشای اینکه پزشکان عمومی ممکن است در طرح های جذب دانشجو دخیل باشند، حزب کارگر متعهد شده است که با دنیای غیرقانونی کارگزاران آموزش بین المللی سرکوب کند.

نمایندگان خارجی برای چندین دهه توسط دانشگاه‌های استرالیا برای ثبت نام و کمک به دانشجویان خارج از کشور در فرآیندهای درخواست و اقامت استفاده می‌شوند.

ماموران متهم شده اند که دانشجویان بین المللی را با وعده های دروغین کار تمام وقت و مسیری برای اقامت دائم فریب می دهند در حالی که پاداش های زیادی از ارائه دهندگان خصوصی با نتایج ضعیف دریافت می کنند.

روز دوشنبه، در یک تحقیق پارلمانی شنیده شد که مشاوران و پزشکان عمومی به ماموران خشکی و فراساحلی کمک می‌کنند تا در «مبادله مؤسسه» شرکت کنند، و به مأموران اجازه می‌دهند کمیسیون بیشتری دریافت کنند.

زمانی که کارگزاران ویزای دانشجویی را در دانشگاه‌های معتبر تضمین کردند، کارگزاران متخصصان پزشکی را برای ارائه گواهی‌های پزشکی برای حمایت از حرکت آن‌ها به سوی ارائه‌دهندگان خصوصی ارزان قیمت انتخاب کردند. دانشجویان بین‌المللی در صورتی که می‌خواهند ارائه دهندگان را ظرف شش ماه تعویض کنند، باید از رهایی از مؤسسه خود تأیید شوند، و بیماری یا رویدادهای ناراحت‌کننده در زمینه‌های احتمالی تغییر مؤسسه گنجانده شده است.

وارشا دوی بالاکریشنان از متخصصان آموزش بین‌المللی گروه Lygon به عوامل تحقیق گفت که پیش از انتقال دانش‌آموزان به ارائه‌دهندگان ارزان قیمت، گاهی اوقات بیش از یک بار، از یک «خلاف» برای ایمن کردن ویزا در مؤسسات عمومی معتبر استفاده کردند.

او گفت: “آنها مشاوران و پزشکان عمومی دارند که می توانند نامه هایی را برای پیشرفت از طریق مبادله موسسات ارائه دهند… ما دانشجویان زیادی را می بینیم که در این مسیر حرکت می کنند و قبل از آمدن با ماموران آن گفتگو را انجام می دهند.”

آنها امیدوارند که تحصیلات استرالیایی به نتیجه کار استرالیایی منجر شود، اما در اینجاست که آنها موانع و موانع زیادی پیدا می کنند.

سناتور دبورا اونیل، رئیس کمیته، گفت که بخش آموزش بین‌المللی که قبلاً به عنوان یک “طرح پونزی” توصیف می‌شد، آماده بهره‌برداری است و برای استرالیا خطری برای شهرت دارد.

بازنگری صنعتی که توسط دولت سابق انجام شد، پس از دو سال بحث و بررسی، نتوانست به توافقی بین ارگان‌های اوج دست یابد.

صحبت‌های زیادی وجود داشت، اما زمانی که تصمیمات دشواری باید گرفته می‌شد و باید مراقب بود تا مطمئن شویم که سودهای ناخالص و استثمارگرانه به قیمت دانشجویان بین‌المللی حاصل نمی‌شد، کاری که باید انجام می‌شد این بود. اونیل گفت.

اونیل گفت که “زمان بندی رسمی” برای اصلاحات وجود ندارد، اما دولت و کمیته دریافتند که “آن چیزی نیست که باید به تعویق بیفتد”.

اگر سیستم وام دانشجویی استرالیا بدون بهره باشد، چرا بدهی دانشجویان افزایش می یابد؟ – ویدئو

او گفت: «ما نیاز به مدیریت دقیق، مد نظر داریم و تغییری که تا چند سال دیگر باقی نماند.

دکتر آنجلا لمان، همچنین از گروه Lygon، به این تحقیق گفت که مواردی وجود داشته است که جوامع دیاسپورا از دانش‌آموزان آسیب‌پذیر فراساحلی حتی قبل از رسیدن به استرالیا، از جمله از طریق برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند وی چت، «سوء استفاده» کرده‌اند.

او گفت که دانش‌آموزان از نرخ‌هایی که ماموران کمیسیون دریافت می‌کنند، «شوکه می‌شوند».

او گفت که محدودیت‌های کاری برای دارندگان ویزای دانشجویی، که در طول همه‌گیری کاهش یافت، نیز عاملی بود، زیرا نمایندگان به دانشجویان بین‌المللی گفته می‌شدند که می‌توانند به استرالیا بیایند و «هر چقدر که می‌خواهید کار کنند». حزب کارگر اعلام کرده است که محدودیت ها را مجدداً اعمال خواهد کرد.

ارگان های اوج پذیرفتند که اصلاحات برای جلوگیری از سوء رفتار لازم است، اما در بهترین مسیر تقسیم شدند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کاتریونا جکسون، مدیر اجرایی دانشگاه استرالیا، گفت که از گزارش‌هایی مبنی بر استثمار دانشجویان بین‌المللی شوکه شده است و این امر شهرت آموزش عالی را «ابر» کرده است.

او گفت: «آدم های خوب و خیلی بد زیادی وجود دارند.

او گفت که یک رویکرد کل بخش مورد نیاز است که در بخش ها و ارائه دهندگان مرتبط باشد، اما ادعا کرد که “اکثریت قریب به اتفاق” مشکلات خارج از بخش دانشگاه است و رویکرد خود تنظیم فعلی کار می کند.

اونیل گفت این تصور که سیستم فعلی کار می کند “با شواهد سازگار نیست”.

او گفت: “کسی در جایی پول در می آورد، و این دانش آموزان نیستند.”

می‌تواند یک اقتصاد سایه‌ای وجود داشته باشد که بر اساس انگیزه‌های غیرحرفه‌ای عمل کند. این اشتباه است و با خواسته های اخلاقی در تضاد است.»

رابرت پارسونسون، مدیر اجرایی انجمن بین المللی کارگزاران آموزش دانش آموزی، گفت که این بخش “به شدت فاقد پاسخگویی است” و “هیچ گفتگوی متقابل” بین ارائه دهندگان و بخش ها وجود ندارد.

وزارت امور داخله کمتر از 20 کارمند برای پوشش بیش از 5000 عامل مهاجرت ثبت شده استخدام می کند.

میزان ثبت نام و شروع تحصیل دانشجویان بین المللی امسال با سال 2019 مطابقت داشته یا از آن فراتر رفته است که عمدتاً توسط کشورهای جنوب آسیا از جمله هند، پاکستان و نپال هدایت می شود.

جولیان هیل، نماینده حزب کارگر در این تحقیق گفت: «تاریخ به ما می گوید که باید به رشد سریع و سریع مشکوک باشیم» و پایداری آن را زیر سوال ببریم.

او گفت: «این ارقام رشد سریع زنگ خطر را به صدا در می آورند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …