SSE و Ovo: درد متر پیش پرداخت و مطالبات ناراحت کننده | پول

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من یک مشکل جدی با SSE Energy دارم، زیرا هر بار که متر پیش پرداخت خود را شارژ می کنم، 70٪ از پول را به سمت بدهی به حساب من می ریزد.

طی چهار روز، این شرکت 77 پوند از 110 پوند شارژ را برداشت کرده است. من یک مادر مجرد با دو فرزند هستم و نمی توانم در این سطح بازپرداخت کنم اما کسی گوش نخواهد کرد

من مشکلات مالی داشته ام و حدود 1000 پوند به آن بدهکار هستم. بیش از یک سال پیش یک متر پیش پرداخت نصب کرد و تا جمعه 21 آوریل همه چیز خوب پیش می رفت.

من از تمام اعتبار اضطراری خود استفاده کرده بودم، بنابراین بنزینم را با 40 پوند پر کردم. به طور کلی، 28 پوند برای بدهی من گذاشت و 12 پوند اعتبار بنزین به من داد.

روز یکشنبه 30 پوند دیگر روی متر گذاشتم. باز هم 21 پوند به بدهی و 9 پوند به گاز پرداخت شد. روز بعد با خط کمک شرکت تماس گرفتم و به من گفتند که در صورت شارژ بعدی، این نرخ از من دریافت نمی شود.

بنابراین من 40 پوند دیگر بار کردم، اما دوباره 28 پوند به بدهی پرداخت و 12 پوند برای بنزین باقی ماند. متوجه شدم که 70 درصد از پول اضافی من صرف بازپرداخت بدهی می شود، زنگ زدم و توضیح دادم خیلی زیاده.

به من گفتند که 70 درصد نرخ استاندارد است و من دوباره توضیح دادم که توان پرداخت این مقدار را ندارم. من همچنین پرسیدم که آیا می توانم از مزایای دولت بهره مند شوم؟ نفس كشيدن طرح فضایی

پس از درخواست صحبت با یک مدیر، با من تماس گرفت عصر آنها به من توصیه کردند که با 10 پوند شارژ کنم تا 70٪ را بگیرم، زیرا این نرخ هفتگی بود.

وقتی به او گفتم هر بار 70 درصد شارژ می‌کنم، قول داد که بررسی کند و ظرف 24 ساعت تماس بگیرد. دو روز گذشته و من چیزی نشنیدم.

من به عنوان یک شغل آزاد کار می کنم و با اعتبار جهانی هستم. من هم از افسردگی بالینی رنج می برم. SSE تمام این اطلاعات را دارد. آیا می توانی کمک کنی؟

SL، لندن

پسر عموی 95 ساله من JF از ژانویه مطالبات پرداختی را از Ovo Energy دریافت کرده است. این برای او بسیار ناراحت کننده است، و او نگران است که ممکن است منجر به هجوم مأموران قضایی به آپارتمان او برای نصب یک متر پیش پرداخت شود.

او هرگز مشتری Ovo نبوده است. تامین کننده او اکتاپوس انرژی است. او سعی کرده به شرکت بنویسد و نامه ها را برگرداند.

من از طریق گفتگوی اینترنتی با Ovo تماس گرفتم و آن به من گفت که نامه ها را برگردانم. من هم سعی کردم با آنها تماس بگیرم اما بدون قطعیت قطع شد. من از این که بعداً چه کار کنم غافل هستم. نامه ها مدام می آیند.

جی کی، کاردیف

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ستون این هفته به Ovo Energy اختصاص دارد که توانست در صندوق ورودی پر از شکایات در مورد شرکت های انرژی برجسته شود.

در زمانی که استفاده صنعت از کنتورهای پیش‌پرداخت تحت نظارت شدید قرار دارد، نرخ بازگشت بدهی SL نگران‌کننده بود. نه تنها به این دلیل که Ovo (در سال 2020 بازوی خرده فروشی SSE را خریداری کرد) یکی از شرکت هایی بود که در ماه های زمستان به مشتریان پرداخت بدهی «تعطیلات» بازپرداخت بدهی داد.

مجموعه بدهی ها توسط “نرخ بازیابی بدهی” یا DRR تنظیم شده بر روی متر مدیریت می شود. هیچ استاندارد صنعتی برای این وجود ندارد. با این حال، همه شرکت های انرژی باید توانایی مشتری برای پرداخت را در نظر بگیرند و DRR را بر اساس آن تعیین کنند. مشخص است که شارژ در این سطح برای شما قابل دوام نیست، و توصیه‌های ارائه‌شده توسط مدیریت تماس Ovo در بهترین حالت گیج کننده بوده است.

ما از Ovo خواستیم که موضوع را فوری بررسی کند و پس از بررسی، به ما گفت که DRR به اشتباه در سیستمش وارد شده است. اکنون این مشکل اصلاح شده و اعتبار 49 پوندی به حساب شما اعمال شده است. شما همچنین ژست حسن نیت 80 پوندی را پذیرفته اید. این شرکت اکنون گزینه های بازپرداخت بدهی را با شما در میان گذاشته و شما را برای پشتیبانی به تیم آسیب پذیری خود معرفی کرده است.

شما به فضای تنفسی اشاره کردید (که گاهی به آن طرح بازپرداخت بدهی گفته می شود)، که می تواند تا 60 روز فرصت از طرف طلبکاران به شما بدهد تا روی دریافت مشاوره بدهی و راه اندازی راه حل بدهی تمرکز کنید. تعطیلات پرداخت نیست. با این حال، اگر قادر به پرداخت نباشید، از اقدام علیه شما جلوگیری می کند.

در همین حال، JF فقیر 10 نامه دریافت کرده است – و در حال حاضر تعداد زیادی – خواستار پرداخت برای یک حساب سرکش Ovo شده است. در جدیدترین نامه آمده است که بدهی تقریباً به 600 پوند رسیده است.

این شرکت این موضوع را نیز بررسی کرده است و به ما می گوید که آدرس تخت به اشتباه در پایگاه داده ملی ثبت شده است.

عذرخواهی کرده است و اصرار دارد که خطا برطرف شده است. این باید حروف را متوقف کند. در صورت رسیدن، آنها را به فرستنده برگردانید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …