رویا به حقیقت پیوست: پپ گواردیولا از تلاش منچسترسیتی برای کسب سه گانه استقبال کرد | شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پپ گواردیولا از “دستاورد خارق العاده” منچسترسیتی در دستیابی به سه گانه استقبال کرد و از باشگاه خواست تا قرارداد ایلکای گوندوگان را پس از این فصل تمدید کند.

گوندوگان نقش اصلی دیگری را برای سیتی ایفا کرد زیرا آنها اورتون را 3-0 در گودیسون پارک شکست دادند تا در فاصله سه امتیازی از سومین قهرمانی متوالی لیگ برتر قرار گیرند. با بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید در روز چهارشنبه، به علاوه فینال جام حذفی مقابل منچستریونایتد در راه است، گواردیولا معتقد است فصل سیتی تحقق یک رویا است.

سرمربی سیتی گفت: صادقانه بگویم این رویایی است که به حقیقت پیوست. می‌دانم که جامی به دست نمی‌آوریم، اما حضور در اینجا، تنها تیمی در اروپا که برای همه رقابت‌ها می‌جنگد، یک رویا است. لیگ برتر هنوز تمام نشده است. لیگ برتر هرگز به پایان نمی رسد، ما می دانیم که با لیورپول و اکنون کاملاً مطمئن هستم که آرسنال در دو بازی پیش رو پیروز خواهد شد. اکنون با مردم خود یک نیمه نهایی داریم تا برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان تلاش کنیم. این یک دستاورد خارق‌العاده است و امیدواریم آن را به پایان برسانیم.»

گوندوگان برای دومین بازی متوالی لیگ برتر دو گل زد تا بار دیگر اهمیت خود را برای تیم گواردیولا نشان دهد. سرمربی در مورد کاپیتانش گفت: “او بارها و بارها کیفیت، اهمیت و تعهد خود را به همه ما در باشگاه نشان می دهد.” او زیاد صحبت نمی کند [as a captain] اما وقتی صحبت می کند همه گوش می دهند.

«این قدرت یک رهبر است. او در هر جلسه تمرینی رهبری نشان می دهد – به موقع می رسد، 24 ساعت شبانه روز در این شغل زندگی می کند، طوری بازی می کند که انگار الان دارد بازی می کند. او مردی است که نزدیک محوطه جریمه بازی می کند و حس باورنکردنی از گل دارد. اما او می تواند با نگه داشتن هافبک نیز بدون مشکل بازی کند. او مردی است که فشار را خیلی خوب تحمل می کند.»

قرارداد این هافبک در پایان فصل تمام می شود و گواردیولا تأیید کرد که از سلسله مراتب سیتی خواسته تا گوندوغان را در باشگاه نگه دارند. “آره [I have told them]من در مورد چیزهای زیادی با باشگاه صحبت می کنم. “هیچ کس نمی داند قرار است چه اتفاقی بیفتد. شاید او بماند. خوشبختانه.”

گواردیولا پس از سوت پایان با یری مینا، مدافع اورتون روبه‌رو شد و اگرچه در مورد جزئیات بیشتر توضیح نداد، اما اصرار داشت که ملی‌پوش کلمبیایی با رفتار خود در زمین از مرز عبور کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

گواردیولا گفت: “این کاری که یری مینا انجام می دهد ضروری نیست.” او این کار را با همه و در هر بازی انجام می دهد. به او گفتم: “تو به اندازه کافی بازیکن خوبی هستی که بتوانی از این نوع چیزها دوری کنی.” او می داند که چیست.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …