“همه چیز ممکن است”: ناتینگهام فارست در مبارزه برای بقا آتش می کشد | ناتینگهام فارست

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسبلافاصله پس از به صدا درآمدن سوت پایان در یک بعد از ظهر خنک شنبه در استمفورد بریج، بازیکنان ناتینگهام فارست به سمت هواداران خود رفتند و یک نمایش قدردانی متقابل شکل دادند. این هم یک نمایش اعتقادی متقابل بود. بله، فارست می‌توانست، و احتمالاً باید، برنده می‌شد، اما در آن لحظه یک درک جمعی واضح و روشن وجود داشت که یک امتیاز در چلسی – حتی این چلسی – نباید از آن استشمام کرد و ممکن است در این سخت‌ترین سقوط‌ها بسیار مهم باشد.

تساوی 2-2 همراه با تساوی چند ساعت قبل در الند رود به این معنی بود که فارست روز را همانطور که شروع کرده بود به پایان رساند – در رده شانزدهم و سه امتیاز بالاتر از سه رده آخر. یک بالشتک کوچک اما یک بالشتک با این حال و با تنها دو بازی باقی مانده در این فصل، ریاضیات برای تیم استیو کوپر ساده شده است – یک پیروزی دیگر اما امنیت را تضمین می کند. از این رو، عشق مهیج و طاقت فرسا در کنار شید اند و صحبت های پس از آن از سوی سرژ اوریر و تایوو آوونی از دیدار شنبه آرسنال و سفر روز آخر به کریستال پالاس شبیه به فینال جام حذفی است.

برای اوریر این بسیار مهم است که کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد، به عبارت دیگر: آرسنال را شکست دهد. آنها برای لیگ برتر می جنگند و ما برای ماندن در لیگ برتر می جنگیم و برای ما این یک فینال بزرگ است زیرا اگر برنده شویم [virtually] دفاع کناری ساحل عاج گفت: امن.

بنابراین برای همه مهم است که آرام بمانند. ما اینجا کار را انجام می دهیم، حالا استراحت می کنیم و سپس برای بازی آماده می شویم [against Arsenal]. اگر با همان ذهنیت بازی کنیم، بجنگیم و کنار هم بمانیم، همه چیز ممکن است.»

اینکه فارست خود را در این موقعیت می‌یابد تا حدودی قابل‌توجه است، زیرا کمتر از یک ماه پیش بود که آن‌ها در 11 بازی بدون برد پیروز شدند که آنها را به رده نوزدهم رساند و راهی جز بازگشت مستقیم به چمپیونشیپ نشد. یک پیروزی غافلگیرکننده مقابل برایتون دنبال شد، اما بلافاصله با شکست در برنتفورد با دو گل خورده در 12 دقیقه پایانی مسابقه دنبال شد. این یک شکست ویرانگر بود و واقعاً باید اینطور می شد – اما در عوض فارست به خوبی واکنش نشان داد و با تساوی روز شنبه به پیروزی 4-3 مقابل ساوتهمپتون پی برد.

در ترکیب 5-2-2-1 صف آرایی کردند، هدف میهمان روشن بود – دفاع در یک بلوک کم شلوغ و استفاده از آن به عنوان سکویی برای ضدحملات سریع و دقیق. و برنامه بازی تا حد زیادی جواب داد، به طوری که فارست تنها 24 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت، اما با XG بالاتر از چلسی، 1.30 در مقایسه با 1.17، و مهمتر از همه، به همان تعداد گل به پایان رسید.

نبرد سرژ اوریر از ناتینگهام فارست برای مالکیت توپ با لوئیس هال چلسی
سرژ اوریر برای مالکیت با سالن لوئیس چلسی مبارزه می کند. مدافع کناری ساحل عاج پس از تساوی 2-2 تیمش به تمجید از روحیه تیمش پرداخت. عکس: ایان تاتل/شاتراستاک

از این نظر، نمی توان انکار کرد که Awoniyi بازیکن برجسته فارست بود، این بازیکن نیجریه ای با دو ضربه سر خوب در دو طرف و دو ضربه خوب رحیم استرلینگ به 9 گل در تمام رقابت های این فصل تبدیل شد که 4 گل وارد دروازه شدند. به مدت شش روز مهاجم 25 ساله سابق لیورپول، که در تابستان با 17 میلیون پوند از یونیون برلین به خدمت گرفت، ایستاده است تا زمانی که بیشترین اهمیت را داشته است، او را بشمارند. وقتی مجروح شد دلتنگش شدیم [for three months with a groin strain]اوریر گفت: “اما اکنون او بازگشته است و ما باید او را در تیم نگه داریم.”

همه در رده‌های بازدیدکنندگان نقش خود را در آخر هفته ایفا کردند و همانطور که اوریر می‌گوید، ذهنیت، مبارزه و با هم بودن آن‌ها بیشترین کمک را به آنچه که تنها هفتمین امتیاز خارج از خانه فارست در کمپین بود، داشت. و آنها باید دوباره این ویژگی ها را نشان دهند تا بتوانند چیزی در برابر تیم آرسنالی که احتمالاً قصد بازگشت به مسیرهای پیروزی و بازگرداندن غرور را پس از شکست سنگینشان مقابل برایتون در روز یکشنبه دارند، بدست آورند. همانطور که اوریر می گوید: “اگر می خواهیم در لیگ برتر بمانیم، باید با هم دفاع کنیم و با هم حمله کنیم.”

همانطور که فارست مقابل چلسی خوب بود، آنها همچنان برای هفتمین بار در هشت بازی دو بار گل خوردند، سطحی از ضعف دفاعی که بویژه بوکایو ساکا، گابریل مارتینلی و گابریل ژسوس لب های خود را می لیسند. به همین ترتیب، مردان میکل آرتتا باید با فضایی که مطمئناً در زمین غوغا می‌کند کنار بیایند.

اوریر درست قبل از اینکه از او پرسیده شد شکست دادن آرسنال برای او به عنوان یک بازیکن سابق تاتنهام چه معنایی دارد، گفت: “ما می دانیم که هواداران شگفت انگیزی داریم و در خانه این را حتی بیشتر احساس می کنیم.” که یک بار برای همیشه به رویاهای قهرمانی آنها پایان می دهد.

حس انتظار واضح است – بازی بعدی Forest نه تنها بزرگترین بازی آنها در فصل است، بلکه می تواند خاص ترین بازی باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …