پیش بینی فینال کنفرانس NBA: آیا جوکیچ جاه طلبی های لبرون را برای عنوان قهرمانی متوقف می کند؟ | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فینال کنفرانس غرب: لس آنجلس لیکرز – دنور ناگتس

کاری که لیکرز باید انجام دهد: دفاع. هنگامی که این تیم ها در فینال کنفرانس در حباب در سال 2020 به هم رسیدند، لیکرز تنها در پنج بازی پیروز این سری شد و دنور را به 109.2 امتیاز در هر مسابقه نگه داشت. آنها ممکن است این بار حتی بهتر عمل کنند زیرا ناگتس به بهترین بازیکن زمین، نیکولا جوکیچ، برنده دو جایزه از سه جایزه MVP گذشته NBA افتخار می کند. خوشبختانه برای لس آنجلس، آنها شاید بهترین مدافع روی زمین را در آنتونی دیویس داشته باشند. در رقابت‌های قهرمانی 2020، دست‌های بلند دیویس ضربات بی‌شماری را تغییر داد و او باید در اینجا نیز همین کار را انجام دهد.

مشکل لیکرز این است که جوکیچ حتی بهتر از سه سال پیش است و می تواند از هر جایی گل بزند و پاس های خیره کننده بدهد. مقابل گلدن استیت وریرز در نیمه نهایی کنفرانس غرب، لیکرز مقابل وریرز و استفن کری قرار گرفت. زیر 100 امتیاز در بازی 3 و میانگین 109.8 امتیاز در هر بازی در شش مسابقه کل. آنها باید این فشار را مقابل دنور حفظ کنند.

وقتی لیکرز در برابر گلدن استیت پیروز شد، جیمز آسوده خاطر گفت که او و تیمش احترام زیادی برای ناگتس قائل هستند. و هر دو تیم چند روز استراحت بین پیروزی در سری نیمه نهایی خود و بازی 1 در دنور در روز سه شنبه خواهند داشت. استراحت برای لیکرز مهم خواهد بود، به خصوص اگر آنها بخواهند روند پیروزی خود را در بازی 1 در جاده زنده نگه دارند و برتری زمین خانگی را از دشمنان برتر خود ربوده باشند، همانطور که در دور اول مقابل ممفیس و بعداً مقابل ممفیس انجام دادند. جنگجویان

بازیکن کلیدی لیکرز: لبرون همچنان پادشاه است، اما بهترین بازیکن لیکرز به وضوح دیویس است، با طول بال های کندور مانند و توانایی تأثیرگذاری بر بازی در هر دو انتهای زمین. او می‌تواند گاردها را چک کند و در دفاع مانع شوت‌های رینگ شود و با توپ به رنگ حمله کند. اما این سریال احتمالاً به «دیگران» خواهد رسید، همانطور که شکیل اونیل اغلب نقش‌آفرینان یک تیم را می‌خواند. آستین ریوز بال بدون درافت در چند ماه گذشته سومین بازیکن برتر تیم بوده است و گاردهای دنیس شرودر و دآنجلو راسل امتیازات مهمی را ارائه کرده اند. اگر می‌خواهند از Jokić جان سالم به در ببرند، باید در A-game خود حضور داشته باشند.

کاری که ناگت ها باید انجام دهند: آرام بمان. مطمئنا، آنها یک تیم (نسبتا) شهری کوچک هستند. و مطمئنا لس آنجلس پر زرق و برق است، با ستاره هایی مانند جک نیکلسون و مایکل بی جردن در میان جمعیت. اما رینگ ها هنوز 10 فوت ارتفاع دارند و زمین هنوز 94 فوت در 50 فوت است. در حالی که دنور یک تیم بسیار دفاعی است، بازیکن ستاره آنها می تواند همه این کارها را در حمله انجام دهد – و او مجبور است. زمانی که وریرز در برابر لیکرز به موفقیت رسید، این موفقیت ناشی از دور کردن دیویس از سبد بود. جوکیک می تواند این کار را با پیک انجام دهد و از بالای قوس سه نقطه ای هماهنگ شود. استعدادهای خود را با بازیگران ماهر پوینت گارد جمال موری، آرون گوردون مهاجم، تیرانداز مایکل پورتر جونیور و چاقوی ارتش سوئیسی کنتاویوس کالدول پوپ ترکیب کند و ناگتس بیش از اندازه کافی برای رسیدن به فینال NBA برای اولین بار در تاریخچه حق رای دادن

بازیکن کلیدی ناگتس: پنج شروع ناگتس عالی هستند. آنها اندازه، امتیاز، تجربه، تداوم و استعدادی برای بوت کردن دارند. بنابراین، بیایید به ذخایر تیم نگاه کنیم – به طور خاص، سه بازیکنی که احتمالاً در هر بازی نزدیک از روی نیمکت می آیند: جف گرین مهاجم همه کاره، بروس براون جونیور گارد بریده بریده و کریستین براون تازه کار آینده دار. بله، جوکیچ همیشه در مورد دنور شماره یک است. اما بدون بازی روی نیمکت عالی در حالی که بازیکنان شروع کننده استراحت می کنند، دنور زودتر از آنچه که فکر می کرد راهی خانه خواهد شد.

پیش بینی: با توجه به اینکه لیکرز در سال جاری امتیاز خود را به چنین درجه عظیمی تغییر داده است، به سختی می توان بینشی از نبردهای رو در رو تیم ها در طول فصل عادی به دست آورد. اما با دو فهرست گرسنه و دو MVP سابق، این باید یک لیست نزدیک باشد. با این حال، مزیت باید به جیمز برسد، که قبلاً بارها اینجا بوده است. لیکرز در 6.

فینال کنفرانس شرق: میامی هیت – بوستون سلتیکس

جیمی باتلر بهترین عملکرد خود را برای پلی آف رزرو می کند
جیمی باتلر بهترین عملکرد خود را برای پلی آف رزرو می کند. عکس: ناتانیل اس باتلر/NBAE/گتی ایماژ

کاری که Heat باید انجام دهد: همه چیز با جیمی باتلر شروع می شود. او نی است که نوشیدنی را با درایوهایش به سبد، دفاع سرسختانه و توانایی در کشیدن خطاها به هم می زند. به غیر از باتلر، بازیکن دیگر هیت مربی آنهاست. اریک اسپولسترا. او ممکن است بهترین تاکتیک بازی باشد که بتواند یک برتری جزئی را به امتیازی تبدیل کند که می تواند یک سری را تعیین کند. هیت بازی‌ها را شکست می‌دهد، و سلتیکس به خوبی از این موضوع آگاه است، زیرا سال گذشته در فینال کنفرانس با میامی روبرو شد، به هفت بازی رفت و پس از یک بازی از دست رفته باتلر که هنوز در ذهن هوادارانشان زنده است، به سختی پیروز شد. در حالی که Heat رتبه 8 را دارد، آنها معتقدند که در سطح بوستون هستند. میامی با داشتن بام آدبایو و کایل لوری، در کنار تیراندازان مکس استروس و دانکن رابینسون، شانس بزرگی برای پیشرفت در صورت حفظ نظم و انضباط دارد.

بازیکن کلیدی هیت: در حالی که باتلر بزرگ‌ترین نام برای میامی باقی می‌ماند، پیروزی بدون شوت‌زنی قوی از راه دور برای هیت دشوار خواهد بود. میامی مطمئناً به دنبال این خواهد بود که بازی را با خطاها، بازی خشن و هر ترفند دیگری که اسپولسترا به کار می‌برد، خراب کند. اما آنها برای پیشرفت باید با گلزنان بزرگ بوستون کنار بیایند. به این ترتیب، رابینسون و استروس باید مرتباً شوت بزنند، هم برای امتیاز دادن و هم برای ایجاد فضای زمینی برای باتلر.

کاری که سلتیک ها باید انجام دهند: به یاد داشته باشید که آنها چه کسانی هستند. عجیب است، بوستون به نوعی تمایل دارد فراموش کند که آنها ممکن است بهترین تیم در NBA و مطمئنا بهترین تیم باقی مانده در این پلی آف باشند. حوصله شان سر می رود؟ دو ستاره این تیم، جیسون تاتوم و جیلن براون، با ال هورفورد، رابرت ویلیامز و مارکوس اسمارت عالی تکمیل می‌شوند: بسیاری معتقدند تنها تیم NBA است که می‌تواند سلتیکس را شکست دهد. هستند سلتیک ها اگر تیم ضعیف شود یا اعتماد به نفس خود را از دست بدهد، میامی مانند یک پیرانا با یک پیتبول حمله خواهد کرد و فردا وجود نخواهد داشت. در واقع، این سری بین گوش ها برای بوستون و فهرست آزمایش شده پلی آف آنها برنده و شکست خواهد خورد.

بازیکن کلیدی بوستون: مهره کلیدی بوستون در زمین حضور نخواهد داشت. در عوض، این سرمربی 34 ساله تازه کار، جو مازولا، است که در میان طوفانی از جنجال ها جایگزین ایمه اودوکا شد. بازیگوی جوانی به نوعی دو ساله است جوان تر از مرکز شروع تیم، هورفورد. آیا کوچ ماز توسط کوچ اسپو که قبلاً دارای دو حلقه قهرمانی از دوران لبرون وید است فریب خواهد خورد؟ یا او به چالش برمی‌خیزد؟ مازولا اخیراً توسط اسمارت فراخوانده شده است. اما ماز و تیمش در بازی یکشنبه 7 مقابل فیلی پاسخ دادند و در کوارتر سوم با نتیجه 33-10 از 76ers پیش افتادند. این بر عهده مربی بوستون خواهد بود که مطمئن شود تیم در هویت خود ریشه دوانده است: یک پانچ قاتل با یک بازیگر با استعداد.

پیش بینی: در حالی که “حرارت زامبی”، همانطور که بیل سیمونز آنها را صدا می کند، از بین نخواهند رفت، بوستون از بالا به پایین بسیار با استعدادتر از تیم ساحل جنوبی است. آنها باید به تجارت در این سری رسیدگی کنند و در فینال سیزدهم با لیکرز دیدار کنندهفتم در طول تاریخ، هر تیم امیدوار است که 18 امتیاز خود را کسب کندهفتم بنر عنوان بوستون در 6.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …