آیا نداشتن یک آدرس دائمی در انگلستان بر درخواست وام مسکن من تأثیر نمی گذارد؟ | وام مسکن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

س من یک خریدار بالقوه برای اولین بار هستم که به دنبال خرید شخصی هستم، که انتظار دارم تا یک سال دیگر آماده انجام آن باشم. من در حال حاضر در بریتانیا اجاره می‌کنم، اما – چون از راه دور کار می‌کنم – در نظر دارم وسایلم را در انبار بگذارم و حدود یک سال را به عنوان یک کوچ دیجیتال در چند کشور مختلف و ارزان‌تر بگذرانم. امیدوارم با این کار مقداری از پولی که در حال حاضر به عنوان اجاره و قبض پرداخت می کنم صرفه جویی کنم. من قصد دارم در اروپا باشم، بنابراین می توانم بدون مشکل زیاد برای اهداف خانه داری به بریتانیا برگردم.

چیزی که من را عقب نگه می دارد، این سوال است که چگونه این امر بر درخواست وام مسکن تأثیر می گذارد. آیا اگر در زمان درخواست آدرس دائمی انگلستان نداشته باشم، به ضرر من خواهد بود؟ می‌توانستم آدرس پدر و مادرم را بدهم، اما بدیهی است که محل زندگی من نیست. آیا می توانید به عوامل دیگری فکر کنید که در صورت انتخاب این گزینه ممکن است خرید خانه را برای من سخت تر کند؟ خرید خانه اولویت من است، بنابراین فقط اگر قرار نبود شانس من را به خطر اندازد، طرح دیجیتال عشایر را ادامه می دهم. هر توصیه ای که بتوانید بدهید بسیار قدردانی خواهد شد.
JS

آ بله، اگر در زمان درخواست وام مسکن یک آدرس دائمی در انگلستان نداشته باشید، بر علیه شما حساب می شود. و برای اکثر وام دهندگان، حداقل دو تا سه سال سابقه آدرس در بریتانیا را ندارند. با این حال، پیت ماگلستون از onlinemortgageadvisor.co.uk می‌گوید: «تا زمانی که در زمان درخواست در بریتانیا اقامت داشته باشید، برخی از وام‌دهندگان می‌توانند تاریخچه آدرس خارجی را بپذیرند» و معمولاً بیشتر علاقه‌مند به دیدن آدرس‌های شما هستند. حداقل شش ماه یا بیشتر در استخدام مستمر با همان کارفرما بوده است. بنابراین نیازی به کنار گذاشتن طرح نومدی دیجیتالی خود نیست، مشروط بر اینکه تا زمانی که یک آدرس دائمی در بریتانیا نداشته باشید و حداقل شش ماه کار مداوم با همان کارفرما نداشته باشید، حتی به درخواست وام مسکن فکر نکنید. با این حال، برای ایمن بودن، ممکن است ایده ای باشد که قبل از شروع زندگی خود به عنوان یک عشایر دیجیتال، درباره برنامه های خود با یک مشاور وام مسکن گفتگو کنید.

از نظر ایجاد پس انداز، کار از راه دور در سایر نقاط اروپا ایده خوبی است. طبق مطالعه پلتفرم آموزش آنلاین Laba، شما می توانید هزینه زندگی خود را در کشورهای اروپایی که ویزای عشایری دیجیتال ارائه می دهند، از جمله کرواسی، استونی، پرتغال، اسپانیا، جمهوری چک، لتونی و ایتالیا را به شدت کاهش دهید. تخمین می‌زند که می‌توانید هزینه‌های خود را در کرواسی به نصف کاهش دهید، جایی که هزینه زندگی معمولی 725 پوند در ماه است در مقایسه با 1461 پوند در بریتانیا. در سایر کشورهای ذکر شده پس انداز کمتری خواهید داشت، اما در گران ترین آنها، یعنی ایتالیا، همچنان با 472 پوند در ماه بهتر خواهید بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …